🍁 Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar daniella2207

    daniella2207

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    SweetDream15

    Večeeer, buhtlice slikicee su malo reć divne ❣️
    Mi smo evo drugi tjedan na adaptaciji u vrtiću, malo zadnji par dana kako ostaje sama plače al brzo se umiri, neće da ae odvaja od teta, al dobro je to šta oće tetama, malo se boji kad djeca letaju okolo jer svi hodaju a ona i jedan dječak jedini još ne…al tete kažu da su zadovoljne njom, danas je prvi put ostala na ručku i ručala je, sutra će biti još duže i tako…
    Ja još nisam počela raditi jer iskorištavam godišnji s njom zbog vrtića i onda arbaaaajt.. al nije mi se teško vratiti jer imam fleksibilan posao sa odličnom šeficom tako da🍀

    Danielačestitamm Korinii na hodanjuuu 🥳 moja još nije napravila koraaak, al pušta se ono na mjestu sama i onda puuf na guzcu 😆

    Da dobro je da hoce tetama,ma prilagoditi ce se pomalo👍a to ti je super,ma i meni je sada super na poslu bas mi je falilo drustvo jedino mi sada imamo puno posla krajem godine ali i to brzo prode ajde,Korina je doma s nonom pa svako jutro skitaju okolo tako da joj je super…
    Jojj tako je i ona,ali i sada svako toliko padne na guzicu kad se umori🤣

    👱‍♀️1987 🧑1982
    19.09.2021.
    It's a girl💞👣 Korina

    [lilypie.com]

  • buhtlica34

    Broj poruka: 726

    Prijavi adminu

    Pa dobro gdje su sve jesenske mame i bebe?!?!
    Evo nama danas drugi tjedan prilagodbe.
    Plakala je 10 minuta ali uspile su je tete smiriti, što je super. Sutra će ostati 2 sata, valjda ćemo do kraja tjedna dogurati da imamo cijelo prijepodne u vrtiću… Iako u četvrtak imamo sistematski i trebala bi se cijepiti. Mada nos joj curi i opet je počela kašljati, pa se nadam da će doktorica razumno predložiti neki drugi termin za cijepljenje…
    Mi već drugi vikend za redom imamo goste neke i baš mi je pun kufer ugošćavanja, a najavili su se i sljedeći vikend neki… I pomalo jedva čekam posao, čisto da vidim ljude svaki dan 🙈
    Hvala cure, ako koja želi info od fotografa za slikanje, u Velikoj Gorici se nalazi, pa javite

    [tickerfactory.com]

  • Avatar sanja0508

    sanja0508

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    buhtlica34

    Pa dobro gdje su sve jesenske mame i bebe?!?!
    Evo nama danas drugi tjedan prilagodbe.
    Plakala je 10 minuta ali uspile su je tete smiriti, što je super. Sutra će ostati 2 sata, valjda ćemo do kraja tjedna dogurati da imamo cijelo prijepodne u vrtiću… Iako u četvrtak imamo sistematski i trebala bi se cijepiti. Mada nos joj curi i opet je počela kašljati, pa se nadam da će doktorica razumno predložiti neki drugi termin za cijepljenje…
    Mi već drugi vikend za redom imamo goste neke i baš mi je pun kufer ugošćavanja, a najavili su se i sljedeći vikend neki… I pomalo jedva čekam posao, čisto da vidim ljude svaki dan 🙈
    Hvala cure, ako koja želi info od fotografa za slikanje, u Velikoj Gorici se nalazi, pa javite


    svi su nestali 😂
    kako je proslo, jel uspjela ostati 2 sata?  javii

    Ja 33 godina, MM 31
    15.2.2021 + 🤞❤
    2.5.2021- stiže dečko 💙💙
    31.10.2021. dobro došao ljubavi mala💙💙
    [lilypie.com]

  • buhtlica34

    Broj poruka: 726

    Prijavi adminu

    sanja0508

    buhtlica34

    Pa dobro gdje su sve jesenske mame i bebe?!?!
    Evo nama danas drugi tjedan prilagodbe.
    Plakala je 10 minuta ali uspile su je tete smiriti, što je super. Sutra će ostati 2 sata, valjda ćemo do kraja tjedna dogurati da imamo cijelo prijepodne u vrtiću… Iako u četvrtak imamo sistematski i trebala bi se cijepiti. Mada nos joj curi i opet je počela kašljati, pa se nadam da će doktorica razumno predložiti neki drugi termin za cijepljenje…
    Mi već drugi vikend za redom imamo goste neke i baš mi je pun kufer ugošćavanja, a najavili su se i sljedeći vikend neki… I pomalo jedva čekam posao, čisto da vidim ljude svaki dan 🙈
    Hvala cure, ako koja želi info od fotografa za slikanje, u Velikoj Gorici se nalazi, pa javite

    svi su nestali 😂
    kako je proslo, jel uspjela ostati 2 sata? javii


    Je je, jučer je ostala bez plakanja. A danas kad sam je ostavljala plakala je ko kišna godina 🥺😏
    Sutra preskačem jer imamo sistematski i cijepljenje. Iako ne znam hoće li se cijepiti jer slini i kašlje.. 
    A od sljedećeg tjedna ide i spavanje, bože pomozi tetama 😅😂
    Mislim znam da svi to moraju proći, čak mi ni ne pada toliko teško što plače, naviknut će. Teže mi pada što se doma ne odvaja od mene. Doslovno. Muž mora s njom stajati u wcu dok se tuširam jer inače neutješno plače ispred vrata i nema šanse da ju nekako animira. Više neće bi kod bake i dede ostati dulje od 20 min. Kad spava stisne se skroz uz mene. I tako te sitnice 😏🥺

    Ekipa, jeste se vi svi cijepili sa ovim cjepivom što ide za ospice sad sa godinu dana? Jel sve prošlo ok? 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar daniella2207

    daniella2207

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Stvarno su svi nestali😁 a vidis,boji se da je ne pustis,to im je pocetno sok nekima vise nekima manje ali ce se naviknuti 😀mi smo se cijepili ,prvi put je imala febru nakon cjepiva 2 dana je imala i malo je bila kenjkava ali ne puno

    👱‍♀️1987 🧑1982
    19.09.2021.
    It's a girl💞👣 Korina

    [lilypie.com]

  • Avatar daniella2207

    daniella2207

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Korina jako voli pizzu🤣🤣 cim je vidi pocne se derati pija pija🤣,imamo 5 zubica,jos uvijek sama kada hoda ne hoda puno,boji se jos ici sama malo duze od 10 koraka…ostalo sve isto,ona je doma s nonom pa kada dodem po nju nekada ni nece samnom doma🤣

    👱‍♀️1987 🧑1982
    19.09.2021.
    It's a girl💞👣 Korina

    [lilypie.com]

  • buhtlica34

    Broj poruka: 726

    Prijavi adminu

    daniella2207

    Stvarno su svi nestali😁 a vidis,boji se da je ne pustis,to im je pocetno sok nekima vise nekima manje ali ce se naviknuti 😀mi smo se cijepili ,prvi put je imala febru nakon cjepiva 2 dana je imala i malo je bila kenjkava ali ne puno


    Ma sad ne želi ni kod bake ostati bez mene. Ostane za 20 minuta hoće k meni gore… 
    Na kraju se nismo cijepili, zvala nas to jutro doktorica da odgodi jer je Mila ono nedavno bila bolesna. Probat ćemo opet 12.12. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Pozdrav ekipica

    Nisam vas zaboravila Al nikako se javit 😏
    Mi smo dobro. Malo nervoznjikavi zadnjih dana. Izgleda nakon duge pauze da su opet zubi krenuli . Ne vidim drugog razloga za nervozu 🤣
    Daniella i Luka je prohodao ( bar ako je gledat prema onom pravilu 5 ili 10 koraka da kažeš da je dijete prohodalo) Al isto kao i Korina neće previše, stalno me hvata za prst da ga ja vodim a kad ga ne želim onda ide sam 😂
    Ugl još uvijek kombinira to dosta s puzanjem i mislim da hoće još neko vrijeme tako tj dok se skroz ne opusti. 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar SweetDream15

    SweetDream15

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Forum pust 🤣
    Distee jesenskee mamice i bebee, eo nam zima stižee.. 
    Da se i mi javimoo, kod nas je promjena da smo ima dva tjedna dobro prohodali, hodamo svuda sami 🥳 u vrtiću nam je na dane  🤣 bude tu malo plača al dobro je šts je tete lako smire. Taman prošli tj krenila bit super i prehladi se pa nije išla 4 dana u vrtić, i onda ovaj tj je krenila i bila je dobra. Danas je prvi put na spavanju bila i odma je teti zaspala baš ssm se iznenadila. Još traje prilagodba, bude sad od 8 do 13 h dok se probudi u vrtiću. Ja preksutra krećem raditi ponovo, neće mi srećom biti teško jer sam i ljetos išla u ispomoć (ja svoj posao volim jer mi je šefica kao naj prija) pa onda sam mirna 😄
    Prava je mala baraba, tolko hiperaktivna to je čudo. Večeras sam joj mjenjala pelene i ostavila kratko u sobi i ona je u međuvremenu uzela pelenu i odnila u koš za smeće i bacila, ja ostala paff.. i ja joj opet nešto dala da baci kao da baš vidim jel ona to kuži i stvarno ode kraljica i baci u smeće 🤣mama iznenađena ugodno. Uz to je naučila poalat pusu ☺️
    Nadam se da ste mi svi dobroo, poz od nas dvi ❣️❣️

    👩‍💼 25
    🤵 29
    L 06.11 - happiness 🍀❤️
    [lilypie.com]

    [tickerfactory.com]

  • buhtlica34

    Broj poruka: 726

    Prijavi adminu

    Jutro ekipa!
    Evo ja “uživam” u zadnjim danima porodiljnog. Mila je vrtiću, jučer je bio pokušaj spavanja, ali neuspješan. Iskreno ne vjerujem da će prije nove godine tamo zaspati, jer ona jedino meni zaspe… Plače kad je ostavljam, doma se ne odvaja od mene i tako ispred nas je baš veselo razdoblje 😅😅
    SweetDream15, bravo za prohodavanje i dobru prilagodbu u vrtić 🎉🥳🎊
    Nadam se da su sve jesenske bebice i mame dobro i zdravo, javite se malo da vidimo kako ste! 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.