Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Mallla

    Vecer cure, evo nađoh malo energije za forum!
    Moja najstarija curka ide u vrtic al na jesen cu je upisati aamo u predškolu, sad je cjelodnevni jer sam ja mislila da cu u 6mj na posao.
    Mlađu neću upisivati bit će kući samnom i bebom, a onda će 2023 skupa u vrtić a najstarija u školu…a ja na posao. Samo nek sve bude ok!
    Što se spavanja tiče mi smo na bočici od njenog 4og mj pa smo sad možda na 1 noćnoj bočici, a nekad ni to. Ne mogu se požalit.
    Bila sam danas na brzinskom pregledu kod dr koji ima prastari uzv (bolje da nisam). Uglavnom trudnoća je u maternici, vidio je gestacijsku vrećicu i unutra “plod” ali nije vidio ozkucaje. Kaže možda bi vidio da ima bolji uzv, a možda je trudnoća manja. Prethodne dvije trudnoće su mi bile minus 1 do 2 tjedna tako da pretpostavljam da je sada isto tako. Sad čekam detaljan pregled kod moje dr a do tada očekujem i srculence sudeći po ovome očekujem termin početkom 9mj. Unazad 3 dana su mi ppčele mučnine, s tim da sam jutros trčala u wc i nisam povratila ništa jer je želudac prazan. Ne nede mi se ništa s ni ne kuha mi se…sad je ta bezvoljna faza tu.


    Vjerujem da je do uzv-a. Pogotovo ako je kao sto pišeš, neki iz prahistorije 😂 jos ako je i bebica manja, to je to.
    Kad imas sljedeći pregled?

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Nisha_21

    Nisha_21

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Jutro! Saurica rekla sam ti- cestitam🎉🎉🎉
    E Malla skroz te kuzim, par dana me uzasna bezvoljnost prala. Kad me mali zagrli i krenemo se igrat mene prao umor i bas sam bila strgana. Sad je “bolje”….a sto se pregleda tice - samo opusteno, jer vjerujem da ce na iducem sve biti uredu. Sigurno je manja trudnoca! Vidis ja tek u pon moram zvat za termin🙄
    Meni je najveci fenomen (tako je bilo i u 1.T) da ja cim zatrudnim dobim 1kg. Ne jedem vise nego inace, krecem se isto i uvijek se zaljepi 😭😂😂😂

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Nisha_21

    Jutro! Saurica rekla sam ti- cestitam🎉🎉🎉
    E Malla skroz te kuzim, par dana me uzasna bezvoljnost prala. Kad me mali zagrli i krenemo se igrat mene prao umor i bas sam bila strgana. Sad je “bolje”….a sto se pregleda tice - samo opusteno, jer vjerujem da ce na iducem sve biti uredu. Sigurno je manja trudnoca! Vidis ja tek u pon moram zvat za termin🙄
    Meni je najveci fenomen (tako je bilo i u 1.T) da ja cim zatrudnim dobim 1kg. Ne jedem vise nego inace, krecem se isto i uvijek se zaljepi 😭😂😂😂


    To ti je kila cisto da znas da si trudna 🤰 😂😂😂

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Nisha_21

    Nisha_21

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Princess_Mimi

    Nisha_21

    Jutro! Saurica rekla sam ti- cestitam🎉🎉🎉
    E Malla skroz te kuzim, par dana me uzasna bezvoljnost prala. Kad me mali zagrli i krenemo se igrat mene prao umor i bas sam bila strgana. Sad je “bolje”….a sto se pregleda tice - samo opusteno, jer vjerujem da ce na iducem sve biti uredu. Sigurno je manja trudnoca! Vidis ja tek u pon moram zvat za termin🙄
    Meni je najveci fenomen (tako je bilo i u 1.T) da ja cim zatrudnim dobim 1kg. Ne jedem vise nego inace, krecem se isto i uvijek se zaljepi 😭😂😂😂

    To ti je kila cisto da znas da si trudna 🤰 😂😂😂


    Pa bas to, ono kao podsjetnik na to kaj me ceka😀 kolko ste vi dobile kg u prosloj T? Ja se nadam da necu vise nego zadnji put, to je bilo oko 13.5kg 😎👏

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Nisha_21

    Nisha_21

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Brontosaurica

    Pozdrav cure i mene pere bezvoljnost i to dva tri dana prije nego sam uopće test radila. Nisam imala volje ni snage cistit inače sam time opsjednuta 😂 još sam rekla mm kako sam nešto bezvoljna ali nisam tad po vezivala sa T. Mene i dalje nesanica lovi kroz noć. Simptoma nemam baš nekih. Iscjedak mi je jači tako mi je bilo sjećam se i u prošloj T. Ok meni je još rano ali u prošloj sam imala bol u grdima a sad ništa.
    Što se kila tiče ja sam ih previše natukla u prošloj 😂 skunula Al je ostao višak od prije T kojeg nisam riješila tako da… Sretno mi bilo…

    Malla sigurno je do utz nemoj se sekirat, a i to što kažeš može biti manja T. Jooj ti ćeš imati pravu ekipu do 2023 :)

    Mene jedino hormoni peru pa plačem dosta i ulovi me na momente kako naša beba više neće biti jedina i hoću li mu se moći posvetiti ali znam da su to hormoni.


    E to mene jako pere. Grlim dijete i istovremeno sam tuzna jer se bojim da cu ga zakinuti nakon sto budu dvoje 😔 samo da budem ravnopravna ❤️

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    E to vam je normalna briga između prve i druge bebe, hocu li ih voljet jednako i hocu li im biti posvecena jednako, jeli to uopce moguce. A između druge i treće bebe već znaš da je svaka nova beba nova ljubav i to nam je u prirodi da možemo tri mal bića voljeti jednako.
    Ja sam u prvoj trudnoći dobila 16kg, u drugoj 11, a sad imam puno viška pa i da 10 dobijem bit će puno…garant 100 prelazim 🙈
    A plakanje, oplačem svaku seriju i film 😃 sve mi je emotivno!
    Malo be bocka to što ae nije vidilo srce a opet znam da je to moguće i da ne mogu utjecati na to hoće li prokucati ili ne…sve u svemu čekam idući pregled.
    Kod moje gin mi je 27.1, a možda u međuvremenu odem kod drugog privatnika za kojag znam da ima odličan uzv pa da vidimo stanje.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Brontosaurica

    Pozdrav cure i mene pere bezvoljnost i to dva tri dana prije nego sam uopće test radila. Nisam imala volje ni snage cistit inače sam time opsjednuta 😂 još sam rekla mm kako sam nešto bezvoljna ali nisam tad po vezivala sa T. Mene i dalje nesanica lovi kroz noć. Simptoma nemam baš nekih. Iscjedak mi je jači tako mi je bilo sjećam se i u prošloj T. Ok meni je još rano ali u prošloj sam imala bol u grdima a sad ništa.
    Što se kila tiče ja sam ih previše natukla u prošloj 😂 skunula Al je ostao višak od prije T kojeg nisam riješila tako da… Sretno mi bilo…

    Malla sigurno je do utz nemoj se sekirat, a i to što kažeš može biti manja T. Jooj ti ćeš imati pravu ekipu do 2023 :)

    Mene jedino hormoni peru pa plačem dosta i ulovi me na momente kako naša beba više neće biti jedina i hoću li mu se moći posvetiti ali znam da su to hormoni.


    I mene to jako muci, stalno razmišljam o tome… Ali nekako vjerujem ovome sto kaze Malla i sto mi je i vlastita mama rekla (ima troje djece) da jednostavno volis svako dijete svim srcem jednako jako. ❤️

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Mallla

    E to vam je normalna briga između prve i druge bebe, hocu li ih voljet jednako i hocu li im biti posvecena jednako, jeli to uopce moguce. A između druge i treće bebe već znaš da je svaka nova beba nova ljubav i to nam je u prirodi da možemo tri mal bića voljeti jednako.
    Ja sam u prvoj trudnoći dobila 16kg, u drugoj 11, a sad imam puno viška pa i da 10 dobijem bit će puno…garant 100 prelazim 🙈
    A plakanje, oplačem svaku seriju i film 😃 sve mi je emotivno!
    Malo be bocka to što ae nije vidilo srce a opet znam da je to moguće i da ne mogu utjecati na to hoće li prokucati ili ne…sve u svemu čekam idući pregled.
    Kod moje gin mi je 27.1, a možda u međuvremenu odem kod drugog privatnika za kojag znam da ima odličan uzv pa da vidimo stanje.

    Ja sam u prosloj trudnoći dobila 11 kila, isla roditi sa preko 100. I opet ovaj put zatrudnjela sa viskom kg. Tako da Ce se vjerojatno povijest ponoviti 😂🙈
    Pazim ono sto mogu, jedem zdravo, a kad rodim bit Ce rigoroznija dijeta da se vratim na staru, normalnu kilazu.💪🏼

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Nisha_21

    Nisha_21

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Brontosaurica

    Ja sam dobila 20 i išla roditi preko 100 😂 ali mi je većina otišla jako brzo jer sam bila puna vode provjeravam su pred kraj jako da nije preklamsija. I iako sam skinula sve od poroda zadnjih dva mj sam dobila jedno 3 4 tako da sad imam više nego sa čime sam u prošloj T startala a generalno imam višak od prije prošle T kad sam natukla 10 kg.

    Vjerujem da se svako dijete jednako voli 🥰
    Kad mislite reci svojima, znam da je rano nisu još ni prvi pregledi ali kad razmišljam o tako nekim stvarima otpusta me jer onda vjerujem da je sve u redu 🙏imate li kakve predosjećaj, jeste li pogodile u prošlim T?


    Ja sam vadila betu na svoju ruku i sad sam “mirnija”…. Mi cemo svojima rec tek nakon 10ak tjedana, cim se beban pocne micati na uzv 😍
    Joj ja si zelim jos jednog decka al moguce da nece biti. Ovaj put nemam apsolutno nikakav osjecaj. U zadnjoj T sam cak i sanjala deckica i sve je bilo istina!
    3-4 dana prije poz testa sam bila razrezala papriku i unutra je bila mala paprika i odmah sam muzu poslala poruku da je to fix znak😜

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Dobro je sve smo od brda odvaljene 😊🤣
    Ja nemam nikakav osjecaj, nisam ni ptije. U prvoj sam se nadala da je curica, u drigoj priželjkivala dečka al je curica i sad ce garant opet bit curica 😃
    Evo dok vidim da je sve u redu onda ceno razglasit. Za sad mi z a mama i teta jer su mi one prva pomoc za sve.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.