Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ruli

    Ruli

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Mina09

    Ruli

    Mina09

    Mamice , da se i mi prijavimo, danas oko 14 h je stigla jedna princeza na svijet , oko 3300 kg i 51 cm 💜 sad malo dojimo pa spavamo . Puno sreće svim mamicama koje iščekuju, da to prodje sto brže i bezbolnije kao sto je u našem slučaju 😊

    Čestitam ❤️ Kako ti je krenulo sve? Kad stigneš opiši malo, za nas koje iščekujemo 🤩🤞🥰

    Nakon sinoćnjeg partija u stomaku koji je beba organizirala , kao nikad do sad 😄 ujutro oko 8h primjetila blago curkanje vodenjaka, tuširala se kući vrućim vodom do jedno 10 h, zatim u bolnicu, otvorena bila cc4-5 cm, ostala tu s laganim trudovima koji su krenuli biti jači oko 13h, oko 14 h se porodila . Sve hvala Bogu školski prošlo , nadam se i kod vas da će istoooo 💜


    Ajme milina! Hvala ti što si podijelila s nama 🥰 I mi ćemo tako, brzinski 🤞🤩

  • Mina89

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Mina09 čestitke od srca na bebici 💕 super ti je prošao porod i nadam se da će i nama ostalima tako.
    Cure, sve nas je manje trudnica 🙈

  • Avatar Matuška

    Matuška

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Ruli

    Matuška

    Čestitam cure!! Baš mi je drago da vam se sve tak super posložilo ☺️
    Sve nas je manje ostalo… Ruli kak se ti drzis?

    Ja sam okej, ništa mi nije :D imam filing da mogu ovako još sto godina 🤷‍♀️
    Ti?


    Isto tako 😁 nema nikakvih naznaka, al ok mi je to. Jos tjedan, dva nek priceka☺️

    [lilypie.com]

  • SUZY0507

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Mina09

    Mamice , da se i mi prijavimo, danas oko 14 h je stigla jedna princeza na svijet , oko 3300 kg i 51 cm 💜 sad malo dojimo pa spavamo . Puno sreće svim mamicama koje iščekuju, da to prodje sto brže i bezbolnije kao sto je u našem slučaju 😊


    Čestitam mamici i princezi! Sve, sve vam najbolje…♥️

  • Avatar Ruli

    Ruli

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Meni je jutros ispao opet komad čepa, nekako veći 😱 više ništa ne razumijem 😂 i do 9 sam dvaput bila na WC-u. Moguće da se nešto pokreće ajme meni 😄 a možda i ne 😂 izludit ću haha

  • Avatar Matuška

    Matuška

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Ruli

    Meni je jutros ispao opet komad čepa, nekako veći 😱 više ništa ne razumijem 😂 i do 9 sam dvaput bila na WC-u. Moguće da se nešto pokreće ajme meni 😄 a možda i ne 😂 izludit ću haha


    Ajmee Ruli, meni se cini da bi moglo biti nesto ☺️🤞

    [lilypie.com]

  • Mina89

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Ruli

    Meni je jutros ispao opet komad čepa, nekako veći 😱 više ništa ne razumijem 😂 i do 9 sam dvaput bila na WC-u. Moguće da se nešto pokreće ajme meni 😄 a možda i ne 😂 izludit ću haha


    Ruli držimo fige da je to to. Javi se kad stigneš. Mislimo na tebe ❤️
    Maruška ako je kod Ruli to to, a nadamo se da je, ostajemo još nas dvije 💕

  • Avatar Matuška

    Matuška

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Mina89

    Ruli

    Meni je jutros ispao opet komad čepa, nekako veći 😱 više ništa ne razumijem 😂 i do 9 sam dvaput bila na WC-u. Moguće da se nešto pokreće ajme meni 😄 a možda i ne 😂 izludit ću haha

    Ruli držimo fige da je to to. Javi se kad stigneš. Mislimo na tebe ❤️
    Maruška ako je kod Ruli to to, a nadamo se da je, ostajemo još nas dvije 💕


    Daaa😁🙈
    Koji si ti ono tjedan?

    [lilypie.com]

  • Avatar Ruli

    Ruli

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Ništa od trudova još 🤷‍♀️ bit će da je false alarm i da ćemo se još tu družiti 😂

  • Avatar Matuška

    Matuška

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Imaš kakve druge simptome? Kad ti je pregled opet?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.