Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mina89

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    LuI.

    Evo i mi se snalazimo zasad, ne mogu vjerovati da je već skoro mj dana prošlo :) nego, jel ima koja iskustva s novorođenčkim aknama? Moja beba ih ima puno lice i grozno izgleda :(


    Draga Lul i moja ima prištiće po licu, pitala sam i pedijatrica kaže da je to normalno i da se bebe čiste, proći će 💕

  • Mina09

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    LuI.

    Evo i mi se snalazimo zasad, ne mogu vjerovati da je već skoro mj dana prošlo :) nego, jel ima koja iskustva s novorođenčkim aknama? Moja beba ih ima puno lice i grozno izgleda :(


    Daaa, ista situacija, Al mi je patronažna rekla da je to sasvim normalno i najbolje nam pomaze umivanje lica s običnom vodom i onda namazati s Ivinom masti, evo to radim već 3 dan i skoro svi pristići nestali .

  • SUZY0507

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    LuI.

    Evo i mi se snalazimo zasad, ne mogu vjerovati da je već skoro mj dana prošlo :) nego, jel ima koja iskustva s novorođenčkim aknama? Moja beba ih ima puno lice i grozno izgleda :(


    Uopce ne brini, zna izgledati loše, zna i potrajati koji tjedan, ali to je manje vise normalno i cesto. Proci ce….. Samo nemoj dirati, tiskati ili slicno da ne ostanu oziljci.
    Moja ih cura isto ima, nije jako, ali svejedno nije bas nesto sto volis vidjeti na bebi. Ako se siri s lica na trup onda moze biti dermatitis ili slicno. To je puno teza stvar….

  • PuniMjesec

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, evo da se ja javim, moja beba ima vec 6 tjedana, rodila sam 2 tjedna ranije od termina, porod je bio ok.
    Ono sto je mene najvise namucilo bio je baby blues, plakala sam svaki dan prvih 20 dana… sada je puno bolje, uhodavamo se, ali muku mucim sa njezinim spavanjem, spava jako nemirno, po noci ne zaspe dok se hrani, nakon svakog obroka ju uspavljujem jos minimum pola sata, pa se opet probudi za sat vremena i tako u krug… ima li tko takva iskustva, kakav savijet, je li jos pre rano uopce govoriti o spavanju, da li se to sa vremenom popravi? Koma sam od neispavanosti… 😮‍💨

  • PuniMjesec

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    I da napomenem, nije gladna jer je na dohrani  pa znam tocno koliko pojede i jos dodatno cica jer nisam imala dovoljno mlijeka , lijepo napreduje, nemamo grcice, barem za sada, nadam se da ce tako i ostati… nocas npr uopce nije htjela spavati od 4 ujutro, a do tada se budila svakih sat vremena…

  • Avatar ivana.s

    ivana.s

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    Bok cure! Ja dolazim iz zimskih beba, ali nakraju smo ispali jesenski  🙈
    U 30 tt 6.10. dosao Ivan 💙

    Ja: 29 (lawyer) On: 30 (manager)
    👰‍♀️🤵‍♂️: 8.10.2022.
    Radimo na bebi od 11/22
    Nifty ✔️ Dolazi djevojcica 🎀
    ✨️29.9✨️ [tickerfactory.com]

  • SUZY0507

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    PuniMjesec

    I da napomenem, nije gladna jer je na dohrani pa znam tocno koliko pojede i jos dodatno cica jer nisam imala dovoljno mlijeka , lijepo napreduje, nemamo grcice, barem za sada, nadam se da ce tako i ostati… nocas npr uopce nije htjela spavati od 4 ujutro, a do tada se budila svakih sat vremena…


    Pada mi na pamet swaddling, možda to pomogne. Neke bebe vole biti umotane pa se smire i duže spavaju. Također neke vole white noise, tipa Napa ili usisavač. Nama iritantno, ali dok pomaže….
    Ne znam na kojem ste adaptiranom, ali Novalac recimo ima night formulu koja je malo zasitnija… Ne znam kako je kod drugih brendova.
    Sve su to faze kod njih i manje vise mislim da se moramo pomiriti s time da ti mali smotuljci diktiraju tempo, koliko god mi mislili da mi sefujemo njima☺️☺️
    Moja je recimo razvila strasnu potrebu za nosenjem, palo alarme cim ju spustis.

  • SUZY0507

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    ivana.s

    Bok cure! Ja dolazim iz zimskih beba, ali nakraju smo ispali jesenski 🙈
    U 30 tt 6.10. dosao Ivan 💙


    Dobrodošli Ivana i Ivan🙂!

  • Mina09

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    LuI.

    Hvala ♥️ ako može info gdje si kupila Ivinu mast?


    U apoteci , skoro svaka ima , tu ih i prave . Inace ja sam iz Mostara pa ne znam kako je u Hrvatskoj 😊 ♥️ Ali i umivanje lica s toplom kamilicom pomaze isto ☺️

  • Avatar Ruli

    Ruli

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    PuniMjesec

    Pozdrav cure, evo da se ja javim, moja beba ima vec 6 tjedana, rodila sam 2 tjedna ranije od termina, porod je bio ok.
    Ono sto je mene najvise namucilo bio je baby blues, plakala sam svaki dan prvih 20 dana… sada je puno bolje, uhodavamo se, ali muku mucim sa njezinim spavanjem, spava jako nemirno, po noci ne zaspe dok se hrani, nakon svakog obroka ju uspavljujem jos minimum pola sata, pa se opet probudi za sat vremena i tako u krug… ima li tko takva iskustva, kakav savijet, je li jos pre rano uopce govoriti o spavanju, da li se to sa vremenom popravi? Koma sam od neispavanosti… 😮‍💨


    Hvala ti što si podijelila s nama o baby bluesu ❤️ i drago mi je da ti je sad bolje.
    Za spavanje.. da nije možda beba zamijenila dan za noć? To se jako često dogodi. Po noći je probaj hraniti i previjati u mraku, a po danu nek je duže budna.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.