Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kiky 🥰

    Kiky 🥰

    Broj poruka: 1372

    Prijavi adminu

    Zara7

    Kiky 🥰

    Mala_martina1990

    Heeej cureee,evo mene s pregleda! Sve uredno izgleda,i srce nam kuca ❤️❤️ danas 6+1 jos sam u soku i ne migu vjeerovati….Dobila sam duphaston 3x1 i folacin….i par uputnica za vadit one neke osnovne pretrage….sljedeci pregled 15.2…. doktor mi otvorio komplikacije 😇😇😇

    Bravoooo😍😍😍 Ja jedva cekam svoj pregled. Nadam se da ce se i mojoj bebici cuti srce ali necemo bit jos u 6tj. Meni ce but 5+4. Ali cudno mi je na nekoj aplikaciji mi pokazuje sad 5 tjedan i u zagradi pise (4+4) pe to buni. Je to 4 tjedan ili 5 tjedan l? Neznam kako se racuna

    Meni svaka aplikacija i svaki kalkulator drugačije izračuna haha… mislim da ti je to 4.tjedan ipak, a ne 5. To je moja pretpostavka, al možda zna bolje neko iskusniji 🤗


    I ja mislim da je 4 tjedan😁 

    [lilypie.com]
    Ja 33g,mm 34g
    19.01.2021 pozitivan test nakon skoro 2 god pokusavanja
    💙 Stiže nam dečko 💙

  • Avatar Kiky 🥰

    Kiky 🥰

    Broj poruka: 1372

    Prijavi adminu

    Neznam kad se vec srceko moze cuti

    [lilypie.com]
    Ja 33g,mm 34g
    19.01.2021 pozitivan test nakon skoro 2 god pokusavanja
    💙 Stiže nam dečko 💙

  • Mala_martina1990

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Kiky 🥰

    Neznam kad se vec srceko moze cuti


    Ja mislim da srce pocne kucati oko 6tj, nekom par dana prije nekom kasnije….

  • Avatar Lisa27 👶🧸🎀

    Lisa27 👶🧸🎀

    Broj poruka: 964

    Prijavi adminu

    Mala_martina1990

    Heeej cureee,evo mene s pregleda! Sve uredno izgleda,i srce nam kuca ❤️❤️ danas 6+1 jos sam u soku i ne migu vjeerovati….Dobila sam duphaston 3x1 i folacin….i par uputnica za vadit one neke osnovne pretrage….sljedeci pregled 15.2…. doktor mi otvorio komplikacije 😇😇😇


    Jeee 🥰🥰 predivno ❤❤

    Beba Ena rođena 4.10. 💝 3400g 50 cm
    [lilypie.com]

  • Avatar Endzrue

    Endzrue

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Bravo za srceeee.. Ugl 4+0 pa nadalje je da ste ušli u 5.ti tjedan i to se gleda tako… Kad bude 4+6 isto ste 5.ti tjedan, 5+0 ulazite u 6 ti tjedan… Ugl tako se gleda

  • Avatar Kiky 🥰

    Kiky 🥰

    Broj poruka: 1372

    Prijavi adminu

    Traveller

    Kiky 🥰

    Neznam kad se vec srceko moze cuti

    Imaš na poliklinici Harni kalkulator i tamo ti pokaže otkad se može čuti najranije. Meni je bilo od 10.sijecnja,s tim da mi je menga izostala 2.1.


    Meni pise po tome da se 29.01.moze cuti otkucaj. Valjda je tocno 🙏 voljela bih cuti kad budem isla na pregled

    [lilypie.com]
    Ja 33g,mm 34g
    19.01.2021 pozitivan test nakon skoro 2 god pokusavanja
    💙 Stiže nam dečko 💙

  • Avatar Kiky 🥰

    Kiky 🥰

    Broj poruka: 1372

    Prijavi adminu

    Traveller

    Kiky 🥰

    Traveller

    Kiky 🥰

    Neznam kad se vec srceko moze cuti

    Imaš na poliklinici Harni kalkulator i tamo ti pokaže otkad se može čuti najranije. Meni je bilo od 10.sijecnja,s tim da mi je menga izostala 2.1.

    Meni pise po tome da se 29.01.moze cuti otkucaj. Valjda je tocno 🙏 voljela bih cuti kad budem isla na pregled

    Nemoj se samo poplasiti ako ne bude, ne čuje se uvijek.


    Imam neku fobiju od toga iskreno. Naj frendica mi je imala kiretrazu u 7 tj jer se nije culo srce bebi. Kako sam saznala da sam trudna neki me strah lovi. Samo da dodje taj prvi pregled pa ce onda bit lakse. 
    Danas mi se cijeli dan piski, ove dane sam isto ali sad je krenulo sve vise. I jos uvijek osjecam dole probadanje ali ne cesto vise. Tu i tamo. Uglavnom popodne jer se ujutro na ppslu dosta nastojm na nogama i onda kad se malo smirim osjetim

    [lilypie.com]
    Ja 33g,mm 34g
    19.01.2021 pozitivan test nakon skoro 2 god pokusavanja
    💙 Stiže nam dečko 💙

  • Avatar Maj4

    Maj4

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Žene moje da vam se napokon pridruzim 👋🏻
    Ne znam od kud pocet s pricom. Bila sam na 4 pregleda do sad i krvarim i moja dr je rekla da vjerovatno od t nema nista i da cu se sama ocititi. Da bi danas otisla u bolnicu na pregled na svoju ruku i sreca da jesam. Vidi se gestacijska 18mm i zumanjcana i embrionalni odjeljak po uzv smo 5+7, kasnimo po zadnjoj m ali to ne mora nista znaciti. Dr je rekao da mozemo biti optimisticni jer mi je i prosla t bila manja 2tjedna po uzv. Narucio me u nedjelju da vidi napredujemo li. Tako da drzite nam fige, ja imam neki dobra filing ( da kucenm u drvo da se ne ureknem) 🤞🏻

    🦸🏼‍♀️'94 🦸🏼‍♂️'86
    🌈 18.5. imamo 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Zara7

    Zara7

    Broj poruka: 642

    Prijavi adminu

    Traveller meni je baš to i najstrašniji dio, ne možeš utjecat na išta što je samo po sebi preestrašno, na većinu stvari u životu imaš kakav takav utjecaj tako da je ovo baš rad na sebi🙈 al u biti treba gledat kao što si ti rekla, ne možeš ionako utjecati pa ajde bar se probaj opustiti! Valjda će sve biti lakše nakon tog prvog pregleda 🤞🤞
    Draga Maj držim fige do nebaaaa da sve bude dobro!!!! Drago mi je da imaš pozitivan osjećaj u vezi svega, to puno znači! Nisam stručna i nemam nikakvog iskustva da ti dam neki dobar savjet, ali šaljem dobre vibracije i pozitivne misli 💖💖

    J. 👦🏼 10.mj. 2021. 💚
    L. 👶 1.mj. 2024. 🧡
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Zara7

    Zara7

    Broj poruka: 642

    Prijavi adminu

    Endzrue

    Bravo za srceeee.. Ugl 4+0 pa nadalje je da ste ušli u 5.ti tjedan i to se gleda tako… Kad bude 4+6 isto ste 5.ti tjedan, 5+0 ulazite u 6 ti tjedan… Ugl tako se gleda


    Hvala na pojašnjenju, baš me to zbunjuje 🤯 ako sam sad 4+3 i nekome idem reći koliko sam trudna onda kažem 5 tjedana je li? 🤔 kao ono kad napuniš 18. pa ti odma neko kaže da si već u 19.godini 🙈

    J. 👦🏼 10.mj. 2021. 💚
    L. 👶 1.mj. 2024. 🧡
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.