Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marija96

    Marija96

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Obavila pregled danas! Iris je 710 g, nogicama lijepo na maminom mjehuru, pa skakuće! Sve je super, ja sam na +3. Idući pregled 9.8. Ogtt valjda u petak, vidjet ću kad će mi muž dati free.
    Grupa whats app vam je super stvar, posebno kad dođu bebe pa budete pune pitanja. Ja imam grupu sa prvim bebacem, sa mpo curama, pa mislim da bi mi ovo bilo tko much, neću moći pratiti. Nadam se da neće zamrijeti forum.

    Super, sjajne vijesti. 🩷

    11.01. ➕
    01.02. čuje se srce 💗 (5.60mm)
    22.02. (26.84mm) 😍 👣
    05.03. (49.75mm) 😍
    29.03. (108.9mm) dečkić 🩵
    22.04. 🩵
    20.5 (603g) 🩵
    17.6. (1042g)
    15.7. (2005g)
    12.08. (2617g) 💙
    Iduci pregled: 26.8.

  • ikica_90

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Ja sam isto već u dosta whatsapp grupa pa mislim da bi mi bilo previše, jer kad svi počnu pisati to bude more poruka koje nikako da sve pohvatam 😅🙈 uz dvoje male djece sigurno nebum stigla ni na ovaj forum, a do tada nadam se da će ova tema tu na forumu i dalje živjeti bez obzira na grupu 😁 mene ginekolog nije još slao na ogtt, ali mislim da će na idućem pregledu reći da napravim. Jedino kaj me strah kakav će biti nalaz s obzirom da mi se stalno jede slatko 🙈 inače volim slatko, ali nikad nisam toliko slatkog pojela ko u ovoj trudnoći 🙈🤣za sada sam na cca 5 kila dobivenih. Na početku kile nikako dobiti, a sad odjednom u 2 mjeseca 5 kila, pa me malo trta

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024

  • Avatar Lota 🌼

    Lota 🌼

    Broj poruka: 327

    Prijavi adminu

    Takodjer, niti ja ne bih zamijenila forum za wocap, jer bas kao sto i kazu, nemam niti ja vremena odgovarati, a zvonit ce mobitel svako malo, tako da, ostajem vjerna forumu. 😁🤍

    🧔 -32
    👩 -32
    ( prve trudnoce )
    06/2021 - spontani u 6tt 👼
    11/2021 - missed ab u 11tt 👼
    • Trombofilija (PAI 4G/4G + MTHFR) - Asp. + Noval.
    🌸 2/2023 - baby S 🌸
    🩵 11/2024 - [Qualified test - low risk] It's a boy 🩵

  • Avatar Tinnaa999

    Tinnaa999

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    ikica_90

    Ja sam isto već u dosta whatsapp grupa pa mislim da bi mi bilo previše, jer kad svi počnu pisati to bude more poruka koje nikako da sve pohvatam 😅🙈 uz dvoje male djece sigurno nebum stigla ni na ovaj forum, a do tada nadam se da će ova tema tu na forumu i dalje živjeti bez obzira na grupu 😁 mene ginekolog nije još slao na ogtt, ali mislim da će na idućem pregledu reći da napravim. Jedino kaj me strah kakav će biti nalaz s obzirom da mi se stalno jede slatko 🙈 inače volim slatko, ali nikad nisam toliko slatkog pojela ko u ovoj trudnoći 🙈🤣za sada sam na cca 5 kila dobivenih. Na početku kile nikako dobiti, a sad odjednom u 2 mjeseca 5 kila, pa me malo trta

    Ja ti mogu rec da sam se isto bojala kakav ce mi bit nalaz ogtt jer isto tako dosta slatkog jedem. Pa na kraju nalaz odlican bio. Tako da nemas brige, nadam se da ce i tebi tako biti 🤞🏼

  • Mariola_10

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    jabukica

    https://chat.whatsapp.com/H49trf3N26LDaa5zyk3mt4

    Pozdrav, nisam jos pisala tu ali bi svakako se voljela pridruziti whatsapp grupi, tamo se i predstavim :) Problem sto mi nikako ne radi link. Izbacuje mi da je link reset :) Ako moze opet link, hvala :) 

  • Avatar Lavendera

    Lavendera

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu

    ikica_90

    Ja sam isto već u dosta whatsapp grupa pa mislim da bi mi bilo previše, jer kad svi počnu pisati to bude more poruka koje nikako da sve pohvatam 😅🙈 uz dvoje male djece sigurno nebum stigla ni na ovaj forum, a do tada nadam se da će ova tema tu na forumu i dalje živjeti bez obzira na grupu 😁 mene ginekolog nije još slao na ogtt, ali mislim da će na idućem pregledu reći da napravim. Jedino kaj me strah kakav će biti nalaz s obzirom da mi se stalno jede slatko 🙈 inače volim slatko, ali nikad nisam toliko slatkog pojela ko u ovoj trudnoći 🙈🤣za sada sam na cca 5 kila dobivenih. Na početku kile nikako dobiti, a sad odjednom u 2 mjeseca 5 kila, pa me malo trta

    Tako sam prethodne trudnoce. Nisam mogla zamisliti dan bez slatkog, jela sam kamione gumenih bombona i cokolada, ogtt, savrsen bio🤣 
    Sad ne mogu pogledati slatko.. tocno osjetim od samog pocetka da je ovaj put djecak a ne djevojcica. 
    Par dana prije ogtta sam malo smanjila bila slatko i bila na mukama, bilo je sve okej. 
    Prva trudnoca +13.5kg, druga +10, za ovu cemo vidjeti na kraju hehe

    2020.💖
    2022.💖
    2024.💙⏳️
    02/2024. Biokem💔
    13.03.'24. ➕️
    OTP 20.11.💙
    Sljedeci pregled 3.10

  • Avatar jabukica

    jabukica

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Mariola_10

    jabukica

    https://chat.whatsapp.com/H49trf3N26LDaa5zyk3mt4
    Pozdrav, nisam jos pisala tu ali bi svakako se voljela pridruziti whatsapp grupi, tamo se i predstavim :) Problem sto mi nikako ne radi link. Izbacuje mi da je link reset :) Ako moze opet link, hvala :)

    Evo link: https://chat.whatsapp.com/LIaO5x5RfsxGdnC6GTHufY

    👩🏼 - '94, PCOS, AMH 136.7 pmol/L (60.5 ng/mL), 👨🏽 - '93, normo
    Pokušavamo od 5/2021. Od 12/2021 do 3/2023 Petrova - Letrozol
    1/2023 - 8tt missed ab.Od 3/2023 Poliklinika IVF.
    10/2023 - 1. IVF rekovelle+cetrotide+decapeptyl - 5 ❄️, blagi hiper.
    26.1. FET 1BC, 7dnt +, beta 8dnt 104, beta 10dnt 313, beta 12dnt 809, 6+4 💗➡️ stiže dječak 💙

  • Avatar Lavandea

    Lavandea

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Niti ja još nisam ovdje pisala, ali vjerno pratim pa bih se priključila whatsapp grupi 😊

  • Avatar nora3001

    nora3001

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    ikica_90

    Ja sam isto već u dosta whatsapp grupa pa mislim da bi mi bilo previše, jer kad svi počnu pisati to bude more poruka koje nikako da sve pohvatam 😅🙈 uz dvoje male djece sigurno nebum stigla ni na ovaj forum, a do tada nadam se da će ova tema tu na forumu i dalje živjeti bez obzira na grupu 😁 mene ginekolog nije još slao na ogtt, ali mislim da će na idućem pregledu reći da napravim. Jedino kaj me strah kakav će biti nalaz s obzirom da mi se stalno jede slatko 🙈 inače volim slatko, ali nikad nisam toliko slatkog pojela ko u ovoj trudnoći 🙈🤣za sada sam na cca 5 kila dobivenih. Na početku kile nikako dobiti, a sad odjednom u 2 mjeseca 5 kila, pa me malo trta

    Ja od jutra krenem sa kavom koja je 5 secera i mlijeka na izvoz.
    Pa plazma pa lubenica,obavezno koja kugla sladoleda.
    Ostali obroci paste i sve nezdravo.
    Nalazi za secer na granici i kaze danas ginekologica da je sve to super.
    Prvih 5 mjesec 3 k,zadnja dva dosla do 9😂
    Takodjer mi nisu nista rekli.
    Sve je to normalno.
    Secer,voce,mlijeko deblja pogotovo kaze 35-40 tjedan.
    Ne zamaram se,osjecam se dobro i sve je za sad pod kontrolom tako da ne brini oko tih stvari

    👩🏻34🧔🏻‍♂️31
    🗓️ 1 godinu se trudili👩🏻‍❤️‍👨🏻
    🏥prvi pregled 31.1.24.
    Drugi pregled 15.2.24. imamo❤️
    🩸25.12.2023.
    ➕18.01.2024.
    💊Teranova prednatal vitamini,othomol,novalac
    🩷🩷it’s a girl🩷🩷

  • Avatar Mercuria

    Mercuria

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Hej hej, dugo nisam bila aktivna pa da se priključim malo :D
    Na predzadnjem pregledu mi je posteljica bila nisko pa sam morala paziti na aktivnosti i apstinirati od odnosa
    A sada zadnji pregled mi je bio 02.07., sve superiška! Posteljica se potpuno povukla, bebač raste ko pravi, bio je 360 grama
    Jedino spol nikako vidjeti, baš se ne da Idući pregled tek za 31.7. pa se nadam da ćemo onda uspjeti saznati!


    baby boy, mali zmajić 💙
    OTP 26.11.2024.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.