Jesenske bebe 2020 -2. Dio ❤💙

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Unakit

    Unakit

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Lijep jesenji ambijent Sanja. A vesa ce tek da bude za slikanje ☺

  • Avatar Tejic

    Tejic

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Ninche i mi se upisali kod nje. 😀 dvije frendice su sa svojim klincima kod nje i stvarno su zadovoljne sa njezinom strucnoscu i postavljanjem dijagnoza. Kao malo je hladnija ko osoba al je zato super doktor i nije bezobrazna. Kakva ti imas iskustva? 
    *
    Zumama tak je i meni bilo zadnjih tjedana trudnoce, pogotovo zadnji tjedan. To je bio onaj pocetak 9.mj kad je vani jos vruce bilo al opet ne toliko i ja palim klimu a muz sjedio kraj mene omotan u deki 😂😂
    *
    D3 kapi dal stvarno izazivaju grceve? Tak mi rekla jedna frendica..😕
    *
    Velicine - moj Leon se rodio s 51cm i nijednu oblekicu u 50vel nisam obukla jer mu je sve bilo kratko. A sad vidim da su mu vec i jednodjelne pidzamice u 56 vel kratke pogotovo one iz C &A, kao i bodiji kratki a opet siroki. Najbolji su mi bodiji iz Sinsaya lijepo uski i taman dugi kak treba i na njegovu trenutnu gradu tijela najbolje odgovaraju 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Ninche9

    Napokon ti koja si rekla da nema sanse da uzmes epiduraknu ti si je dobila, ja koja sam na celo napisala HOCU PDK meni je nisu dali
    Sutra ocekuj navalu mlijeka, drzi se i masiraj bolne grudi, nadam se da ce vam bas krenuti s dojenjem
    Tejic kod kojeg pedijatra ides? Mi smo odlazili kod S. C. i bili smo stvarno zadovoljni.. Jeste malo svoja al je dobra


    Nisam im ni morala 2 puta rec, cim sam rekla zelim, anesteziolog bio tu da me.pripremi i  da epi… jedino sad pocinjem osjećati posljedice nje, takav pritisak u ledima i bolovi, kao i za vrijeme trudova. Ne mogu se nikako namjestit da leda ne osjetim… nama je nadohrana spasila dan
     Taman onaj period kad ju je papao i onda spavao sam iskoristila za masiranje i mogu vam reci, ovo sad nam je drugo budenje da idemo papati i sise su fino tvrde, i ne mora se mučiti da navuče mlijeko… 
    Joj jedva cekam da dodemo kuci iz bolnice pa da krenemo svu robicu oblačiti… 
    A sto se tice nekog pre posebnog djelovanja,  jedino je smanjila intezitet boli, pa mislim da se to moglo postici i injekcijama, duze bi trajalo… i ne znam da li se kojoj dogodilo, ali meni je za vrijeme djelovanja epiduralne desna noga bila cijela utrnita i nisam imala kontrolu nad njom, mogla sam ju ja pomac, ali kao da nije moja bila… fuj osjecaj, kao to je normalno, mos mislit ali okej…

    https://ibb.co/7CyX43t [ibb.co]

    [lilypie.com]

  • Avatar teica30

    teica30

    Broj poruka: 326

    Prijavi adminu

    Tejic to za d3 ovisi od djeteta do djeteta. Postoje dvije vrste Plivit d3 i Oleovit. Ukoliko ti dr napiše Plivit d3 - njega u pravilu ide od 3-5 kapi, ovisi od dr, mozes mu postupno početi davati da se privikne. Par dana jedna kap, par dana dvije i tako dok ne dodds do pune doze. Oleovit jd navodno malo bolji, tako kažu i one su drugi lijek izbora. Najčešće se one pišu ukoliko djeca imaju grčeve od prvih. 
    Napokon brzo ćete vas dvoje kuci i onda spremanje kreće 🥰😁😉

    [lilypie.com]
    👶🏻💗 25.10.2020. Beba I 🥰

  • M535d

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure!  Vec sam poslala ovo na temu “trudnoca” ali moram opet da ne propustite objavu.
    Ovako nesto mi se desilo prvi put, ja i decko imali smo odnos, sa zastitom naravno, prije dva dana (pisem vam odma jer sam zabrinuta) i tokom odnosa kondom je pukao u trenu kad je on svrsio, u mene znaci i kad je izvadio vidjeli smo da je puknut… 
    Zadnja M mi je zavrsila dana 24.09.2020. Jako me strah jer smo mladi, ja 20 on 22 i nismo u nekoj poziciji izdrzavati djete, na faksu smo oboje. Danas je 03.10.2020. 
    Zanima me kad najranije mogu napraviti test za trudnocu, koliko dana nakon odnosa? I koji bi preporucili? 
    Citam vase komentare i svugdje pise nakon ovulacije, zanima me je li moguce u roku na primjer; tjedan dana nakon odnosa. Hvala unaprijed.

  • LoMa

    Broj poruka: 290

    Prijavi adminu

    Sve sam pročitala o većinu toga zaboravila 🙈 ja ne znam kak neke od vas to sve popamte, Morat ću si sa strane pisati teme na koje imam komentar 😂
    Čestitam svim curama koje su rodile svoje mrvice, jako mi je drago cuti da se sve lijepo snalazite 🥰🥳🤱🏼
    Sanja I feel you, ja sam se plakala kad sam Luki davala prvu bočicu dohrane, imala sam osjećaj da sam ga izdala na najjače…a onda vidiš da on to pojede ko i moje mlijeko k da mu je tak svejedno otkud je to u bočici došlo 🙂 samo da je njemu buša puna 😂

    Cijepljenje mi smo u četvrtak obavili cijepljenje, imali 2. Posjet pedijatru…jako se plakao, nije mu se to nikako dopalo 🥺 24 sata nakon imali smo temperaturu i prvih 12h bili jako razdražljivi….prošli smo samo s jednim (tj.3/4 ) lupocet cepica koji je odradio svoje…jako sam se tog bojala, ali eto prošlo je relativno bezbolno…

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Unakit

    plavo_nebo

    Unakit

    Curke, davno smo pisali na temu monitora- je li tko na koncu kupio senzor disanja?

    Mi smo uzeli angelcare senzor disanja i kameru

    Thx, poludih od citanja komentara, nikome ugodit ni sa jednim senzorom. Je li na Angelcare senzorna ploca zicana ili odasilje wifi?


    Ja sam planirala ali sam odustala od angelcare jer sam citala da ne funkcionira kad je krevetic spojen sa nasim, tj da pisti stalno. 

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Sanja*

    Ako se sjećate ja sam uvijek rado stavljala slike veša kak se suši. Pa evo još jedne 🙂
    [ibb.co]


    😍😍😍

  • Deleted user

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Napokon 2804

    Ninche9

    Napokon ti koja si rekla da nema sanse da uzmes epiduraknu ti si je dobila, ja koja sam na celo napisala HOCU PDK meni je nisu dali
    Sutra ocekuj navalu mlijeka, drzi se i masiraj bolne grudi, nadam se da ce vam bas krenuti s dojenjem
    Tejic kod kojeg pedijatra ides? Mi smo odlazili kod S. C. i bili smo stvarno zadovoljni.. Jeste malo svoja al je dobra

    Nisam im ni morala 2 puta rec, cim sam rekla zelim, anesteziolog bio tu da me.pripremi i da epi… jedino sad pocinjem osjećati posljedice nje, takav pritisak u ledima i bolovi, kao i za vrijeme trudova. Ne mogu se nikako namjestit da leda ne osjetim… nama je nadohrana spasila dan
    Taman onaj period kad ju je papao i onda spavao sam iskoristila za masiranje i mogu vam reci, ovo sad nam je drugo budenje da idemo papati i sise su fino tvrde, i ne mora se mučiti da navuče mlijeko…
    Joj jedva cekam da dodemo kuci iz bolnice pa da krenemo svu robicu oblačiti…
    A sto se tice nekog pre posebnog djelovanja, jedino je smanjila intezitet boli, pa mislim da se to moglo postici i injekcijama, duze bi trajalo… i ne znam da li se kojoj dogodilo, ali meni je za vrijeme djelovanja epiduralne desna noga bila cijela utrnita i nisam imala kontrolu nad njom, mogla sam ju ja pomac, ali kao da nije moja bila… fuj osjecaj, kao to je normalno, mos mislit ali okej…

    https://ibb.co/7CyX43t [ibb.co]


    Kak znaš da je dobio nadohranu? I da je kakao? Ti nisi u HR? 

  • Avatar Tina.Antares

    Tina.Antares

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    https://www.evitas.hr/twistshake-kuhalo-6-u-1-black [evitas.hr]

    ima li koja ovo kuhalo? sviđa mi se sto sterilizirati također pa bi ga čak i sad uzela, da ne opkuhavam u loncu. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.