🍁 Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jana25

    Jana25

    Broj poruka: 1253

    Prijavi adminu

    Haru

    Eto malo i nas da se javimo!
    Prije mjesec dana sam se vratila na posao i osjećam se kao da nisam ni bila na porodiljnom i kod kuće.
    F se odlično snašao u vrtiću, nismo imali problema oko prilagodbe, ali je isto svako malo bolestan. Par dana ide pa ne ide i tako u krug. Otkako je krenuo imao je crijevnu virozu, urinarnu infekciju, temperaturu zbog zubića i ne sjećam se što sve ne. Sada je jako balav i desno oko mu je u kutu crvenkasto (jučer su dosta išli i krmelji). 😪
    U zadnja dva tjedna se počeo puštati i samostalno hodati po malo, vidjet ćemo koliko će mu trebati da prohoda baš baš. 😊
    Što se tiče druge bebe i mi smo već u razmišljanju. 😄


    Sve smo to prosli pa i žuto u kutku oka. Zvali su me iz vrtića da dodem po njega kad mu je krenulo. Konjuktivitis je bas zarazan. Zovi pedijatra da ti da Tobrex kapi i mast i za 3 dana bit cete ko novi 😁💖

    Mama🙋🏼‍♀️27
    Tata🙋‍♂️31
    K🧒 💙 09/21
    Baby boy👶 💙 28.11.2023. ⏳️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Nema me par dana a već se o drugim bebama razmišlja 🤣
    Jana i Haru samo naprijed ❤️

    Mi smo dobro. Luka hoda ☺️ Još da krene pricat i super 😅
    Jede super i dalje ( imali smo u prošlom skoku fazu kad je bas odbijao jest Al prošlo sreća) 
    Vesel je i dobar. Stvarno se ne mogu puno požaliti.
    Ima svojih trenutaka i loših dana Al tko nema. 
    SweetDream čestitke na hodanju 🥳🥳🥳
    Jana bravo i za Karla i hodanje 😍
    Mateja zao mi je zbog korone i sto ga je toliko uhvatilo. Bitno da je prošlo. Prohodat će kad bude spreman. Onda samo krenu i nema srljanja i padanja i to je super.
    Lollypop T. Bas puno toga zna , bravo 🙌🏻🙌🏻🙌🏻
    Haru bravo i za Fabijana i puštanje. Još malo i svi su hodaci 🥰
    Bubanci brzo ozdravite 😥❤️

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Sta će bebaci dobiti pod 🎄? 🎁

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar SweetDream15

    SweetDream15

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Bookić cure ☺️ 
    Nasam se da ste dobrooo i da velikee bebice napreduju 🥳
    Moja Lana se lipo prilagodila u vrtiću, odlično spava tetama, sve manje plače, taman je evo konačno i krenula doručkovati i ručati (u početku nije htjela ) no i nju je taman ovaj tj zahvatio konjuktivitis,taman nakon sta ju je prošla prehlada sad to 🤷 no dobro to je dok ne ojača imunitet. 
    Ja razmisljam o bebi kao iduće ljeto krenuti, ali evo ne pazimo se već neko vrijeme muž se zaleti haha al ništa se ne događa 😅 pa eto kad bude bude, nije da baš ono posebno pazimo… 
    Kod nas kiša ima 3 tjedna više dopizdila, nigdi ne izlazimo znači poludićemo 😆 advent krenuo, a mi još u grad nismo izašle no dobrooo.. idući tj imamo božično slikanje u jednom prostoru šta se kod nas svake g organizira, isto tako prija moja će nas slikati po gradu uz sve te ukrase da imamo uspomene 😄 
    Za Božić neznam šta bismo joj kupili, i Sv. Nikola je bio težak 😆 naći ćemo nešto ajdd… 
    Pusaaa 🎁❣️

    👩‍💼 25
    🤵 29
    L 06.11 - happiness 🍀❤️
    [lilypie.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar daniella2207

    daniella2207

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🤎

    Sta će bebaci dobiti pod 🎄? 🎁


    Pa ja bas razmisljam sta joj uzeti,ima stvarno sve i previse toga pa mi je bas tesko odluciti sta🙄jedino evo nemamo fotelju pa joj mozda to uzmem

    👱‍♀️1987 🧑1982
    19.09.2021.
    It's a girl💞👣 Korina

    [lilypie.com]

  • Avatar daniella2207

    daniella2207

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    SweetDream15

    Bookić cure ☺️
    Nasam se da ste dobrooo i da velikee bebice napreduju 🥳
    Moja Lana se lipo prilagodila u vrtiću, odlično spava tetama, sve manje plače, taman je evo konačno i krenula doručkovati i ručati (u početku nije htjela ) no i nju je taman ovaj tj zahvatio konjuktivitis,taman nakon sta ju je prošla prehlada sad to 🤷 no dobro to je dok ne ojača imunitet.
    Ja razmisljam o bebi kao iduće ljeto krenuti, ali evo ne pazimo se već neko vrijeme muž se zaleti haha al ništa se ne događa 😅 pa eto kad bude bude, nije da baš ono posebno pazimo…
    Kod nas kiša ima 3 tjedna više dopizdila, nigdi ne izlazimo znači poludićemo 😆 advent krenuo, a mi još u grad nismo izašle no dobrooo.. idući tj imamo božično slikanje u jednom prostoru šta se kod nas svake g organizira, isto tako prija moja će nas slikati po gradu uz sve te ukrase da imamo uspomene 😄
    Za Božić neznam šta bismo joj kupili, i Sv. Nikola je bio težak 😆 naći ćemo nešto ajdd…
    Pusaaa 🎁❣️


    Bravo Lana🥳  ajme mi ne izdrzimo u kuci ni kada je kisa,cim malo stane izademo prosetati barem pola sata,jer ona uzme cipele i ode na vrata i lupa hoce van🤣

    👱‍♀️1987 🧑1982
    19.09.2021.
    It's a girl💞👣 Korina

    [lilypie.com]

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 220

    Prijavi adminu

    Ima li joa sisavaca? Kako prestati? 🙈😅

  • Avatar sanja0508

    sanja0508

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Hej curke malo da se javimo. Koristim zadnje dane godisnjeg uzela sam 2 mjeseca nakon zavrsetka porodiljnog pa se pocetkom godine vracam na posao. Makar sam blagdane lijepo kod kuce, a onda krece kaos. 
    L ne ide u vrtic, upisati cu na iducu godinu, ove godine ce imati tetu cuvalicu. Sve mi to stres, ali makar zenu koja ga cuva znam preko 20 godina pa mi to malo lakse. 
    Sta jos ima kod vas? Vidim svi polako hodaju, bravoo. Mi smo uranili sa hodanjem, ali zato mislim da sa pricanjem necemo. 😂 Mrmlja, mrlja, kao mali kinez, ali nista smisleno. 😂

    Ja 33 godina, MM 31
    15.2.2021 + 🤞❤
    2.5.2021- stiže dečko 💙💙
    31.10.2021. dobro došao ljubavi mala💙💙
    [lilypie.com]

  • Avatar sanja0508

    sanja0508

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Vidim da pisete od novim tudnocama 😍
    Ja sam u pocetku bas bila za htjela sam odmah. Sada zadnjih 2 mjeseca ni sama nisam sigurna.
    Ali cim se ja vratim raditi poželiti cu ja brzo opet biti trudna 😂😂 

    Ja 33 godina, MM 31
    15.2.2021 + 🤞❤
    2.5.2021- stiže dečko 💙💙
    31.10.2021. dobro došao ljubavi mala💙💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu


    Napišem post i sve mi se obrise 😭😭😭😭

    Spava mi se, ne mogu opet 🙈

    Pozdrav za sve ❤️

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.