Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Missy88

    Missy88

    Broj poruka: 679

    Prijavi adminu

    Zara7

    Endzrue

    Bravo za srceeee.. Ugl 4+0 pa nadalje je da ste ušli u 5.ti tjedan i to se gleda tako… Kad bude 4+6 isto ste 5.ti tjedan, 5+0 ulazite u 6 ti tjedan… Ugl tako se gleda

    Hvala na pojašnjenju, baš me to zbunjuje 🤯 ako sam sad 4+3 i nekome idem reći koliko sam trudna onda kažem 5 tjedana je li? 🤔 kao ono kad napuniš 18. pa ti odma neko kaže da si već u 19.godini 🙈


    Znaci trudna si 4 tjedna, ali si sad u 5. tjednu 😊 Bas kao to s godinama, da. Tako da skroz o tebi ovisi sto ces reci ljudima 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Missy88

    Missy88

    Broj poruka: 679

    Prijavi adminu

    Maj4

    Žene moje da vam se napokon pridruzim 👋🏻
    Ne znam od kud pocet s pricom. Bila sam na 4 pregleda do sad i krvarim i moja dr je rekla da vjerovatno od t nema nista i da cu se sama ocititi. Da bi danas otisla u bolnicu na pregled na svoju ruku i sreca da jesam. Vidi se gestacijska 18mm i zumanjcana i embrionalni odjeljak po uzv smo 5+7, kasnimo po zadnjoj m ali to ne mora nista znaciti. Dr je rekao da mozemo biti optimisticni jer mi je i prosla t bila manja 2tjedna po uzv. Narucio me u nedjelju da vidi napredujemo li. Tako da drzite nam fige, ja imam neki dobra filing ( da kucenm u drvo da se ne ureknem) 🤞🏻


    Drzimo sve moguce fige ❣❤🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar Lisa27 👶🧸🎀

    Lisa27 👶🧸🎀

    Broj poruka: 964

    Prijavi adminu

    Maj4

    Žene moje da vam se napokon pridruzim 👋🏻
    Ne znam od kud pocet s pricom. Bila sam na 4 pregleda do sad i krvarim i moja dr je rekla da vjerovatno od t nema nista i da cu se sama ocititi. Da bi danas otisla u bolnicu na pregled na svoju ruku i sreca da jesam. Vidi se gestacijska 18mm i zumanjcana i embrionalni odjeljak po uzv smo 5+7, kasnimo po zadnjoj m ali to ne mora nista znaciti. Dr je rekao da mozemo biti optimisticni jer mi je i prosla t bila manja 2tjedna po uzv. Narucio me u nedjelju da vidi napredujemo li. Tako da drzite nam fige, ja imam neki dobra filing ( da kucenm u drvo da se ne ureknem) 🤞🏻

    Dobro nam došla 🥰 nadam se da će sve ispasti dobro ❤

    Beba Ena rođena 4.10. 💝 3400g 50 cm
    [lilypie.com]

  • Avatar Endzrue

    Endzrue

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Beba 2cm..imam polip. Komadić posteljice veličine graška mi viri van grlića zato mi malo curka stalnk. Moram strogo mirovat da se to povuće. Do spontanog može doć al je beba veća pa su male šanse al svejedno da se pripazim. Sexa nema jer može izazvat krvarenje i spontani. Jednostavno čekat da se to povuče nazad gore i grlić zatvori ili da se osuši taj komadić i otpadne. Prije se to spaljivalo. Sad se ne dira. Kaže da nije vidjela u 9.nj kad sam bila  a pregledu pa joj je čudno odkud sad tu al eto. Da bi trebao nestati 

  • Avatar Zara7

    Zara7

    Broj poruka: 650

    Prijavi adminu

    Draga Endzrue oboružaj se knjigama i izgledaj cijeli Netflix dok se to ne povuče i dok mrvica od 2cm ne postane prava mrva! 💖

    J. 👦🏼 10.mj. 2021. 💚
    L. 👶 1.mj. 2024. 🧡
    [tickerfactory.com]

  • Avatar ivkica

    ivkica

    Broj poruka: 296

    Prijavi adminu

    Evo ja se tek sad javljam. Pregled prošao u redu. Imam jedino cistu neku na jajniku ali je rekla da je to kao ništa na početku trudnoće. Jel netko od vas to imao? Po mjerenju sam ipak 7+2 ili 3 nije sigurna tako da datum poroda 10. ili 11.9. srce nisam čula ali mi je pokazala da kuca. ☺️

    🙎29 god., 👦muž 33 god.
    02/2020 nalaz spermiograma loš, dijagnoza Asthenozoospermia - uzima cink i ostale dodatke
    22.5. nalaz spermiograma astheno necrozoospermia
    Nakon godinu i dva mj prvi test pozitivan - bez korištenja ikakvih metoda (lh trakice, bazalna temp, dečko od 8 mj nije koristio ništa)

    [lilypie.com]

  • Avatar Endzrue

    Endzrue

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Radi se vjerojatno o decidualnom polipu što razmjerno često viđamo tijekom pogotovo rane trudnoće. Ti polipi razmjerno često izazovu veliku paniku i zabrinutost budući da ”vole spontano krvaruckati” tako da su povremena oskudna krvarenja koja doživljavate tipična! Najveći broj polipa do oko sredine tijeka trudoće nekrotizira i spontano otpadne odnosno nestane. No, ponekad decidualni polipi doista mogu perzistirati odnosno postojati do samog poroda kada će posve sigurno izaći sa tkivom posteljlice, jer taj polip zapravo i jest njezin dio.

  • Avatar Jana25

    Jana25

    Broj poruka: 1253

    Prijavi adminu

    Traveller

    Cure, držite se, samo mirovanje i sačuvati ćete svoje mrvice i bit će sve ok. ❤️😍 Najbitnije da bebe napreduju kako treba i bit će sve ok. Već nakon idućeg pregleda će biti lakše i onda dolazi i kraj tog najtežeg prvog tromjesečja.

    Evo ja danas izdržala cijeli dan bez spavanja, čak me nije uzimalo kao inače. Tako da sam bila dosta aktivna i odradila što sam više mogla po kući za slučaj da sutra budem uspavana ljepotica. 🤣🤣🤣


    Mene kao da umor popušta, ono popodnevno zjevanje nije toliko intenzivno 🤣 više budem umorna ujutro kad ustanem i ranije sam spremna za krevet to je definitivno 🥰

    Mama🙋🏼‍♀️27
    Tata🙋‍♂️31
    K🧒 💙 09/21
    Baby boy👶 💙 28.11.2023. ⏳️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lisa27 👶🧸🎀

    Lisa27 👶🧸🎀

    Broj poruka: 964

    Prijavi adminu

    Endzure drago mi je da je mrvica dobro i nadam se da će se ovo ostalo čim prije riješiti ❤
    Ivkica super da srčeko kuca 🥰 cistu nisam nikad imala ni prije t, a sada čekam prvi pregled da vidimo kakva je sitacija.

    Beba Ena rođena 4.10. 💝 3400g 50 cm
    [lilypie.com]

  • Mala2323

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Žene, šta smijemo za glavobolju piti? Znači glava me baaaš boli :(

    + 26.12.2020🖤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.