🍁 Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar SweetDream15

    SweetDream15

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Ja sam bila majstor za ukrašavanje, poslije smo sve poklone još ispred složili za slikanje i takoo. Sve u svemuu prošlo i to, sad spavanac i ujtro obveze laka nooc 🍀
    Sretni rođendani bebama koje su ga imale i koje imaju ❣️

    👩‍💼 25
    🤵 29
    L 06.11 - happiness 🍀❤️
    [lilypie.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar daniella2207

    daniella2207

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Sanjalica5 💙🤱👩‍🍼👩‍👦💙

    Mi smo dugo bili na 6 zubica…sada smo na 9…mom bebcu uvijek izbijaju 2 ili 3 zubaa odjednom..znaci imamo 4 jedinice,3 dvice i 2 cetvorke …
    Znaci ja i muz mazemoo donje vilice gdje trebaju dvojke da izbijuu kaad miiiii,izbile cetvorke gornje 🤷‍♀️🤦‍♀️ imao je 2 dans temperaturu,pa neki osip ( urtikarija ) i onda smo nasli 3 zuba 🤦‍♀️
    Etooo nemamo nista vise za prijaviti 🤪

    Aa da veliki je 13kg i 86cm …bas je veliki bebac ii nosi br obuce 23 …etoooo

    Sretniii rodjendankeee svim bebamaaa 🎂🎂🥳🥳❤❤


    Bas veliki da😀 a vidis,njoj isto izlaze ali za sada dobro podnosi,malo je vise kenjkava ali podnosljivo🤣

    👱‍♀️1987 🧑1982
    19.09.2021.
    It's a girl💞👣 Korina

    [lilypie.com]

  • Avatar daniella2207

    daniella2207

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    SweetDream15

    Hvalaa daniela, nego št ami smo pošteno danas feštali s obitelji i prijateljima, iznajmili prostor, najeli se napili. Lana se izmorila samo tako uz nećakinje i ostale 😅 sad spava ko top, a sutra ujtro krećemo i u vrtić, prvi dan 😄 jedva čekam vidit kako će to proteć jer ona obožava djecuu, i prilagođava se lako na nepoznate…
    Evo koja slija s roxa:
    https://ibb.co/Ws98sjH [ibb.co]
    https://ibb.co/Xx6KZMb [ibb.co]


    Neka ste se zabavili,tako treba🙃👍 ne sumljam da je prvi dan vrtica dobro prosao…joj kako je medena,a tek frizurica,ima kose za dvije palmice😊
    Super si sve to ukrasila,svaka cast👍

    👱‍♀️1987 🧑1982
    19.09.2021.
    It's a girl💞👣 Korina

    [lilypie.com]

  • Avatar daniella2207

    daniella2207

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Danas nam i Leah ima festu ,ako nas citas i tvojoj curi Sretan prvi rođendan🥳

    👱‍♀️1987 🧑1982
    19.09.2021.
    It's a girl💞👣 Korina

    [lilypie.com]

  • Avatar daniella2207

    daniella2207

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Bas se sada mislim kako ce ove godine biti izazov okititi bor 🤣🤣do tada ce i hodati,biti ce bas veselo🤭🤭🤭

    👱‍♀️1987 🧑1982
    19.09.2021.
    It's a girl💞👣 Korina

    [lilypie.com]

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 220

    Prijavi adminu

    daniella2207

    Bas se sada mislim kako ce ove godine biti izazov okititi bor 🤣🤣do tada ce i hodati,biti ce bas veselo🤭🤭🤭


    🙈Na strop

  • ponosna.mama

    Broj poruka: 721

    Prijavi adminu

    Hvala na cestitkama, rođendan je prosa super, bili smo u restoranu/igraonici, malo sam se umorila dok sam napravila tortu, kolace, uredila prostor, al na kraju su svi bili zadovoljni 🥰
    Evo i par slicica..

    https://ibb.co/XZNzwxw [ibb.co]
    https://ibb.co/SsXNH8g [ibb.co]
    https://ibb.co/TwYWkCs [ibb.co]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • ponosna.mama

    Broj poruka: 721

    Prijavi adminu

    Leah i Buhtlica sretan rođendan Sofiji i Mili ♥️♥️♥️

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • ponosna.mama

    Broj poruka: 721

    Prijavi adminu

    Bru1502

    ponosna.mama

    Jutro cure, nisam vas zaboravila☺️
    Sretan rođendan svima, svi su vec tako veliki 🥰
    Mi smo isto u pripremama za rođendan u nedjelju.
    Lara je bolesna treci put u 20ak dana, vec sam lagano luda 😕 I dalje jaaaaako slabo jede, doji, ne spava po noci, budi se 10ak puta i ne vidim nikakvog pomaka. Nije jos prohodala, drzi se uz namjestaj, al nema jos snage za pustit se.
    Jos smo na 8 zubi, cetvorke nikako da izađu 🙄

    Pozdrav svima, ja sam inace u temi zimske bebe al ovo sta sam procitala doslovno opisuje mog bebaca pa sam se morala javit.
    Njemu 11 mj, isto ga naganjam za hranu, vuce poluprazne sise non stop, budi se svako uru ipo po noci, 8 zubi isto i hoda uz namjestaj. Sinoc provali bocu adaptiranog uvalit bez uspjeha. Zato sam i usla u temu da vidim kako se malo stariji ponasaju, tj ima li nade da cu docekat malo bolje spavanje po noci. Ovim tempom bojim se da se dojenja necemo rijesit do 4e godine hahah 😄


    Drago mi je da si se javila ☺️
    Lara ne zeli ni bocu ni dudu tako da nema pomoci 😏 Al mislim da cu je morat pocet polako odvikavat od dojenja jer ja ne mogu vise ovako funkcionirat

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar SweetDream15

    SweetDream15

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Daniela hvala ti 😄 ma odlično je prošao, bile smo pola sata skupa unutra juče i danas i bila je super. Odma je puzala po vrtiću i oko djece, danas su proslavili rođendan s njom i dobila je preslatku čestitku sa slikom. Sutra ostaje 15min sama unutra i tako ta prilagodba…
    Joooj i mene zanima kad krene božić, ukrasi bor ajme 😅 biće šou s tim

    Ponosnamama Lara je preslatka  ❣️ odlična dekoracija

    👩‍💼 25
    🤵 29
    L 06.11 - happiness 🍀❤️
    [lilypie.com]

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.