Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • kristina25

    Broj poruka: 51

    Prijavi adminu

    Zara7

    kristina25

    Dobro dosle žara 😍
    Ja sam samo jednom napravila test i plus je bio ko kuća i više nisam radila nego zvala ginekologicu odradila prvi pregled i sad miruje, jedva čekam taj drugi pregled da vidim jer mi se hematom povukao i da mi bude lakše jer sam ovako u brizi 😞
    Imala sam ga i u prvoj trudnoći al sad je drugačije jer sam imala roskastu krv, pa iscjedak i tako, al evo da pokucam nema više ništa al svejedno jedna doza straha je prisutna…
    Jede mi se kiselo i slanoo pa se nadam da je deckoo, al opet ubijam se i u slatkom😂😂
    Što se tiče mučnina stvarno ih nemam, ni jednu trudnoću nisam imala tako ni ovu i nadam se da će tako ostati:)

    Hvala na dobrodošlici Kristina ❤
    Ajoj, zbog čega nastaju hematomi uopće? Ma sigurna sam da će sve bit dobro, al eto vjerojatno sad moraš mirovati i još se brineš tako da držim fige da što prije prođe vrijeme do drugog pregleda i da se povukao skroz! Hahaha znači jede ti se i slatko, kiselo i slano 😂😂 već imaš curicu/e pretpostavljam? Za što ona navija? 🤔
    Super za mučnine🚫🤢


    Evo objasnila je endzrue da se ne ponavljam , hvala toi i ja se tome nadam :) 
    Imam i deckica  od 3 godine , a curica je 1 i pol..mali su još pa ni neznaju da će dobit bracu ili seku, al šta god bude glavno je da sve bude uredu :)) 

    25.04.2018.👦
    09.08.2019.👧

  • kristina25

    Broj poruka: 51

    Prijavi adminu

    Endzrue

    Ja sam jutros obrisala krv kad sam se probudila. Pa evo ne znam više šta mislit. Nije mi vidjela hematom nikakav prvi put. Sutra mi je pregled pa ćemo vidjet šta se događa. A hematom nastaje kad se jajna stanica smješta u maternicu pa valjda od tog ukopavanja se zna napraviti. Nisam imala nikakvih problema u prvoj trudnoći. Sad se već pomalo brinem imaju li ti iscjedci veze s bebom i oće beba bit zdrava

    Sreća je da sutra imaš pregled pa ćeš vidjeti šta se dešava, nadam se da će bit sve okej i da nije ništa zabrinjavajuce 😀 u slučajni da opet ti bude tako ili nedaj bože počne više biti toga pravac hitna da pogledaju šta se dešava, zbog sebe i bebe bit ćeš mirnija u svakom slučaju do sutra :) 
    Mislim da nebi  trebali imat veze, imala sam iscjedak u obje trudnoće nekad više nekad manje nekad sam dobila vaginalete nekad ne, sve zavisi kakav je isjedak , al mislim da nebi trebalo biti problema :) 
    Svaka trudnoća je različita i nismo sve iste svaka ima drugacije tijelo, al sve težimo tome da bude sve u redu i da vrijeme što prije prode da naše bebice primimo u ruke 😍😍

    25.04.2018.👦
    09.08.2019.👧

  • Avatar Zara7

    Zara7

    Broj poruka: 631

    Prijavi adminu

    Endzrue

    Ja sam jutros obrisala krv kad sam se probudila. Pa evo ne znam više šta mislit. Nije mi vidjela hematom nikakav prvi put. Sutra mi je pregled pa ćemo vidjet šta se događa. A hematom nastaje kad se jajna stanica smješta u maternicu pa valjda od tog ukopavanja se zna napraviti. Nisam imala nikakvih problema u prvoj trudnoći. Sad se već pomalo brinem imaju li ti iscjedci veze s bebom i oće beba bit zdrava


    Ajoj žao mi je što to prolaziš trenutno. Stvarno je super sreća što si sutra na pregledu, odmah ćeš znati što se događa, nadam se da je neka sitnica u pitanju i ćeš sutra već sve riješit! 😊
    Za iscjedak isto sve pitaj, mislim i ja da to nije ništa strašno, al provjeri sve! Sretno!! 

    J. 👦🏼 10.mj. 2021. 💚
    L. 👶 1.mj. 2024. 🧡
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lisa27 👶🧸🎀

    Lisa27 👶🧸🎀

    Broj poruka: 964

    Prijavi adminu

    Endzure nadam se da će biti sve ok, javi se s pregleda obavezno ❤

    Beba Ena rođena 4.10. 💝 3400g 50 cm
    [lilypie.com]

  • Avatar Kiky 🥰

    Kiky 🥰

    Broj poruka: 1372

    Prijavi adminu

    Endzrue

    Ja sam jutros obrisala krv kad sam se probudila. Pa evo ne znam više šta mislit. Nije mi vidjela hematom nikakav prvi put. Sutra mi je pregled pa ćemo vidjet šta se događa. A hematom nastaje kad se jajna stanica smješta u maternicu pa valjda od tog ukopavanja se zna napraviti. Nisam imala nikakvih problema u prvoj trudnoći. Sad se već pomalo brinem imaju li ti iscjedci veze s bebom i oće beba bit zdrava


    Bit ce sve ok, sigurno je nesto prolazno! Javi nam kako je prosao pregled.
    Mene nesto popodne glava boli ali nemam ni lekadola ni lupoceta( to smijemo piti) a valjda ce se smirit.
    Napravila sam test danas, testna crtica jaca od kontrolne isto, hoce eksplodirat😂

    [lilypie.com]
    Ja 33g,mm 34g
    19.01.2021 pozitivan test nakon skoro 2 god pokusavanja
    💙 Stiže nam dečko 💙

  • Avatar Missy88

    Missy88

    Broj poruka: 679

    Prijavi adminu

    Sretno na pregledu ❣
    Mi smo napunili 8 tjedna, odbrojavam jos 4 tjedna muke 🤢 onda se nadam malo uživati u trudnoci hahah

    [lilypie.com]

  • Avatar Endzrue

    Endzrue

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Ostatak dana je protekao u redu :D fala Bogu. Sve je čisto. Očito je neki hematomčić. Sutra mi je tek kasno popodne pregled. Ako ne bude ništa vidjela planirala sam možda još privatno otić za svaki slučaj, pošto imaju bolji ultrazvuk. Mučnine na glad su i dalje tu. Stomačić raste tak da vjerujem da je sve ok 

  • Avatar Jana25

    Jana25

    Broj poruka: 1253

    Prijavi adminu

    Endzrue

    Ostatak dana je protekao u redu :D fala Bogu. Sve je čisto. Očito je neki hematomčić. Sutra mi je tek kasno popodne pregled. Ako ne bude ništa vidjela planirala sam možda još privatno otić za svaki slučaj, pošto imaju bolji ultrazvuk. Mučnine na glad su i dalje tu. Stomačić raste tak da vjerujem da je sve ok


    Zar vec raste? Jao divno 🥰😍

    Mama🙋🏼‍♀️27
    Tata🙋‍♂️31
    K🧒 💙 09/21
    Baby boy👶 💙 28.11.2023. ⏳️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Endzrue

    Endzrue

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Jana25

    Endzrue

    Ostatak dana je protekao u redu :D fala Bogu. Sve je čisto. Očito je neki hematomčić. Sutra mi je tek kasno popodne pregled. Ako ne bude ništa vidjela planirala sam možda još privatno otić za svaki slučaj, pošto imaju bolji ultrazvuk. Mučnine na glad su i dalje tu. Stomačić raste tak da vjerujem da je sve ok

    Zar vec raste? Jao divno 🥰😍

    A meni ti je druga trudnoća :D tak da se to ranije pojavi 🤣 plus ostala mi je dijastaza trbušnog zida od prve trudnoće. Nisam se dovoljno dala u to da je spojim nazad pa se i zato ranije vidi. Mislim realno već sad se organi podižu prema gore a maternice je veličine naranče il manje lopte. Pokušam ja uvuć al svejedno se malo vidi. Nadam se da ću uspjet iza ove trudnoće vježbom riješit dijastazu 

  • Mala_martina1990

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Dobroo jutro curee! Ja evo ispijam jutranju kavu i pripremam se psihicki za prvi pregled…Neopisivo sam nervozna da mi od nervoze postaje muka.😵😵
    Sinoc i jutros opet trbuh bolucka,nadam se da ce biti sve ok..uh…..💪

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.