Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Arianne

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Jeleenaa

    Isto se i ja osjecam.
    Evo danas sam dobila i proliv i sva sam kao kada sunčanicu dobijemo a ne izlazim na sunce.
    Budi li tebe beba nocu?
    Ja bas slabo spavam, bas je aktivan

    I meni je danas koma jer sam malo bila i vani. Ali uglavnom smo pod klimom u stanu.
    Ja se vise puta probudim nocu i idem u wc jer me boli mjehur dok se ne olaksam. Onda ponekad, ali rijetko, teze zaspim ako beba lupa, ali nisam osjetila da me udarci probude. Par puta me zgaravica probudila.
    Ali ja sam i inace velika spavalica i dobro i tvrdo spavam. Skuzila sam samo da nakon buđenja ne smijem pocet razmisljat, nego se opustim i zaspim.
    Par puta mi se desilo da ne mogu spavat i pocnem razmisljat, i onda odem nesto citat ili gledat seriju dok se ne uspavam. Doma sam pa srecom znam da cu moc spavat ujutro do kad hocu.

    It's a boy 💙

  • Avatar Marija96

    Marija96

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Arianne

    Ja bi isto zasad ostala na forumu, nadam se da ce biti aktivan 😊Cestitke na dobrim pregledima.Ja sam od danas punih 31 tjedana i bas me opet umor hvata zadnje dane. Ne znam je li od vrucina ili od toga sto moram pazit pa nemam ni kondicije, ali bas sam krepana. Jedva rucak skuham.

    I mene dosta umor hvata. Vjerujem da je i od ovih uzasnih vrucina a i tjedni su nam jaki. I znam osjetit neku "bol" u trbuhu ali nije tipicna bol vise da mi je trbuh jako tezak pa mi sve tesko i kretat se i sve iako msm da dosta dobro i funkcioniram s obzirom na sve. Navecer tesko zaspim, em od vrucina em moram na wc svako malo em se ne mogu namjestit.. 

    11.01. ➕
    01.02. čuje se srce 💗 (5.60mm)
    22.02. (26.84mm) 😍 👣
    05.03. (49.75mm) 😍
    29.03. (108.9mm) dečkić 🩵
    22.04. 🩵
    20.5 (603g) 🩵
    17.6. (1042g)
    15.7. (2005g)
    12.08. (2617g) 💙
    Iduci pregled: 26.8.

  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 871

    Prijavi adminu

    i ja muku mucim dok se namjestim... 100 puta se okrenem i preokrenem.... vjerojatno zbog vrucina... i tjedana u kombinaciji 😅

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

  • Avatar nora3001

    nora3001

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Arianne

    Sto se tice blizine rodilista, ja mogu Pulu ili Rijeku. Mislim da mi zasad nije potrebno ic ni placat privatno.
    Imala sam vec dobra iskustva na ginekologiji (ne porod) u Puli i blize mi je, pa zasad bi u Pulu.

    Mozda se i sretnemo🙂🙂

    👩🏻34🧔🏻‍♂️31
    🗓️ 1 godinu se trudili👩🏻‍❤️‍👨🏻
    🏥prvi pregled 31.1.24.
    Drugi pregled 15.2.24. imamo❤️
    🩸25.12.2023.
    ➕18.01.2024.
    💊Teranova prednatal vitamini,othomol,novalac
    🩷🩷it’s a girl🩷🩷

  • Avatar nora3001

    nora3001

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Lota 🌼

    Evo i mene s pregleda.
    Sve je okej, taman u dan beba, spominjala mi je nesto nekog doktora za pregled srca bebe, koji iz Zagreba dolazi, neki poznati na M, zaboravila sam tocno prezime, on je kao u mirovini ali radi ovako povremeno, obzirom da sam iz Zadra, moram cekati da dodje tu, pa mi je preporucila da obavim taj pregled sa bebom. Tako da iduci mi je pregled 7.8. i onda ce mi dati taj termin kod tog djecjeg kardiologa (nisam to radila u prvoj T, al eto, ako je tako rekla … hocu)
    :)
    Uzasnih problema imam sa zelucem, strasno, bas boli, ne znam jel ima koja mama s tim problem, al koma bas, sve onako u ledja ide, lopatice iza, strasno.

    Imala sam tu bol koji dan pomogao mi je reflux vrecice gela
    Ublazi zeludac pa i bol u leđima automatski.

    👩🏻34🧔🏻‍♂️31
    🗓️ 1 godinu se trudili👩🏻‍❤️‍👨🏻
    🏥prvi pregled 31.1.24.
    Drugi pregled 15.2.24. imamo❤️
    🩸25.12.2023.
    ➕18.01.2024.
    💊Teranova prednatal vitamini,othomol,novalac
    🩷🩷it’s a girl🩷🩷

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    Evo me s pregleda, sve je super, malena ima 1940 g. 🥰
    Sljedeći (i zadnji) pregled 31.7., tad mi radi bris i šalje krv na transfuziju. Nakon toga idem svaki tjedan u bolnicu do poroda. 

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

  • Avatar Tinnaa999

    Tinnaa999

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Kejti0000

    Evo me s pregleda, sve je super, malena ima 1940 g. 🥰
    Sljedeći (i zadnji) pregled 31.7., tad mi radi bris i šalje krv na transfuziju. Nakon toga idem svaki tjedan u bolnicu do poroda.


    Super za dobar pregled 🥰🥰  

  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 284

    Prijavi adminu

    Kejti0000

    Evo me s pregleda, sve je super, malena ima 1940 g. 🥰
    Sljedeći (i zadnji) pregled 31.7., tad mi radi bris i šalje krv na transfuziju. Nakon toga idem svaki tjedan u bolnicu do poroda.

    Prelijepo 🥰
    Tvoja malena je bas porasla, kako vrijeme leti.
    Kao da smo juce ugledale plusic 🥰

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 27
    🧔‍♂️29
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    28.8. Naredni pregled ❤️

  • Avatar Marija96

    Marija96

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Kejti0000

    Evo me s pregleda, sve je super, malena ima 1940 g. 🥰
    Sljedeći (i zadnji) pregled 31.7., tad mi radi bris i šalje krv na transfuziju. Nakon toga idem svaki tjedan u bolnicu do poroda.

    Bravo, super 🩷

    11.01. ➕
    01.02. čuje se srce 💗 (5.60mm)
    22.02. (26.84mm) 😍 👣
    05.03. (49.75mm) 😍
    29.03. (108.9mm) dečkić 🩵
    22.04. 🩵
    20.5 (603g) 🩵
    17.6. (1042g)
    15.7. (2005g)
    12.08. (2617g) 💙
    Iduci pregled: 26.8.

  • Arianne

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    nora3001


    Mozda se i sretnemo🙂🙂


    Mozda 😊 
    Mislim da je bilo par cura iz Istre na obom topicu.
    ..
    Kejtiooo cestitke na dobrom pregledu.
    ..
    Muci li vas oticanje?
    Ja sam se prestrasila jutros, probudila sam se nateknuta malo ispod ociju i gornja usna. I noge i ruke su mi malo natecene (vidim po obuci i prstenima).
    Bas sam dala urin u petak na pregledu i u ponedjeljak, i imaka pregled u petak, tlak je bio nizak, ali zabrinula se malo. Isla sam i kilu gore prakticki od jucer, vjv od toga.
    Poslije se smirilo, odmaram i pod klimom i pijem vode. 

    It's a boy 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.