🍁 Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jana25

    Jana25

    Broj poruka: 1253

    Prijavi adminu

    Tu smo tu smo. Čitaml, ne tipkamo 😅
    Karlo je službeno sam prohodao 1.11. Znači sa skoro 14 mjeseci. Samo se taj dan pustio namještaja kao da hoda već odavno 🤣
    Sad više ne hoda, sad trči.
    Jako nam je zanimljivo. Igramo se skrivača, igramo nogomet, slažemo kockice, crtamo(šaramo).
    U vrtić ide jedan tjedan, pa je drugi bolestan i tako u krug. Još se nije dogodilo da je išao 2 tjedna u komadu. Trenutno ima upalu oba uha i pije klavocin.

    Nego…ima li koja mama da se razmišlja, radi na drugoj/trećoj bebi? Kak Karlo odrasta brzinom munje sve me više pere želja za novorođencem 🥰 luda sam, da 🤪

    Mama🙋🏼‍♀️27
    Tata🙋‍♂️31
    K🧒 💙 09/21
    Baby boy👶 💙 28.11.2023. ⏳️
    [tickerfactory.com]

  • buhtlica34

    Broj poruka: 726

    Prijavi adminu

    Jana25

    Tu smo tu smo. Čitaml, ne tipkamo 😅
    Karlo je službeno sam prohodao 1.11. Znači sa skoro 14 mjeseci. Samo se taj dan pustio namještaja kao da hoda već odavno 🤣
    Sad više ne hoda, sad trči.
    Jako nam je zanimljivo. Igramo se skrivača, igramo nogomet, slažemo kockice, crtamo(šaramo).
    U vrtić ide jedan tjedan, pa je drugi bolestan i tako u krug. Još se nije dogodilo da je išao 2 tjedna u komadu. Trenutno ima upalu oba uha i pije klavocin.

    Nego…ima li koja mama da se razmišlja, radi na drugoj/trećoj bebi? Kak Karlo odrasta brzinom munje sve me više pere želja za novorođencem 🥰 luda sam, da 🤪


    Bravo Karlo za prohodanvanje, i buuu za upalu ušiju 🥺😏🥺😏 a kak ti to hendlaš s poslom?
    Ja planiram na ljeto ić na drugu, ima tu godina već, ne želim zahrđati u ovom presvlačenje pelena, skokovi, zubima i tako to 😂 al ako i bude ranije hvala bogu. Nije da nešto pretjerano pazim 😂😅 samo bi volila da se malo ušemim još na poslu, ne da odmah nakon 2 mjeseca odem na bolivanje

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jana25

    Jana25

    Broj poruka: 1253

    Prijavi adminu

    buhtlica34

    Jana25

    Tu smo tu smo. Čitaml, ne tipkamo 😅
    Karlo je službeno sam prohodao 1.11. Znači sa skoro 14 mjeseci. Samo se taj dan pustio namještaja kao da hoda već odavno 🤣
    Sad više ne hoda, sad trči.
    Jako nam je zanimljivo. Igramo se skrivača, igramo nogomet, slažemo kockice, crtamo(šaramo).
    U vrtić ide jedan tjedan, pa je drugi bolestan i tako u krug. Još se nije dogodilo da je išao 2 tjedna u komadu. Trenutno ima upalu oba uha i pije klavocin.

    Nego…ima li koja mama da se razmišlja, radi na drugoj/trećoj bebi? Kak Karlo odrasta brzinom munje sve me više pere želja za novorođencem 🥰 luda sam, da 🤪

    Bravo Karlo za prohodanvanje, i buuu za upalu ušiju 🥺😏🥺😏 a kak ti to hendlaš s poslom?
    Ja planiram na ljeto ić na drugu, ima tu godina već, ne želim zahrđati u ovom presvlačenje pelena, skokovi, zubima i tako to 😂 al ako i bude ranije hvala bogu. Nije da nešto pretjerano pazim 😂😅 samo bi volila da se malo ušemim još na poslu, ne da odmah nakon 2 mjeseca odem na bolivanje


    E, ja sam sad prvi put na bolovanju zbog njega. 2 mjeseca je bio muz na onom dopustu pa smo se tako snalazili.sad je to potrosio i sad ja otvaram bolovanje.
    Rekla je pedinatrica da obicnon 3, 4 mj bude najgore kad krenu u vrtic i da se to onda prorijedi. Vidjet cemo. 🤞
    .
    E tako ti nekako i ja razmisljam. Mislim si kad budem prespavala par noci u komadu, trebat ce se opet priviknut na spavanje 😁 mi se nadamo proljecu 🥰 al sve mi to nekako planiramo, vidjet cemo kako ce bit 😁

    Mama🙋🏼‍♀️27
    Tata🙋‍♂️31
    K🧒 💙 09/21
    Baby boy👶 💙 28.11.2023. ⏳️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mateja32

    Mateja32

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Pozdrav,Mi smo prebolili Coronu,Teu je bilo najteže 40 temperaturu,još gornje i donje četvorke izbijaju,pa ga i to mući.Mi još ne hodamo,jako je plasljiv, samo uz namještaj,ne usudi se ni pustiti da stoji samostalno,cim vidi da nema za sto uhvatit se pušta se na koljena.Ne nadam se da ce skoro prohodati jer je jako plasljiv

    17.10.2009.👩‍❤️‍💋‍👨
    2010. 👶♀️
    2011. 👶♀️
    2015.👶♀️
    23.01.2021. ➕🤰
    6.05.2021. Anomly scan 19 tt stiže nam dečko 👣
    Termin poroda 30.9. 2021.
    [lilypie.com]

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 220

    Prijavi adminu

    Hej hej zene, mi se polako pustamo, napokon spava u vrticu, cetvorke izbijaju sa svih strana, vice mama, tata, seka, mam, mase papa, pokazuje nos, usta, usi, glava, ruke, noge svasta zna🙈aaaaaaliiiii sisa mu je draza od svega, znaci ne skida se sa sise, ne spavamo, ne pišamo, ne jedemo jer  🤴sisa
    Valjda ce se odljubit uskoro 

  • Avatar daniella2207

    daniella2207

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Večer cure,evo Korina spava pa sam si uzela vremena procitati malo da vidim sta ima novo ovdje…opaaa vec se planiraju nove bebice ja jos ne razmisljam o tome,malo cu raditi pa cemo viditi,mooozda poslije ljeta,drugu jesen…😁
    Kod nas opet zubici izlaze,ali sve normalno,nemamo nista za prijaviti osim da je postala jako izbirljiva s hranom,nekada je sve jela a sada bi samo gluposti pa se borimo s tim🤪

    👱‍♀️1987 🧑1982
    19.09.2021.
    It's a girl💞👣 Korina

    [lilypie.com]

  • Avatar daniella2207

    daniella2207

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Mateja32

    Pozdrav,Mi smo prebolili Coronu,Teu je bilo najteže 40 temperaturu,još gornje i donje četvorke izbijaju,pa ga i to mući.Mi još ne hodamo,jako je plasljiv, samo uz namještaj,ne usudi se ni pustiti da stoji samostalno,cim vidi da nema za sto uhvatit se pušta se na koljena.Ne nadam se da ce skoro prohodati jer je jako plasljiv


    A bas visoka temperatura,brizan bas ga je sve ulovilo…Ma pustiti ce se kada bude siguran i moja ne hoda puno,bila je krenula pa je par puta pala i sada je opet oprezna,samo trazi prst da je drzim,hoda bas kada nesto zeli i to na kratke relacije.

    👱‍♀️1987 🧑1982
    19.09.2021.
    It's a girl💞👣 Korina

    [lilypie.com]

  • Avatar daniella2207

    daniella2207

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🤍

    Pozdrav ekipica

    Nisam vas zaboravila Al nikako se javit 😏
    Mi smo dobro. Malo nervoznjikavi zadnjih dana. Izgleda nakon duge pauze da su opet zubi krenuli . Ne vidim drugog razloga za nervozu 🤣
    Daniella i Luka je prohodao ( bar ako je gledat prema onom pravilu 5 ili 10 koraka da kažeš da je dijete prohodalo) Al isto kao i Korina neće previše, stalno me hvata za prst da ga ja vodim a kad ga ne želim onda ide sam 😂
    Ugl još uvijek kombinira to dosta s puzanjem i mislim da hoće još neko vrijeme tako tj dok se skroz ne opusti.


    Bas te dugo nismo culi,sve je teze kako rastu😁 imaju vremena,pomalo ali sigurno

    👱‍♀️1987 🧑1982
    19.09.2021.
    It's a girl💞👣 Korina

    [lilypie.com]

  • buhtlica34

    Broj poruka: 726

    Prijavi adminu

    Hej ekipa, da se javim malo!
    Mateja, nadam se da je Teo sada dobro! Što se tiče prohodavanja, ma pustit će se in kad se osjeti skroz siguran, ne moraš se bojati :(
    Daniella, Mila je isto postala izbirljiva. Odnosno ima dane kad jede sve, doslovno sve na šta naiđe, a ima dane kad neće apsolutno ništa da pojede. Znam me to izludit, ali pošto je ona malo punačkija ne brinem se previše, kad vidim da neće uopće je ne silim
    Meni je Mila zadnja 3 dana spavala u vrtiću!!! To je baš veliki uspjeh budući da ju do sad nitko osim mene (cice) nije uspavljivao.. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Haru

    Haru

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    Eto malo i nas da se javimo! 
    Prije mjesec dana sam se vratila na posao i osjećam se kao da nisam ni bila na porodiljnom i kod kuće. 
    F se odlično snašao u vrtiću, nismo imali problema oko prilagodbe, ali je isto svako malo bolestan. Par dana ide pa ne ide i tako u krug. Otkako je krenuo imao je crijevnu virozu, urinarnu infekciju, temperaturu zbog zubića i ne sjećam se što sve ne. Sada je jako balav i desno oko mu je u kutu crvenkasto (jučer su dosta išli i krmelji). 😪
    U zadnja dva tjedna se počeo puštati i samostalno hodati po malo, vidjet ćemo koliko će mu trebati da prohoda baš baš. 😊
    Što se tiče druge bebe i mi smo već u razmišljanju. 😄

    '21. 💙
    '24. ⏳💛

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.