Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Brontosaurica

Broj poruka: 462

Prijavi adminu

Nisha_21

Drage cure, jedva sam cekala da neko otvori temu jesenske😍 dns i jucer plusic, menga mi treba doc za 3 dana (ZM 26.11.) ❤️❤️❤️ druga trudnoca i jedva cekam da mi se potvrdi debeli plus na dan menstruacije! Koliko nas ima? One koje se nadaju plusicima-sretno🍀🍀🍀

Cestitke od srca. :) nadam se da se i ja pridružuje uskoro. Tek su prošli plodni dani. Kolika ce biti razlika sa prvom T? Mi isto radimo sad na bebi. Rodila sam prošle godine na zimu pa bi htjeli manju razliku 😂

[lilypie.com]

Baby no1: 1|2021
    Baby no2: 9|2022

Nisha_21

Broj poruka: 172

Prijavi adminu

Brontosaurica meni je taman 1 god prosla otkako sam rodila prvo😍 uz cistu i urednu trudnocu bi razlika ttebala biti 21mj.😁 Taman i ti sad pa je slicna razlika- nadamo se plusu✌️✌️

[lilypie.com]

[lilypie.com]

Brontosaurica

Broj poruka: 462

Prijavi adminu

Nisha_21

Brontosaurica meni je taman 1 god prosla otkako sam rodila prvo😍 uz cistu i urednu trudnocu bi razlika ttebala biti 21mj.😁 Taman i ti sad pa je slicna razlika- nadamo se plusu✌️✌️

Meni ce godina biti sad u 1 mj za 10ak dana. Drži mi fige🥰

[lilypie.com]

Baby no1: 1|2021
    Baby no2: 9|2022

Mallla

Broj poruka: 6413

Prijavi adminu

Nisha_21

Drage cure, jedva sam cekala da neko otvori temu jesenske😍 dns i jucer plusic, menga mi treba doc za 3 dana (ZM 26.11.) ❤️❤️❤️ druga trudnoca i jedva cekam da mi se potvrdi debeli plus na dan menstruacije! Koliko nas ima? One koje se nadaju plusicima-sretno🍀🍀🍀

Čestitam! Meni zadnja M 19.11. Po kalendaru bi pripadala ljetu, al po tjednima sam bliža jeseni tj ovim tjednima. Plus dobila 16.12. I sad sam u čekanju prvog pregleda i mučnina. Moji termini su uvijek malo šetajući pa je pitanje hoće li i sada tako biti.
    Kako se osjećaš?
    Ja imam curicu od 5 godina, curicu od 6mj i sad čekamo bebu iznenađenje! Za prve dvije smo se naradili a sad tura iznenada…Božićni poklon!

[lilypie.com]
    [lilypie.com] [lilypie.com]

Nisha_21

Prijavi adminu

Cure drzim fige🍀🍀🍀🍀 
    Ja se osjecam ok, nekad sam nervozna jer me bolucka kao da cu dobit svaki tren. Mucno mi nije, nije ni u prvoj bilo pa se nadam da ce tako ostati ALI sam gladna nenormalno i to me nervira😂 gin cu zvati tek nakon nove godine jer ubiti ionako imam vec termin za pregled 31.1. a trudnoca se dogodila kao bozicni poklon😍 kad ti je pregled?? 

[lilypie.com]

[lilypie.com]

Mallla

Prijavi adminu

Hvala!
    Nisam se ni ja još naručila kod moje gin ću vjerojatno kroz 2-3 tjedna, a možda u međuvremenu odem privatno, samo neka još dan dva. Ako dođem a još ne kuca srce onda ću samo brinuti do slijedećeg pregleda.
    Kod mene bol kostiju zdjelice, donji dio leđa i bockanje jajnika u različite faze dana. Povremeno umor i muka al još ništa značajno. Sve za sad podnošljivo. Al naravno lekadol i rennie su ponovno moji vjerni pratitelji u svakoj torbi!

[lilypie.com]

Mallla

Prijavi adminu

Ajmo cure čekamo vas…da nam Nova godina donese plusiće 💪 šaljemo baby dust! 

[lilypie.com]

Nisha_21

Prijavi adminu

cekamo….jedva cekam nove klokanice😍 

[lilypie.com]

[lilypie.com]

Slee

Broj poruka: 2245

Prijavi adminu

Ajme mallla, sjecam te se dok sam jos bila na lh trakicama, ne znam sjecas li se ti mene, ali htjela ti samo zazeliti srecu, vidim ide i treca bebica iznenadjena wooohooo! 

👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🪄🌈
    🌊M💙

[lilypie.com]

Mallla

Prijavi adminu

Slee

Ajme mallla, sjecam te se dok sam jos bila na lh trakicama, ne znam sjecas li se ti mene, ali htjela ti samo zazeliti srecu, vidim ide i treca bebica iznenadjena wooohooo!

Jesam, jesam sjecam se ☺🙈  Hvalaaa!
    A pree dobrooo vidim da si ti pred termin! Prvo čestitam, a drugo želim ti ekstra brz porod i zdravu bebicu. Kod mene su i opet LH trakice bile te koje su mi rekle “hej, trudna si!” 🤣

[lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.