Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sanya123

    Broj poruka: 219

    Prijavi adminu

    Popokatepetl

    Melodie

    Recite mi koja je shema s ogtt. Ja san svoj povratila danas i odbili me za dalje jer kao nema smisla. Nisu mi ni naplatili. Samo mi je sestra iz klinike naknadno javila (znamo se privatno) da mi je na taste bio 4.6 kao cisto da znan. I vecinom na netu pise do 28 tjedna da se radi ogtt. Neznam zasto je to? ja bih ga ponovno probala napravit sljedeci tjedan jer u mom gradu toga nema a danas sam morala nazad. Ali tada cu vec bi 29plus nesto. Jeli to onda kasno? Sljedeci pregled mi je 9.9. u novog ginekologa pa racunam dotad bi ga uspila ponovit ali neznam oce li mi se priznat ako to bude 31 tjedan i o cemu to ovisi.
    Znala sam da sam nešto zaboravila iskomentirat.. Žao mi je da ti je bilo loše, i meni je ali tek nakon dva vađenja pa su mi na kraju izvadili i treći put i priznali rezultat jer su i prva dva bila ful niska.. Stvarno ne znam koja je shema i zašto se preporuča do 28., ja bi na tvom mjestu ponovila i s 29 pa si na miru 🤷🏼‍♀️ali ako ti je prvi tako nizak, možda ti i gin kaže da nema potrebe..

    Ja sam privatno radila ogtt i u breyer-u dodaju limunsku kiselinu i skroz je ugodno za popiti, kao da limunadu pijem. Možda da privatno pokušate negdje gdje isto tako dodaju nešto da se okus popravi? 

    16.03.2024. +
    11.04.2024. ♥️
    25.04.2024. 22 mm
    13.05.2024. 52 mm
    17.05.2024. nipt ✅ curica ♥️
    15.07.2024. 391 gram 🌞
    26.08.2024. 1100 g 🌞
    Termin 27.11.2024.

  • mihaela144

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Pozz ☺️ zanima me da li su kojoj od vas legle komplikacije? 

  • Karamela93

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Meni su sjele jučer

    ♀️ 31♂️ 32
    3 spontana, dva u 7.tjednu, jedan u 15.tjednu
    23.9. nam stiže mala curka 🩷
    3.7. 1170 grama 🩷
    17.7. 1560 grama 💕
    14.8. 2475 grama
    12.9. 3470 g

  • Premija

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    Popokatepetl

    Melodie

    Recite mi koja je shema s ogtt. Ja san svoj povratila danas i odbili me za dalje jer kao nema smisla. Nisu mi ni naplatili. Samo mi je sestra iz klinike naknadno javila (znamo se privatno) da mi je na taste bio 4.6 kao cisto da znan. I vecinom na netu pise do 28 tjedna da se radi ogtt. Neznam zasto je to? ja bih ga ponovno probala napravit sljedeci tjedan jer u mom gradu toga nema a danas sam morala nazad. Ali tada cu vec bi 29plus nesto. Jeli to onda kasno? Sljedeci pregled mi je 9.9. u novog ginekologa pa racunam dotad bi ga uspila ponovit ali neznam oce li mi se priznat ako to bude 31 tjedan i o cemu to ovisi.
    Znala sam da sam nešto zaboravila iskomentirat.. Žao mi je da ti je bilo loše, i meni je ali tek nakon dva vađenja pa su mi na kraju izvadili i treći put i priznali rezultat jer su i prva dva bila ful niska.. Stvarno ne znam koja je shema i zašto se preporuča do 28., ja bi na tvom mjestu ponovila i s 29 pa si na miru 🤷🏼‍♀️ali ako ti je prvi tako nizak, možda ti i gin kaže da nema potrebe..

    Između 24. i 28. tj se izlučuje najviše glukoze, zato ti tjedni. Ali naravno da se može kontrolirati i u ostalim tjednima.

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Premija

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    mihaela144

    Pozz ☺️ zanima me da li su kojoj od vas legle komplikacije?

    Jučer su mi uplatili.

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Avatar Lavendera

    Lavendera

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu

    Obavila danas pregled. Malo je reci da sam nazivcirana i razocarana. Moja gin je na go do 1.9 i sad mi je bila zamjena. Znaci unutra sam bila niti 5 min s presvlacenjem! Cervikometriju mi nije ni radila, a naglasila sam da sam na utrogestanima zbog prosle trudnoce i spontanog. Umjesto da je vaginalnom sondom izmjerila cerviks i pogledala stanje, ona je to odoka osacovala prst unutra van i kaze ⅔ clanka cerviks, smeksan. Njen komentar na sve to je da s obzirom na moju "jadnu malu gradu" ja ne mogu ni ocekivat cvrstocu tkiva. Onak wtf??? Nadalje uzv, nit je okrenila ekran da ista vidim, nit je dala da uslikam nakon toga jer eto ona nije zaustavila sliku uz objasnjenje pa sta cu svaki put isto gledat. Uz duzno postovanje svaki put isto gledati je moje dijete ako njoj to ne znaci nista, znaci nama koje to dijete nosimo... Mjere sto je napisala su okej, cak i naprednije za par dana. Rekla je da ne moram zalec u krevet al da sve aktivnosti svedem na minimum minimuma. Kontrola za 3tj, 10.9. Tad ce mi biti moja gin i jedva cekam sad taj pregled jer me ovo toliko naziviciralo da nisam bila u stanju natipkat nakon pregleda nego tek sada kada sam se smirila. 
    Znaci, cirkus.. 🤌😤😤😤

    2020.💖
    2022.💖
    2024.💙⏳️
    02/2024. Biokem💔
    13.03.'24. ➕️
    OTP 20.11.💙
    Sljedeci pregled 3.10

  • Avatar Melodie

    Melodie

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    sanya123

    Popokatepetl

    Melodie

    Recite mi koja je shema s ogtt. Ja san svoj povratila danas i odbili me za dalje jer kao nema smisla. Nisu mi ni naplatili. Samo mi je sestra iz klinike naknadno javila (znamo se privatno) da mi je na taste bio 4.6 kao cisto da znan. I vecinom na netu pise do 28 tjedna da se radi ogtt. Neznam zasto je to? ja bih ga ponovno probala napravit sljedeci tjedan jer u mom gradu toga nema a danas sam morala nazad. Ali tada cu vec bi 29plus nesto. Jeli to onda kasno? Sljedeci pregled mi je 9.9. u novog ginekologa pa racunam dotad bi ga uspila ponovit ali neznam oce li mi se priznat ako to bude 31 tjedan i o cemu to ovisi.
    Znala sam da sam nešto zaboravila iskomentirat.. Žao mi je da ti je bilo loše, i meni je ali tek nakon dva vađenja pa su mi na kraju izvadili i treći put i priznali rezultat jer su i prva dva bila ful niska.. Stvarno ne znam koja je shema i zašto se preporuča do 28., ja bi na tvom mjestu ponovila i s 29 pa si na miru 🤷🏼‍♀️ali ako ti je prvi tako nizak, možda ti i gin kaže da nema potrebe..
    Ja sam privatno radila ogtt i u breyer-u dodaju limunsku kiselinu i skroz je ugodno za popiti, kao da limunadu pijem. Možda da privatno pokušate negdje gdje isto tako dodaju nešto da se okus popravi?

    Curke hvala na odgvoroima. Ja kontorliram secer ovaj tjedan doma ujutro na taste i nakon dorucka i nakon rucka to drzin u evdineciji, sljedeci ponediljak kad opet oden u veci grad cu ic ponovno ogtt i valjda ce to bit dovoljno. Secer mi je i prije obroka i dva sata nakon skoro isti na glukometru tako da sam opustena. Sta se tice samog testa , ja i jesan isla privatno ali meni niko nije spominja tamo limun, pa mi je ginekologica rekla da ovi put ponesen i iscidin u tu casu. pa cemo vidit

    🎼najljepsu ljubavnu pjesmu, najljepsu ljubavnu stvar🎼 👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻 / termin 8.11./ 🎀 little girl on the way🎀

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1585

    Prijavi adminu

    Lavandera bas mi je zao. Ako ces biti mirnija, odi privatno . Znam da nije bas jeftino. Ja sam isto nezadovoljna zadnji pregledom, jer je imala taj prastari uzv, pa evo nasla preko ponude dana 4d za 40 eura i idem danas vidjeti svoju curicu 

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.

  • ikica_90

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Lavendera

    Obavila danas pregled. Malo je reci da sam nazivcirana i razocarana. Moja gin je na go do 1.9 i sad mi je bila zamjena. Znaci unutra sam bila niti 5 min s presvlacenjem! Cervikometriju mi nije ni radila, a naglasila sam da sam na utrogestanima zbog prosle trudnoce i spontanog. Umjesto da je vaginalnom sondom izmjerila cerviks i pogledala stanje, ona je to odoka osacovala prst unutra van i kaze ⅔ clanka cerviks, smeksan. Njen komentar na sve to je da s obzirom na moju "jadnu malu gradu" ja ne mogu ni ocekivat cvrstocu tkiva. Onak wtf??? Nadalje uzv, nit je okrenila ekran da ista vidim, nit je dala da uslikam nakon toga jer eto ona nije zaustavila sliku uz objasnjenje pa sta cu svaki put isto gledat. Uz duzno postovanje svaki put isto gledati je moje dijete ako njoj to ne znaci nista, znaci nama koje to dijete nosimo… Mjere sto je napisala su okej, cak i naprednije za par dana. Rekla je da ne moram zalec u krevet al da sve aktivnosti svedem na minimum minimuma. Kontrola za 3tj, 10.9. Tad ce mi biti moja gin i jedva cekam sad taj pregled jer me ovo toliko naziviciralo da nisam bila u stanju natipkat nakon pregleda nego tek sada kada sam se smirila.
    Znaci, cirkus.. 🤌😤😤😤

    Baš mi je žao za takvo iskustvo, ali imam neki osjećaj da svi doktori koji su na zamjeni samo sfušaju pregled čisto da mogu reći da su obavili, baš sramota. Ja sam tako isto prošla na pregledu u bolnici u 6 mjesecu, pa sam nakon toga otišla privatno jer me kopkalo jer sam u prošloj trudnoći morala mirovati i biti na utrogestanu do 36 tjedna. U ovoj trudnoći sam isto na utrogestanu, ali hvala bogu do sada je sve bilo ok, pa se nadam da će se tako i nastaviti. 🥰 probaj se opustiti i zaboraviti na tu glupu doktoricu, najbitnije je da znaš da je s bebom sve ok, a ako te muči ovo za cerviks probaj negdje privatno otići da te umiri ❤️

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024

  • Karamela93

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Ja bila danas na pregledu u trudničkoj. Uzeli mi bris na bhsb i vaginalno pregledali. Cerviks prohodan 1 prst do unutarnjeg ušća tj. rekla je doktorica do glavice. Vidim da se očito sve polako priprema, jel ima netko iskustva s ovim iz prijašnjih trudnoca, kroz koliko vam je krenuo porod?

    ♀️ 31♂️ 32
    3 spontana, dva u 7.tjednu, jedan u 15.tjednu
    23.9. nam stiže mala curka 🩷
    3.7. 1170 grama 🩷
    17.7. 1560 grama 💕
    14.8. 2475 grama
    12.9. 3470 g

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.