Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Mi smo rekli mojoj mami i ocuhu, ostalima bi rekla kad dodemo u Hrvatsku (tati, bratu, muzevima), jer nisu tako dobri u cuvanju tajni 😂🤰
    Idem u subotu na prvi pregled pa cu nakon njega biti sigurnija i hrabrija reci.
    16.1. idemo doma, u Zagreb na godisnji. Inace zivimo u Dublinu od prosle godine.
    Predosjećaj za spol imam ali ne znam jel vise zelja ili osjecaj… Imam deckica i voljela bih curicu, iako kako god bude bitno samo da je zivo i zdravo, ne igra mi spol neku veliku ulogu 🥰

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Nisha_21

    Nisha_21

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    To je najgore prvi pregled iliti prvih cca 10ak tjedana. Nakon toga se lakse dise. Idete vi na nifty i slicno? 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Nisha_21

    Nisha_21

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Brontosaurica

    Ja sam u ovoj htjela curicu i čim sam ostala trudna rekla sam mužu da je dečkić i tako je bilo, sad oept želim curicu haha i osjećam da je cura jel želja ili intuicija vidjet ćemo. Ma nek je živo i zdravo jste li vi svjesne da ste trudne. Ok meni je tek danas izostala M pa još nisam nikako. Piskila sam zadnji first sign duo i tamniji je od prošlog. Iza prvog utz bi rekli nas ima, a bakama bi možda onaj oko 10 11 tt kad je mini anomaly.
    U prvoj nisam radila te pvt testove za ovu nisam pametna.. Sta vi kažete


    Ja sam radila nifty i radit cu opet. Radi mirne duse. Nekako sam nakon dobrog rezultata cijelu trudnocu bila mirna☺️

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Ne budem radila Nifty. Nemamo ni ja ni muz nikakvih genetskih poremećaja u obitelji, mladi smo, u principu je jako mali rizik. 
    Razgovarali smo o tome i svakako bi zadržali bebu, sto god bilo. Ipak nakon “loseg” Niftya slijedi amniocenteza, a dok dodes do krajnjeg rezultata, ili eventualne odluke o prekidu trudnoće, vec si u visokim tjednima ( 15+) sto znaci…porod.
    Ako anomaly scanovi budu u redu, uzdat cemo se u njih i nadati se naravno zivoj i zdravoj bebici ❤️
    Mislim da nema toga sto bi me moglo pripremiti na loš ishod. 😕

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Mucnina me podsjeca da sam trudna al nikako nisam svijesna da cu uskoro imat velik trbuh i jos jednu bebu. Ko u nekom balonu sam.
    U prve dvije trudnoce sam odbila prenatalne testove, pa.cak i kombinirani probir. Sad se razmišljam al opet više naginjem na ne! Čitala sam razna iskustva a nekako.osjećam prebombardiranosti ponudama tih testova i onda sam odma sumnjičava. Uglavnom se osjećam nekako opuštenije prepustiti se  neznanju. Ali razgovarat ću sa svojom ginekologicom o tome.da vidim što ona misli. Nekako.i ove što sam pitala za to bili su čista reklama nitko ne navodi nedostatke i onda mi se to ne sviđa.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mama_anđela

    Mama_anđela

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Jutro cure i od mene, ovdje se zaboravim javiti, iako smo ovdje sve s pribliznim tjednima Ja sam prije nego sam saznala za T bila jako umorna i evo i sada sam, nekih 4 tj samo spavam, jel spustim glavu, gotovo je, pa me muz budi kaze ajde lezi lijepo nemoj se muciti. Zadnjih 7 dana povracanje svaki dan, sto god da pojedem. Kafa mi se gadi u kojoj sam tako uzivala i u nekoj omiljenoj hrani, a o kolacima da ne pricam. Ja sam bila na dva pregleda i samo sestra zna da sam T, danas svekrva ima rodjendan i napisali smo joj cestitku i na kraju dodali da znamo da se najljepse osjeca u ulozi bake i cestitamo joj jer ce ponovo dobiti unuce Mada smo sinoc bili kod njih i nisam mogla popiti kafu, mislim da je posumnjala jer ni u prosloj t kafu nisam mogla smisliti 
    .
    O kilicama se necemo brinuti i ja imam viska i proslu t sam dobila dosta ali noge otekle tako da sam nakon izlaska iz bolnice imala vec manje 5 kg od samog pocetka T, tako da je fakticki sve bila voda i ta napuhanost. Sada mi je najbitinije da m ovog puta prodje sve u redu, a s kilama cu se izboriti  Gladna sam kao i vi, bas bas, ali nista mi ne odgovara. Muz svaki dan jadan pita a sta bi mogla danas jesti, a ja samo gledam u njega, mislim si budem prespavala sve obroke 

    🙋‍♀️ 27 g.
    🙆‍♂️ 36 g.
    12.12.2020. - UZV, 28 tjedan, fetus mortus.. Baby boy H.💙

    - Terapija: Clexane NMH, Duphaston
    🐣surprise 21.12.2021. ➕
    -Termin: 21.08. 2022. 🙏🍀❤
    -NIPT 10+1, sve uredno 😇 💙 It's a boy 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Mama_anđela

    Mama_anđela

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Sto se tice prenatalnih testova, meni je doktor savjetovao da uradim, da bi bilo dobro zobg proslog lose ishoda, i ja imam zelju. Trenutno istrazujem koji bih uradila, pa budemo vidjeli Prosle godine nisam nijedan radila, apsolutno nista. Mlada sam, nisam vidjela svrhu, ali sada bih voljela, nasla sam jos neki test ali ga izgleda nije radilo mnogo trudnica, you51. Izgleda neki noviji tip.

    🙋‍♀️ 27 g.
    🙆‍♂️ 36 g.
    12.12.2020. - UZV, 28 tjedan, fetus mortus.. Baby boy H.💙

    - Terapija: Clexane NMH, Duphaston
    🐣surprise 21.12.2021. ➕
    -Termin: 21.08. 2022. 🙏🍀❤
    -NIPT 10+1, sve uredno 😇 💙 It's a boy 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Mama_anđela

    Mama_anđela

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Brontosaurica

    Mama a djela uf držim fige da sto prije prodaju mučnine i povraćanje. Ja ih u prošloj nisam imala, nadam se da cu ih i sad izbjeći. U prošloj sam mogla vola pojesti zato sam se i udebljala uz višak vode, ali za sad u ovoj me ne traži za jest. Još je rano sve se može preokrenuti. Ali u prošloj sam najviše jela u prvom tromjesečju i zadnjem kad hormoni divljaju. Sad mi nije mučno još uvijek ne smetaju ni mirisi ni okusi ali još je kod mene rano. No jednostavno me ne traži za jest. Danas ću zvat ginekologicu pa javim kad mi je prvi pregled. A ti probaj piti čaj od đumbira kažu da pomaže..

    Vjeruj da nista ne znaci, i ja sam proslu T bila super, samo malo jutarnjih mucnina, ali nikada nisam imala ni slican nagon povracanju, dok sad i kad gledam na tv da neko nesto jede, meni je zlo. Znaci kao da sam totalno druga osoba. Neki dan na poslu se ispovracala, srecom nije bilo nikoga pa sam sve zavrsila neprimjetno. Ali, nimalo ugodno. Nadam se da tebi nece ni ovog puta. A poslije tacno pocela sam malo vise jesti, u kasnijim tjednima, a namirnica u kojoj sam uzivala je krompir a evo i sada, uzivam u cipsu, krompir pire ili corbica, ili pomfrit i banane, to je ono sto me drzi. Jer koncentracija mi vec na poslu pocinje opadati s manjkom energije i razmisljanju o svemu

    🙋‍♀️ 27 g.
    🙆‍♂️ 36 g.
    12.12.2020. - UZV, 28 tjedan, fetus mortus.. Baby boy H.💙

    - Terapija: Clexane NMH, Duphaston
    🐣surprise 21.12.2021. ➕
    -Termin: 21.08. 2022. 🙏🍀❤
    -NIPT 10+1, sve uredno 😇 💙 It's a boy 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Nisha_21

    Nisha_21

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Jutro cure! Meni danas bas mucno od jutra…. Al nebi mogla povratit vec osjecaj mucnine😔
    Malac mi je smrkav, nisam cijelu noc spavala samo sam se okretala i nunala ga da on odspava i sad sam koma. Al bas koma. Jedva cekam da danas prode😣

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Trixie

    Trixie

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Hej cure! 
    Vidim vec vas ima par na jesenskim bebama. 
    Evo i kod mene + :)
    Stize nam jesenska beba polovicom rujna,ako sve bude kako treba. 
    Druga mi je trudnoca,imam decka od godinu ipo. 🤭

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.