Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ruli

    Ruli

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Matuška čekamo te 💪❤️
    Kamilica puno se cura nažalost prebacilo na whatsup pa zato, nadam se da će se ipak javiti ovdje isto kad rode 🤞💗

  • SUZY0507

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Kaskam za vama jer je slobode i vremena sve manje…..
    Čestitam svim novim jesenskim mamama i bas me veseli da je sve obavljeno brzo i bez velike muke….
    Uzivajte u svojim malenima i brz oporavak svima.
    Vrijeme leti, moja cura je zaokruzila mjesec dana i bas mi je to nekako sve spojeno, kao u jedan veliki dan!☺️
    Kako ste svi? Kako ide s bebama i dojenjem?
    Kako s kilogramima nakon poroda?
    Ja prijavljuje znatno sporiji pad nakon ove trudnoće i poroda na carski….

  • Avatar Ruli

    Ruli

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Matuška ima li novosti? 
    Suzy mi lijepo dojimo ali i dajem joj dohranu. Kombiniramo, tako mi najviše odgovara.  A kilogrami… Imam još 5 kila da skinem da se vratim na predtrudničku kilažu. Ima vremena…ne zamaram se s time jer znam da ćemo sad šetnjama to skinuti :) Jesi se oporavila od carskog? 

  • SUZY0507

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Ruli

    Matuška ima li novosti?
    Suzy mi lijepo dojimo ali i dajem joj dohranu. Kombiniramo, tako mi najviše odgovara. A kilogrami… Imam još 5 kila da skinem da se vratim na predtrudničku kilažu. Ima vremena…ne zamaram se s time jer znam da ćemo sad šetnjama to skinuti :) Jesi se oporavila od carskog?


    I mi kombiniramo jer naprosto nije bilo dovoljno, a uz kombinaciju lijepo napreduje. Odlučila sam da neću dozvoliti da mi ovaj puta tesko padne, dosta ljudi oko nas forsira dojenje iako ponekad nije moguće.
    I meni je ostalo 6 kg, pa se nadam da ce i to otici. Bilo bi mi drago da bude sto prije jer nisam navikla, ali nisam ni ja nesto opterećena.

    Oporavak od carskog je bio malo tezi, ali dobro je sve prošlo. Rana mi nazalost nije zarastala kako treba, pa eto mali savjet svima, dajte si vremena da se tijelo oporavi…..💪

  • Avatar Matuška

    Matuška

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Danas bila u TA, otvorena 2cm, sluzni čep počeo ispadati u pon, ali trudova nema. Moglo bi ovih dana ☺️
    Ma nije vam puno ostalo, a kolko se sjecam da nitko bas od cura na forumu ni nije dobio puno. Ja sam sad na +16

    [lilypie.com]

  • Mina89

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Matuška

    Danas bila u TA, otvorena 2cm, sluzni čep počeo ispadati u pon, ali trudova nema. Moglo bi ovih dana ☺️
    Ma nije vam puno ostalo, a kolko se sjecam da nitko bas od cura na forumu ni nije dobio puno. Ja sam sad na +16


    Sad će to krenut pomalo 🥰 još malo i stiže nam još jedna beba! ♥️ I ja sam bila na +16 i evo dva tjedna nakon poroda ostalo samo 6 kg tako da ništa se ne sekiraj i samo opušteno.
    Cure moje preživjela sam i mastitis, bilo je gadno, ali uspjele smo 💪💪

  • Hani

    Broj poruka: 886

    Prijavi adminu

    I kod nas sve ide glatko zasad. Dojim, borba sa zaštopanim sisama prvih dana, ali sada sve ide dobro. Od 21 kg ostalo još osam, oporavak nakon carskog prošao odlično… 

  • Avatar Ruli

    Ruli

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    I meni je nadošlo mlijeko odjednom, 5.dan i sise ko kamenje bile 😱 morala sam se izdajati da mi se ne zaštopaju. Sad smo OK. 
    Matuška ma ide to znači :) juhuhu još malo! 

  • TonkoBalonko1

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav! 
    Ima li netko da je nedavno rodio u Petrovoj na carski? 
    Kakva je situacija s posjetama, jesu dopustene?

  • Mina09

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    I mi da se javimo, sve hvala Bogu super ide, već se bebica udebljala 850 grama a 18 ti joj dan danas 😃 na dojenju smo samo , i od neki dan uhvatili su je grcici 😫 stalno prducka i zacrveni se sva, Al hvala Bogu uhvate je predvečer jedno 2 -3 h max 🙃

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.