Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • amaq

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Drage novopecene mame i trudnice,
    jeli itko od vas koristio Epi No Trainer i kakva su vam iskustva? Jeste pricale sa svojim ginekologom o tome?
    Naime, radi se o uredjaju kojim se od 36og tjedna vjezba vagina protiv pucanja i epiziotomije prilikom poroda. Upisite u google EPI NO TRAINER ako vam je nepoznato.
    Kod nas u HR ga nema za kupiti (proizvodi se u Njemackoj,moze se uzeti preko Amazona) ali mi je svejedno cudno da nitko o tome nista ne zna, izuzev jedne trudnice koja mi ga je preporucila s jako dobrim feedbackom.  Takodjer, jako su dobre recenzije i na netu. Razmisljam kupit ga, ali jos uvijek nisam stigla pitati svog ginekologa o tome, iako sumnjam da ce biti s tim upoznat, zato trazim savjet od nekoga tko mozda ima iskustva s tim. :)

  • Avatar Ruli

    Ruli

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Javljam da sam rodila, danas :) super smo i beba i ja. Odradile mi to u 2 i po sata 💪

  • Avatar Anchy_001

    Anchy_001

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Ruli

    Javljam da sam rodila, danas :) super smo i beba i ja. Odradile mi to u 2 i po sata 💪


    Čestiiitaaam 🥳🥳🥳 brz oporavak i puno maženja i paženja 😊 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Matuška

    Matuška

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Ruli

    Javljam da sam rodila, danas :) super smo i beba i ja. Odradile mi to u 2 i po sata 💪


    Čestitam Ruli ♥️ već sam se pitala di si 😉
    Kad stignes napisi kak je bilo

    [lilypie.com]

  • Hani

    Broj poruka: 886

    Prijavi adminu

    Ruli, čestitam! 
    I ja prijavljujem bebicu . Dječačić stigao  u nedjelju. Drugi carski. Puknut vodenjak i preslabi trudovi, ali nisu mi inducirali trudovi pa se ovaj put barem nisam dodatno napatila. Sve ok zasada, uhodavamo dojenje i nabujale sise.  Sretno curama koje još čekaju

  • Mina09

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Ruli

    Javljam da sam rodila, danas :) super smo i beba i ja. Odradile mi to u 2 i po sata 💪


    Cestitke ♥️♥️♥️ Često si mi bila u mislima, sad odmarajte i mazite se, pa ubrzo sve ovdje da se dopisujemo o slatkim bebecim mukama 😂🥰

  • Avatar Ruli

    Ruli

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Evo da se javimo. Trudovi su me probudili oko 4 ujutro i to odmah na 3 minute (a mi planirali u rodilište kao na 4-5 minuta kad budu 😂). Brzo se spremili, malu vozili baki, i došli u rodilište oko 5 i pol, otvorena 5cm, odmah u box, krenuli trudovi doslovno na minutu, bez stajanja, muž gleda sav šokiran jer je prvi porod bio trajao 12 sati i niš mu nije bilo jasno 😂 ugl, za 45 min bila sam s 5 na 9cm 😱 rodila sam ubrzo nakon toga. Sve skupa u rađaoni sat i pol! 
    Moram reći da me baš jako bolilo, nisam imala minutu odmora, trud za trudom, ali sve prirodno, bez dripa, bez analgetika 💪 izgon me dosta bolio jer je beba dosta velika i ima veliku glavicu (ima i na koga :D). Ali eto, hvala bogu pa je bilo brzo. 

  • Mina89

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Ruli

    Evo da se javimo. Trudovi su me probudili oko 4 ujutro i to odmah na 3 minute (a mi planirali u rodilište kao na 4-5 minuta kad budu 😂). Brzo se spremili, malu vozili baki, i došli u rodilište oko 5 i pol, otvorena 5cm, odmah u box, krenuli trudovi doslovno na minutu, bez stajanja, muž gleda sav šokiran jer je prvi porod bio trajao 12 sati i niš mu nije bilo jasno 😂 ugl, za 45 min bila sam s 5 na 9cm 😱 rodila sam ubrzo nakon toga. Sve skupa u rađaoni sat i pol!
    Moram reći da me baš jako bolilo, nisam imala minutu odmora, trud za trudom, ali sve prirodno, bez dripa, bez analgetika 💪 izgon me dosta bolio jer je beba dosta velika i ima veliku glavicu (ima i na koga :D). Ali eto, hvala bogu pa je bilo brzo.


    Čestitke od srca ♥️♥️🥰🥰 super da je i tebi sve prošlo brzo o kako treba! Sad uživanje sa bebom ♥️
    Hani - čestitke na bebi 💕💕💕
    Nek su nam te bebe žive i zdrave.
    Maruška - Ima li kod tebe novosti?

  • Avatar Matuška

    Matuška

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Mina89

    Ruli

    Evo da se javimo. Trudovi su me probudili oko 4 ujutro i to odmah na 3 minute (a mi planirali u rodilište kao na 4-5 minuta kad budu 😂). Brzo se spremili, malu vozili baki, i došli u rodilište oko 5 i pol, otvorena 5cm, odmah u box, krenuli trudovi doslovno na minutu, bez stajanja, muž gleda sav šokiran jer je prvi porod bio trajao 12 sati i niš mu nije bilo jasno 😂 ugl, za 45 min bila sam s 5 na 9cm 😱 rodila sam ubrzo nakon toga. Sve skupa u rađaoni sat i pol!
    Moram reći da me baš jako bolilo, nisam imala minutu odmora, trud za trudom, ali sve prirodno, bez dripa, bez analgetika 💪 izgon me dosta bolio jer je beba dosta velika i ima veliku glavicu (ima i na koga :D). Ali eto, hvala bogu pa je bilo brzo.

    Čestitke od srca ♥️♥️🥰🥰 super da je i tebi sve prošlo brzo o kako treba! Sad uživanje sa bebom ♥️
    Hani - čestitke na bebi 💕💕💕
    Nek su nam te bebe žive i zdrave.
    Maruška - Ima li kod tebe novosti?


    Kod mene ništa novog, tjedan dana do termina. Još jedina ostala ☺️

    [lilypie.com]

  • Kami.lica

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Jesen tek počela, a jesenske bebe se sve rodile.😳 Kako to? 😆 To su zapravo ljetne bebe, a one “zimske” su jesenske. 🤣
    Čestitke svima! 🥳🎈🎉🎀🍼

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.