Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Arianne

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Popokatepetl, nadam se da ce biti bolje.
    Meni je ginekolog rekao da se ne kupam (zbog mog cerviksa), ali iskreno ne znam ni kako bi to islo, jer mi dosta bude slabo od vrucine.
    Neki dan mi je cijeli dan bio neki osjecaj mucnine i povracala i danas opet. Bas smo izasli iz ducana i klime van i meni odmah, taman smo stigli do neke trave.
    Bas mam je ovo jedmo od najgorih ljeta sto se tice vrucine, jedan od najvecih i najduzih toplotnih vala. Inace obozavam ljeto i vrucinu ali sad slabo podnosim, jedva cekam jesen i zahlađenje.
    Jos mi i ta vrucina pogorsava oticanje.

    It's a boy 💙

  • Avatar Marija96

    Marija96

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    Popokatepetl

    Hej žene kako ste?
    Meni je jučer fizički bio najteži dan u trudnoći, jos čekam razvoj događaja jesam nešto pokupila ili se samo preforsirala ili me vrućina satrala..
    Beba me vec dva dana razara unutra do suza, nr znam to opisat, ne bi nazvala udarcima, kao da cijeli dan radi kolutove (znam da nije moguće, u redu je 😂) ali takav je osjecaj, trbuh mi konstantno izgleda kao da alien pokušava van 🙈
    Ujutro i kasno popodne klasika bili na moru, mozda bi trebala izbacit jedno kupanje već, nemam pojma ali ja doma umirem od vrućine, jucer sam se 6 puta tuširala, sjedim na kauču crvena ko paprika i graški znoja me oblijevaju .. Popodne me počelo bolit i peći brutalno kad bi mokrila, da bi do navečer potpuno prestalo, popila d manozu za svaki slučaj..
    Navečer otišli prošetat malo kao da udahnem zraka, dušu sam ispovraćala vani🙈🙈🙈🙈
    I nakon toga provela ostatak noći na wc - u. Danas bome ležim pa da vidimo i na dvopeku i čaju sam pa da vidimo..

    Ajoooooj. Sta drugo reci osim, izdrzi još malo.... 😪😪😪 Jel sad ista bolje, lakse? 

    11.01. ➕
    01.02. čuje se srce 💗 (5.60mm)
    22.02. (26.84mm) 😍 👣
    05.03. (49.75mm) 😍
    29.03. (108.9mm) dečkić 🩵
    22.04. 🩵
    20.5 (603g) 🩵
    17.6. (1042g)
    15.7. (2005g)
    12.08. (2617g) 💙
    Iduci pregled: 26.8.

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    Uff, nadam se da ti je sada bolje. 💪🏻
    .
    I ja slabo podnosim vrućinu, isto grozdovi znoja po licu kad klima nije uključena. Izbjegavam izlazak van prije nego se smrači i temp. se malo spusti.
    Malena je živahna, isto se stalno okreće; nije mi jasno buni li se zbog nekog mog položaja ili u čemu je stvar. 
    .
    Btw jučer smo obavili trudničko fotografiranje u paru. 😊 

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

  • Avatar ivona2306

    ivona2306

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Neki dan sam pisala kako cu jos malo uzivati ovako dok sam u jednom komadu, ali ovo je sve samo ne uzivanje… 😅 i ja imam napadaje znojenja, npr klima radi i u stanu objektivno nije vruce, a ja se preznojavam. Zadnjih mjesec dana mi je imunitet ocito ravan nuli jer sam konstantno prehladjena/bolesna..prvo prebolila upalu uha i taman malo dosla sebi i evo ima par dana uhvatila me nova tura prehlade, imala dan-dva temp, i sad nos zacepljen ne mogu disat 😂  a sta je najjace, nikad mi bolja prehrana nije bila, jedem puno voca i povrca, slatku i tesku hranu ne mogu primirisat jer mi ne pase po ovim vrucinama… iskreno, jedva cekam rodit 😂

    👩🏼 31
    7.1. +
    1. trudnoća ✨
    Termin: 16.9. 🙏🏻
    It’s a girl 💕

  • Avatar ivona2306

    ivona2306

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Popokatepetl

    Hej žene kako ste?
    Meni je jučer fizički bio najteži dan u trudnoći, jos čekam razvoj događaja jesam nešto pokupila ili se samo preforsirala ili me vrućina satrala..
    Beba me vec dva dana razara unutra do suza, nr znam to opisat, ne bi nazvala udarcima, kao da cijeli dan radi kolutove (znam da nije moguće, u redu je 😂) ali takav je osjecaj, trbuh mi konstantno izgleda kao da alien pokušava van 🙈
    Ujutro i kasno popodne klasika bili na moru, mozda bi trebala izbacit jedno kupanje već, nemam pojma ali ja doma umirem od vrućine, jucer sam se 6 puta tuširala, sjedim na kauču crvena ko paprika i graški znoja me oblijevaju .. Popodne me počelo bolit i peći brutalno kad bi mokrila, da bi do navečer potpuno prestalo, popila d manozu za svaki slučaj..
    Navečer otišli prošetat malo kao da udahnem zraka, dušu sam ispovraćala vani🙈🙈🙈🙈
    I nakon toga provela ostatak noći na wc - u. Danas bome ležim pa da vidimo i na dvopeku i čaju sam pa da vidimo..

    Nadam se da ti je bolje 😊
    Bas nas je zapalo najvruce ljeto dosad, ali evo jos malooo samo moramo izdrzati 💪🏻

    👩🏼 31
    7.1. +
    1. trudnoća ✨
    Termin: 16.9. 🙏🏻
    It’s a girl 💕

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 137

    Prijavi adminu

    Ma sve smo na istom ja mislim, ne možeš podnosit ovu sparinu i sto stupnjeva ni bez da imaš trbuh do zuba 😅
    Još malo, još malo 😃

    Danas je puno bolje, mislim da bi se samo trebala počet ponašati malo više u skladu s tjednima.. danas doslovno ležim cijeli dan osim minimalne animacije oko djeteta kad me traži, sitnog pospremanja i ručka i nema uopće onog osjećaja težine i pritiska u rodnici niti ikakvih bolova koji su mi postali normalni svaki dan. I beba je puno mirnija, osjetim je i dalje jako ali ne onako "nenormalno".
    Kod nas zovu par dana kiše i do deset stupnjeva nižu temperaturu, nadam se da ce stvarno bit nešto od toga.. 

  • Avatar Melodie

    Melodie

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    Ja san nekako potistena uvezi tezine bebe, nekidan na pregledu san bila 27+3 i beba je taman imala tocno kilo, 1000g. Beba je razvijena zasad odlicno sve je sta se nje tice u savrsenom redu samo eto od starta ima malo manje nego ostale bebe. Cak mi je nekidan ginekologica rekla 'ovo mi se cini malo' , pa je uzela neku tablicu i provjeravala na kraju je ispalo da po toj tablici je sasvim uredu da beba ima kilo u 28mom tjednu nego se ona zadnje vrime navikla na sve malo vece bebe . Sad strepin do 9.9 eto tjesi me to sta je stalno osjecan, stalno brejk densa u meni🤣 jos san pocela jucer i danas po prvi put osjecat bolove lagane u donjem djelu leda i stisnutost bocnih trbusnih misica pa se nadan da to beba raste. Tjesin se tako 🫣

    🎼najljepsu ljubavnu pjesmu, najljepsu ljubavnu stvar🎼 👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻 / termin 8.11./ 🎀 little girl on the way🎀

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    Melodie, nemoj da te to brine. Možda je bila i kasnije ovulacija u startu. To su sve neke procjene i vrijednosti otprilike. Ima žena da bi im dan prije poroda rekli jedno, a beba se rodi sa sasvim drugačijom težinom.
    Meni je u početku beba uvijek bila za tjedan manja, sad po ovim procjenama već neko vrijeme upada u statistiku baš po gestaciji. 

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

  • Avatar ivona2306

    ivona2306

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Meni je isto zadnji put rekla da ce biti manja beba, i ponovila to par puta, ali kad sam cula par iskustava u kojima su krivo procijenili tezinu bebe, prestala sam brinuti. Najvaznije je da se beba dobro i pravilno razvija 😊

    👩🏼 31
    7.1. +
    1. trudnoća ✨
    Termin: 16.9. 🙏🏻
    It’s a girl 💕

  • Avatar Marija96

    Marija96

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    Melodie

    Ja san nekako potistena uvezi tezine bebe, nekidan na pregledu san bila 27+3 i beba je taman imala tocno kilo, 1000g. Beba je razvijena zasad odlicno sve je sta se nje tice u savrsenom redu samo eto od starta ima malo manje nego ostale bebe. Cak mi je nekidan ginekologica rekla 'ovo mi se cini malo' , pa je uzela neku tablicu i provjeravala na kraju je ispalo da po toj tablici je sasvim uredu da beba ima kilo u 28mom tjednu nego se ona zadnje vrime navikla na sve malo vece bebe . Sad strepin do 9.9 eto tjesi me to sta je stalno osjecan, stalno brejk densa u meni🤣 jos san pocela jucer i danas po prvi put osjecat bolove lagane u donjem djelu leda i stisnutost bocnih trbusnih misica pa se nadan da to beba raste. Tjesin se tako 🫣

    Da ides kod drugog ginekologa drugacija bi tezina bila uvjerena sam. Ako si citala od negdje prije ja sam slicno prosla. Moj ginekolog govori da je sve odlicno, da je beba krupnija, da ima veliku glavu🤣 a kad sam dosla u bolnicu rekao je da "nist posebno" beba je sitna a i po mojoj gradji nema sanse da bude krupnija. I sad kad sam isla kod svog je rekao da njemu opet ispada da je veca nego sto je po tjednima i da se nemam sta brinut. Tako da, ono sta ti hocu reci da ne slusas previse i da se ne sekiras. Znam da je lako reci jer sam ja nakon tog imala razne scenarije u svojoj glavi koje sam si stvorila. Ali ako se bebica dobro razvija sve je na svom mjestu, imala ona koji g vise, manje nema veze, svejedno ni ne mogu tocno reci, vec je to sve okvirno. 

    11.01. ➕
    01.02. čuje se srce 💗 (5.60mm)
    22.02. (26.84mm) 😍 👣
    05.03. (49.75mm) 😍
    29.03. (108.9mm) dečkić 🩵
    22.04. 🩵
    20.5 (603g) 🩵
    17.6. (1042g)
    15.7. (2005g)
    12.08. (2617g) 💙
    Iduci pregled: 26.8.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.