Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Matuška

    Matuška

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Ej cure, evo da se javim napokon. Rodila 15.10. u 21:01 malu princezicu koja bas i nije tako mala-4370☺️ porod je bio dug i težak, trajalo je sve skupa 22h, a trudovi su bili nevjerojatno bolni. Zapravo je najgori dio bio kad sam dobila nagon za tiskanjem a nisam smjela tiskat. To me baš uništavalo i cijelo tijelo mi se grčilo. Rezana i šivana pa baš muku mučim s tim 😞 već me sad to i psihički muči jer se ne mogu pomaknuti da me ne zaboli, a o wc-u da ne pričam. I ne mogu se o njoj brinuti koliko bi htjela. Znam da treba vremena, samo eto dijelim s vama.
    Ali bitno da je djevojčica dobro, papa od prve sekunde tak da eto barem s dojenjem nemamo problema☺️

    [lilypie.com]

  • Mina09

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Matuška

    Ej cure, evo da se javim napokon. Rodila 15.10. u 21:01 malu princezicu koja bas i nije tako mala-4370☺️ porod je bio dug i težak, trajalo je sve skupa 22h, a trudovi su bili nevjerojatno bolni. Zapravo je najgori dio bio kad sam dobila nagon za tiskanjem a nisam smjela tiskat. To me baš uništavalo i cijelo tijelo mi se grčilo. Rezana i šivana pa baš muku mučim s tim 😞 već me sad to i psihički muči jer se ne mogu pomaknuti da me ne zaboli, a o wc-u da ne pričam. I ne mogu se o njoj brinuti koliko bi htjela. Znam da treba vremena, samo eto dijelim s vama.
    Ali bitno da je djevojčica dobro, papa od prve sekunde tak da eto barem s dojenjem nemamo problema☺️


    Samo polako i daj sebi vremena da se oporavis , i psihički i fizički ♥️ Primaj svu pomoć koju dobiješ , i uzivaj u maženju s svojom bebicom , sve će to brzo proći 

  • Avatar Ruli

    Ruli

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Matuška

    Ej cure, evo da se javim napokon. Rodila 15.10. u 21:01 malu princezicu koja bas i nije tako mala-4370☺️ porod je bio dug i težak, trajalo je sve skupa 22h, a trudovi su bili nevjerojatno bolni. Zapravo je najgori dio bio kad sam dobila nagon za tiskanjem a nisam smjela tiskat. To me baš uništavalo i cijelo tijelo mi se grčilo. Rezana i šivana pa baš muku mučim s tim 😞 već me sad to i psihički muči jer se ne mogu pomaknuti da me ne zaboli, a o wc-u da ne pričam. I ne mogu se o njoj brinuti koliko bi htjela. Znam da treba vremena, samo eto dijelim s vama.
    Ali bitno da je djevojčica dobro, papa od prve sekunde tak da eto barem s dojenjem nemamo problema☺️


    Čestitam mama ❤️
    Žao mi je da si se napatila, nadam se da ide sad na bolje? Drago mi je da je mala dobro, ali važno je da budeš i ti dobro. Daj si vremena i nek ti ukućani pomognu što više. 

  • Avatar Matuška

    Matuška

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Hvala cure❤️
    Je, evo nesto je bolje. Ne boli me vise tak svaki pokret, ali i dalje ne mogu sjest i tako neke stvari. Svi pomazu max tak da ce biti ok 🙂
    Kak ste vi cure?

    [lilypie.com]

  • Avatar Ruli

    Ruli

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    LuI.

    Matuška drago mi je da si bolje, nadam se da smo se sve oporavile od poroda 😊

    Ima li neka savjet, mislim da mi beba ima problem s vjetrovima, nisam primjetila da ima grceve ni da se nesto grci, ali se zna po par puta probuditi u danu iz sna placuci ili mi zna samo najednom iz cista mira zaplakati na par minuta, par puta nakon toga je ispustila vjetar i trbuscic joj bude napuhan…ima li neka iskustva ili savjet sto da napravim? Ne bih htjela njoj davat neki caj, a mislim da to ni ne smijem… Mozda da ja pijem od komorača ili nesto …? Ako ima koja iskusnija mama da mi pomogne, meni je prva beba pa sam malo izgubljena 🙃

    Ja mojoj dajem BioGaia s vitaminom D, i to joj pomogne s vjetrovima. Nikako davati bebi vodu i čaj. 

  • Mina09

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    LuI.

    Matuška drago mi je da si bolje, nadam se da smo se sve oporavile od poroda 😊

    Ima li neka savjet, mislim da mi beba ima problem s vjetrovima, nisam primjetila da ima grceve ni da se nesto grci, ali se zna po par puta probuditi u danu iz sna placuci ili mi zna samo najednom iz cista mira zaplakati na par minuta, par puta nakon toga je ispustila vjetar i trbuscic joj bude napuhan…ima li neka iskustva ili savjet sto da napravim? Ne bih htjela njoj davat neki caj, a mislim da to ni ne smijem… Mozda da ja pijem od komorača ili nesto …? Ako ima koja iskusnija mama da mi pomogne, meni je prva beba pa sam malo izgubljena 🙃


    To su grčevi , samo blaži, ja pijem Hipp čaj za dojilje s komoračem i anisom pa pomaze bebi kod grcica, a i dajem joj BioGaia kapi s D3: svakako pokušaj i s masiranjem  bebinog stomacica toplim uljem i radi vjezbice za grčeve imas na YouTube 😍

  • Mina09

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    LuI.

    Evo cure da javim da mi se čini da čaj od hippa pomaže ♥️😊


    E bas mi je drago , nama
    Su pomogli i topli oblozi na stomačić 🥰 

  • Božana1812

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav, rodila sam 25.10. malog-velikog Šimuna (53cm) carskim rezom pa me zanima ima li koja žena ovdje da je imala na rezu grbicu? Što bi to moglo biti? Patronažnoj sam prijavila to i sad bi kao trebali pratiti koji dan jer je na skroz lijevoj strani uz kraj reza dosta tvrdo.

  • SUZY0507

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Iz vlastitog iskustva taj rez stvarno prolazi kroz razne faze i dosta njih je normalno koliko god nama smetalo. Moj se nažalost otvorio, pa sam se gnjavila u drugom smjeru. Svakako je super da te prati patronazna pa ćeš reagirati na vrijeme ako krene u nekom smjeru….

  • Hani

    Broj poruka: 886

    Prijavi adminu

    Avocado, imala sam ja u prvoj trudnoći. Tih 2 cm spada u nisko sijelo i najvjerojatnije će ti dozvoliti vaginalni porod. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.