Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jana25

    Jana25

    Broj poruka: 1253

    Prijavi adminu

    Endzure divnoooo, evo na sta meni krecu suze 🥺🥺😍🥰 hahahah. Sama sebibsam smjesna 🙈 ja jedva cekam svoj, al mislim da cu se nacekat. Ja svoj vidim samo kad neidem redovno obavit nuzdu 🤣 a nisam neka mršavica. Imam 57 kila i visoka sam 163 😬🤭
    Mala Martina sretnooo ❤🤗 nemoj se sekirat, bit ce sve okej 😍 ja sam danas 7 tt i sinoc me malo bocnilo i sad ujutro. A ima dana kad ne osjecam nista. Ja se osjecam dobro tako da mislim da je i beba dobro 🤭🤗 javi nam se obavezno poslje pregleda, nestrpljivo čekamo 😃😃koji si tt?

    Mama🙋🏼‍♀️27
    Tata🙋‍♂️31
    K🧒 💙 09/21
    Baby boy👶 💙 28.11.2023. ⏳️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lisa27 👶🧸🎀

    Lisa27 👶🧸🎀

    Broj poruka: 964

    Prijavi adminu

    Jutro 🙂🙂🙂
    Ajme i ja jedva cekam trbuščić 😍
    Mala Martina sretno na pregledu, u koliko sati imas? Javi obavezno kako je bilo 🥰

    Beba Ena rođena 4.10. 💝 3400g 50 cm
    [lilypie.com]

  • Avatar Zara7

    Zara7

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Endzrue, Mala Martina sretnooo na pregledima 🥰🥰💪💪 

    J. 👦🏼 10.mj. 2021. 💚
    L. 👶 1.mj. 2024. 🧡
    [tickerfactory.com]

  • Mala2323

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Cure, sretno na pregledimaa❤️🖤

    + 26.12.2020🖤

  • Mala2323

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Cure, sretno na pregledimaa ❤️🖤

    + 26.12.2020🖤

  • Avatar Missy88

    Missy88

    Broj poruka: 679

    Prijavi adminu

    Sad nas se vec dosta skupilo, lijepo, nadam se da ce se jos povecati brojke 😁
    Cure koje imate preglede danas, sretno, javite odmah!
    Traveller, da, cekamo to bajkovito drugo tromjesjecje kad je sve super 😁

    [lilypie.com]

  • Mala_martina1990

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Heeej cureee,evo mene s pregleda! Sve uredno izgleda,i srce nam kuca ❤️❤️ danas 6+1 jos sam u soku i ne migu vjeerovati….Dobila sam duphaston 3x1 i folacin….i par uputnica za vadit one neke osnovne pretrage….sljedeci pregled 15.2…. doktor mi otvorio komplikacije 😇😇😇

  • Avatar Kiky 🥰

    Kiky 🥰

    Broj poruka: 1372

    Prijavi adminu

    Mala_martina1990

    Heeej cureee,evo mene s pregleda! Sve uredno izgleda,i srce nam kuca ❤️❤️ danas 6+1 jos sam u soku i ne migu vjeerovati….Dobila sam duphaston 3x1 i folacin….i par uputnica za vadit one neke osnovne pretrage….sljedeci pregled 15.2…. doktor mi otvorio komplikacije 😇😇😇


    Bravoooo😍😍😍 Ja jedva cekam svoj pregled. Nadam se da ce se i mojoj bebici cuti srce ali necemo bit jos u 6tj. Meni ce but 5+4. Ali cudno mi je na nekoj aplikaciji mi pokazuje sad 5 tjedan i u zagradi pise (4+4) pe to buni. Je to 4 tjedan ili 5 tjedan l? Neznam kako se racuna

    [lilypie.com]
    Ja 33g,mm 34g
    19.01.2021 pozitivan test nakon skoro 2 god pokusavanja
    💙 Stiže nam dečko 💙

  • Avatar Zara7

    Zara7

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Mala_martina1990

    Heeej cureee,evo mene s pregleda! Sve uredno izgleda,i srce nam kuca ❤️❤️ danas 6+1 jos sam u soku i ne migu vjeerovati….Dobila sam duphaston 3x1 i folacin….i par uputnica za vadit one neke osnovne pretrage….sljedeci pregled 15.2…. doktor mi otvorio komplikacije 😇😇😇


    Pa preeeekrasno 🥰🥰🥰 
    💖 već kuca ko veliko, bravooo 🤗🤗  
    Uživaj u današnjem danu i svemu što dolazi 😊😊

    J. 👦🏼 10.mj. 2021. 💚
    L. 👶 1.mj. 2024. 🧡
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Zara7

    Zara7

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Kiky 🥰

    Mala_martina1990

    Heeej cureee,evo mene s pregleda! Sve uredno izgleda,i srce nam kuca ❤️❤️ danas 6+1 jos sam u soku i ne migu vjeerovati….Dobila sam duphaston 3x1 i folacin….i par uputnica za vadit one neke osnovne pretrage….sljedeci pregled 15.2…. doktor mi otvorio komplikacije 😇😇😇

    Bravoooo😍😍😍 Ja jedva cekam svoj pregled. Nadam se da ce se i mojoj bebici cuti srce ali necemo bit jos u 6tj. Meni ce but 5+4. Ali cudno mi je na nekoj aplikaciji mi pokazuje sad 5 tjedan i u zagradi pise (4+4) pe to buni. Je to 4 tjedan ili 5 tjedan l? Neznam kako se racuna


    Meni svaka aplikacija i svaki kalkulator drugačije izračuna haha… mislim da ti je to 4.tjedan ipak, a ne 5. To je moja pretpostavka, al možda zna bolje neko iskusniji 🤗

    J. 👦🏼 10.mj. 2021. 💚
    L. 👶 1.mj. 2024. 🧡
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.