Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar J_Lo

    J_Lo

    Broj poruka: 692

    Prijavi adminu

    Hej cure, 
    Evo mene s ultrazvuka. Ja sam trenutno 24+2 tt a beba mjerama odgovara za tjedan dana manje. Doktorica je rekla da je za sada sve u redu ali da se to treba pratiti. Je li imala koja od vas iskustva s time? Koliko me to treba zabrinuti?
    Hvala na odgovoru.

    31 👩‍❤️‍👨 33 TTC od 1.2019.
    🙋🏼‍♀️1. 2020. vanmaternična (salpingectomia desno) -PCOS, AMH 72.40 Od 1.2022 : INOVO/INOFOLIC, koenzim q10 nano, Siofor, Folat 800mcg, vit D tekući 2500 IU
    👱🏼‍♂️ astenozoospermia (>10%)
    🏥KBC Split - 4/22 1. ISCI Gonal 125,cetrotide, Decapeptyl. Aspirano 11, 8 oplođenih, 14.5. ET 1 blastice ( 1 🐧) B 12 DNT 798,B 17DNT 7500 ➡️ 2.UZV 17.6.❤️ 7+4
    Panorama ✔️stiže nam Korina❤️
    [/url [lilypie.com]

  • PuniMjesec

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Hvala na savijetima! Kupila sam tu ergobaby zamataljku i super je, ali mislim da sam kasno pocela sa zamatanjem, tek sa mjesec dana, pa je bila jako nervozna nakon sat vremena u njoj, kad bi ju odmotala se smirila i onda opet unervozila za 15tak minuta… neznam, mozda treba samo proci jos vremena, mozda je jos mala? Ima 6 tjedana. Kako vi stojite sa spavanjem preko dana i noci, imate li kakav ritam, da li je jos rano za neku rutinu, da li po noci nakon hranjenja dugo uspavljujete? Meni se ne uspava uz hranu, hranim je na bocu i dojim jer nemam dovoljno mlijeka pa ju i po noci sa svakim hranjenjem moram uspavljivati i po pola sata, a samo hranjenje mi traje 45 min jer kombiniram… kako vi stojite sa tim i je li to normalno? Prvo dijete mi je pa sam sva zbunjena… i nenaspavana 😮‍💨

  • Mina09

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    PuniMjesec

    Hvala na savijetima! Kupila sam tu ergobaby zamataljku i super je, ali mislim da sam kasno pocela sa zamatanjem, tek sa mjesec dana, pa je bila jako nervozna nakon sat vremena u njoj, kad bi ju odmotala se smirila i onda opet unervozila za 15tak minuta… neznam, mozda treba samo proci jos vremena, mozda je jos mala? Ima 6 tjedana. Kako vi stojite sa spavanjem preko dana i noci, imate li kakav ritam, da li je jos rano za neku rutinu, da li po noci nakon hranjenja dugo uspavljujete? Meni se ne uspava uz hranu, hranim je na bocu i dojim jer nemam dovoljno mlijeka pa ju i po noci sa svakim hranjenjem moram uspavljivati i po pola sata, a samo hranjenje mi traje 45 min jer kombiniram… kako vi stojite sa tim i je li to normalno? Prvo dijete mi je pa sam sva zbunjena… i nenaspavana 😮‍💨


    Za rutinu je zasigurno još rano, ipak je to mala bebica još uvijek ❤️ Ali počni naravno sama s njom usklađivati početke rutine, tipa da vam podoji ili hranjenje bocom pred noćno spavanje bude u isto vrijeme svake večeri, kupanje pred spavanje ili presvlačenje pred noć u isto vrijeme Itd pa s vremenom će to nadoći samo od sebe. Meni je druga bebica pa i dan danas uhvatim sebe u trenucima zbunjenosti tako da je to sasvim normalno, samo opušteno 😍 nas su malo počeli grcici mučiti pa smo isto nenaspavane Al proći će i to aBd 😂

  • PuniMjesec

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Hvala… imam dojam da sam sve probala… nije cak ni problem usnivanja, uspavala bi ja nju pa makar i nunaka pola sata, veci mi je problem tog ucestalog budjenja, doslovno svakih pola sata… 😮‍💨

  • Avatar Ruli

    Ruli

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Matuška ima li novosti?

  • Hani

    Broj poruka: 886

    Prijavi adminu

    Puni mjesec, kakvo je stanje, ima li napretka?
    J.lo, mjere variraju, uglavnom je sve ok, samo eto nas to zabrine. Btw, kod iste smo dr

  • PuniMjesec

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Hej cure, nema napretka , samo je gore, naime imamo koronu pa je bubana i sad je spavanje jos veca katastrofa, i ja imam simptome vec nekoliko dana i bas se mucimo… 😮‍💨 hvala bogu pa je muz ostao doma pa odradi dio noci…
    A valjda ce i nama krenuti na bolje, nadam se… sada mi se samo nespavanje cini kao jackpot 😅

  • Mina09

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Mamice koje ste rodile i koje dojite , jel i vi gubite kilograme ? Znam da kazu da dojenje pomaze pri mršavljenju Al sam se malo zabrinula , na porodu sam imala 84 kg, sad mjesec i pol kasnije 71 kg, jedem sve i svasta , Al bebica bas doji , još imam stariju kćerkicu dok oko nje i kuće, ubrzan tempo ? Jel to OK ili se trebam zabrinuti , ima li nas još ? Meni je inace sve OK Al si mi dosadili komentari okoline jao kako si smrsala , osušila si se Itd 😩

  • Hani

    Broj poruka: 886

    Prijavi adminu

    Mina, i ja sam izgubila toliko zasad. Prije poroda 76kg, sada 63, ostalo 8 za izgubiti jer sam u trudnoći dobila 21.  Baš te briga za komentare, bitno da se ti dobro osjećaš. 
    Ili sam krivo shvatila, pa si izgubila 13 nakon što si došla doma?

  • Mina09

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Hani

    Mina, i ja sam izgubila toliko zasad. Prije poroda 76kg, sada 63, ostalo 8 za izgubiti jer sam u trudnoći dobila 21. Baš te briga za komentare, bitno da se ti dobro osjećaš.
    Ili sam krivo shvatila, pa si izgubila 13 nakon što si došla doma?


    Ne, na porodu sam izgubila 10 kg, poslije poroda u ovih mjesec i pol 6 kg, Al iskreno ja sam OK, ima umora naravno ipak je tu bebica i sve , Al me bas jutros uplaši komsinica kaže bas si ispijena , Sta ti je ? 😩 možda je samo ljubomorna , tako kaže MM. Hval ti draga , utješila si me ♥️ Kako ti i tvoja bebica ?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.