Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mala_martina1990

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Zara7

    Drage cureee,
    I ja bi vam se pridružila ako primate nove članove 🤗
    Plusić je ugledan 18.1. i bio je jako neočekivan jer je bio u ciklusu od svega 3 odnosa i to onaj dobitni otpr 4 dana prije ovulacije. Plus, ciklus je praćen gljivičnom infekcijom radi koje sam stavljala 2 vrste vaginaleta (nisam očekivala da sam trudna uopće jer sam znala da nismo popratili plodne dane zbog gljivicne infekcije i neugode prilikom odnosa), canesten kremu i obavila kolonoskopiju, dakle skroz zbrčkan ciklus. Zvala sam gin pa mi je sestra rekla da ništa od navedenog ne utječe na plod pa me to malo smirilo, ali isto sam od starta u brigama nekim radi svega navedenog. Prva mi je trudnoća.
    Ja sam vrlo rano, već neki 10 dpo imala blagu, ali jasno vidljivu crticu na svojim trakicama i otad lijepo napreduje do prave boje (još uvijek nije prešla kontrolnu). I dalje sam nastavila piškit svako jutro i sad više ne vidim toliku razliku među crtama od npr danas i prekjučer i to me brine jer ne znam treba li razlika biti veća. Danas (15/16 dpo) me baš zabrinulo jer je testna crtica bila lijepe boje, ali ipak vidljivo slabija od one od jučer i prekjučer da bi nakon 40 min ponovila test s malo razrijeđenijim urinom i da bi crtica bila jednako jaka ili i jača od jučer i prekjučer, a puno jača od one napravljene isto danas, 40 minuta ranije. 🤯 Ugl, bojim se biokemijske pa zato još pratim boju. Jesam li ja jedina luda koja i dalje nastavlja piškiti ili ste i vi to prolazili? I kad ste prestali? Mislim da bi radi mog mentalnog zdravlja bilo bolje da više ne pratim 😬 Cure koje još niste bile na prvom pregledu, jeste li na svoju ruku vadile betu?
    Moj termin po kalkulatoru je 3.10. tako da se Lisas tobom pratim u stopu 😊🤞
    Velik pozdrav svima 🤗


    Draga Zara dobro doslaaa 🥰 ja sam svoj prvi test popiskila 16.1 i bio je identicne boje kao i kontrolna crta…nakon njega sam jos dva popiskila,pa sutradan ujutro jedan s prvom mokracom,taj s prvom mokracom crta nije bila bas u nijansu kao kontrolna….i onda sam isto prije 2 dana odlucila popiskit jos jedan ono kao da provjerim jel plus tu….kupila yam onaj clear blue i znaci crta je bila duplo deblja od kontrolne…😇🥰 Izludena sam tim testovima da bi sad opet osla po jedan da popiskim…a sto se tice bete,neckala sam se otic privatno izvadit prije pregleda ili ne…na kraju sam odustala

  • Avatar Lisa27 👶🧸🎀

    Lisa27 👶🧸🎀

    Broj poruka: 964

    Prijavi adminu

    Dobrodošla Zara 🥰 pratimo se. I ja stalno piškim haha ja sam vec na 8 dpo imala neku sjenu i od tada stalno tamni, danas je 12 dpo. Koje testove koristiš?

    Beba Ena rođena 4.10. 💝 3400g 50 cm
    [lilypie.com]

  • Avatar Zara7

    Zara7

    Broj poruka: 650

    Prijavi adminu

    Joj cure, hvala na odgovorima, krasne ste 😊 mislim da ću i ja sad par dana prestati piškiti jer me ubija ovo analiziranje nijanse 😬 
    Oho onda nas ima više u razmaku od tjedan dana, predobro 😊 ja se još nisam naručila na prvi termin jer sam se prebacila kod druge gin koja nije još počela s radom, počinje nekad kroz 2.mjesec tako da će taman tada biti nekih 6 tjedana. 
    Lisa koristim Wondfo trakice 😊
    Od simptoma nemam baš ništa osim što moram često piškit, osjećaj mi je kao blaga upala mjehura. I povremena bol u jajnicima. Al ne bi ni znala da sam trudna da nije testova. 

    J. 👦🏼 10.mj. 2021. 💚
    L. 👶 1.mj. 2024. 🧡
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Missy88

    Missy88

    Broj poruka: 679

    Prijavi adminu

    Zara, dobrodosla i cestitam ❣
    Ja sam test napravila dva dana prije menge jer sam bila nestrpljiva, bila je crtica, samo ne jako tamna i nakon 2 dana kasnjenja da potvrdim, tad je bio bas jaki plus. I to je to. Trudna si, nema potrebe vise za testovima 😁 Naravno, za sve nas je opcija da nesto ne bude ok, ali tu ionako ne mozes nista, nadamo se najboljem 🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar Lisa27 👶🧸🎀

    Lisa27 👶🧸🎀

    Broj poruka: 964

    Prijavi adminu

    Zara7

    Joj cure, hvala na odgovorima, krasne ste 😊 mislim da ću i ja sad par dana prestati piškiti jer me ubija ovo analiziranje nijanse 😬
    Oho onda nas ima više u razmaku od tjedan dana, predobro 😊 ja se još nisam naručila na prvi termin jer sam se prebacila kod druge gin koja nije još počela s radom, počinje nekad kroz 2.mjesec tako da će taman tada biti nekih 6 tjedana.
    Lisa koristim Wondfo trakice 😊
    Od simptoma nemam baš ništa osim što moram često piškit, osjećaj mi je kao blaga upala mjehura. I povremena bol u jajnicima. Al ne bi ni znala da sam trudna da nije testova.


    Ja mislim da cu piskit do 17 dpo haha jer mi je bas fora, kako nisam nikad do sada vidjela plus nemogu prestat haha strasna sam .. ja sam se planirala naruciti iduci tjedan al sad baš gledam da 1.2. Počinje raditi tako da cu ipak onda morati zvati

    Beba Ena rođena 4.10. 💝 3400g 50 cm
    [lilypie.com]

  • Avatar Kiky 🥰

    Kiky 🥰

    Broj poruka: 1372

    Prijavi adminu

    Lisa27 👶🧸🎀

    Zara7

    Joj cure, hvala na odgovorima, krasne ste 😊 mislim da ću i ja sad par dana prestati piškiti jer me ubija ovo analiziranje nijanse 😬
    Oho onda nas ima više u razmaku od tjedan dana, predobro 😊 ja se još nisam naručila na prvi termin jer sam se prebacila kod druge gin koja nije još počela s radom, počinje nekad kroz 2.mjesec tako da će taman tada biti nekih 6 tjedana.
    Lisa koristim Wondfo trakice 😊
    Od simptoma nemam baš ništa osim što moram često piškit, osjećaj mi je kao blaga upala mjehura. I povremena bol u jajnicima. Al ne bi ni znala da sam trudna da nije testova.

    Ja mislim da cu piskit do 17 dpo haha jer mi je bas fora, kako nisam nikad do sada vidjela plus nemogu prestat haha strasna sam .. ja sam se planirala naruciti iduci tjedan al sad baš gledam da 1.2. Počinje raditi tako da cu ipak onda morati zvati


    Ja sam kupila 3 testa, dva sam isti dan napravila :) Jedan cu sutra i jos cu jedan digitalni prije pregleda. Ja se uopce ne mogu jos zamislit kao mama a ni moj muz kao tata . Sve nam je to jos novo, nismo jos svjesni nicega 😃 i kad trbuh pocne rasti 🙉🙉 ali mislim da je najlipsi osjecaj kad to djetesce budemo drzale u rukama. Jedva cekam taj prvi pregled. Dani mi sporo prolaze…

    [lilypie.com]
    Ja 33g,mm 34g
    19.01.2021 pozitivan test nakon skoro 2 god pokusavanja
    💙 Stiže nam dečko 💙

  • Avatar Vortexmoon

    Vortexmoon

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Ja sam uradila samo jedan test i evo cekam prvi pregled. Sad me tripujete zene da radim jos testova 😂😂😂😂 ali mislim da ne treba buduci da crta nije bila blijeda. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Zara7

    Zara7

    Broj poruka: 650

    Prijavi adminu

    Hahahhaa nee, prvi dan sam tu i već pomutnju uvela 😂🙈🙈 neću ni ja više piškit, uvjerile ste me 🤭 hvala na toploj dobrodošlici 🤗
    Kiky ajme i meni i mužu je jaaako nestvarno, pogotovo ovako dok još nema nekih simptoma ni droba! E da, ja sam još skužila da već sad imam izraženiji njuh👃

    J. 👦🏼 10.mj. 2021. 💚
    L. 👶 1.mj. 2024. 🧡
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jana25

    Jana25

    Broj poruka: 1253

    Prijavi adminu

    Vortexmoon

    Ja sam uradila samo jedan test i evo cekam prvi pregled. Sad me tripujete zene da radim jos testova 😂😂😂😂 ali mislim da ne treba buduci da crta nije bila blijeda.


    Ja koja sam skoro 7 tt sam danas zbog ovih komentara pišnila 🤣 jedva ostalo boje za kontrolnu crtu hahahahah

    Mama🙋🏼‍♀️27
    Tata🙋‍♂️31
    K🧒 💙 09/21
    Baby boy👶 💙 28.11.2023. ⏳️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Missy88

    Missy88

    Broj poruka: 679

    Prijavi adminu

    Zara7

    Hahahhaa nee, prvi dan sam tu i već pomutnju uvela 😂🙈🙈 neću ni ja više piškit, uvjerile ste me 🤭 hvala na toploj dobrodošlici 🤗
    Kiky ajme i meni i mužu je jaaako nestvarno, pogotovo ovako dok još nema nekih simptoma ni droba! E da, ja sam još skužila da već sad imam izraženiji njuh👃


    Tako je i meni 😁 Mislim da i dalje nemam osjecaj da sam trudna, tj imam zbog glupih mucnina haha. Sad mi se cini uzasno daleko 2. pregled, tek u 12. tjednu, cini mi se da dotad moze sto stvari poci krivo, a kako cu znati 😅

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.