Jesenske bebe 2020 -2. Dio ❤💙

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Ola 😊

  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    A tu smo sad? :)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Žene mene je takav išijas uhvatio da jedva hodam. Na desnu nogu se ne mogu ni osloniti. 
    Jel ima kakav lijek 🤔

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Uhhhh vjerujem da je uzasno, srecom nikad nisam imala takvih problema. Pokusaj ležati ako ne popusta na hitnu

    [lilypie.com]

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1058

    Prijavi adminu

    Bravo Napokon! 👌 Sada ide puno brže 😊
    Mc_mouse miruj što više i popij nešto za bol. Drugog lijeka nema 🤷‍♀️

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    nada23

    BravoNapokon! 👌 Sada ide puno brže 😊
    Mc_mouse miruj što više i popij nešto za bol. Drugog lijeka nema 🤷‍♀️


    Sad leti, tocno mi je neobicno 😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Zel

    Zel

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Vezano uz spavaćice, uzela sam plavu i rozu iz Plodina (veličina L) i ne znam kaj bi rekla… Za sad su mi super (dođu do koljena i nigdje niš ne stišće), Al kad trbuh naraste, sigurno će se skratiti, evo: 
    https://imgbbb.com/image/TIqNpG [imgbbb.com]
    Većih nije bilo. Ubacila sam ih na pranje pa ću vidjeti hoće li se skupiti… 
    Inače, nikako ne bih preporučila duge rukave jer sam se prošli put ful zeznula. Rodila krajem siječnja i skuhala se u dugim rukavima - to je bilo jedno grozno iskustvo, tak da ovaj put dolaze u obzir samo kratki rukavi. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Sanja jesam, cini mi se ok, al je prakticno pakiranje pa sam pustila za bolnicu ak cu morat ic ranije. Ja probala 3 ili 4 vrste bademovih ulja, i i dalje mi je najbolja krema za tijelo od Zlaje… Tak da… Imam viska bademovog ulja xD (njega namazem navecer kad gledam tv, jer mi se nekako prebrzo upijr i ko da mi koza postane ko od zmije… Ne znam)
    Enana awwwwws 😍😍😍
    Mc mouse ja znam imat problema s isijasom (jos ne u trudnoci, ali inace) i ako mozes i smijes (nazovi dr pa pitaj) istezi se lagano, ako ne ljekovi i inekcije i odmor su rijesenje (ovisi sta se smije, sta ne u trudnoci)… 

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Bok svima. Evo mene nakon par dana odsutnosti. 
    Sve koje ste u bolnicama ali i kod kuće na čuvanju trudnoće želim jako puno strpljenja,da vam vrijeme što brže prođe i da sve čim duže izdržite 2u1. Mislim na svih vas 💙❤️🤞
    Mana mare može link od baby monitora jer bi baš željela da ima kameru a u svim trgovinama su užasno skupi pa bi naručila neki koji je provjeren 😊

    Lista terminuša nalazi se na 1028 stranici.
    Lista rođenih nalazi se na 1073 stranici.

  • Deleted user

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Happymom 😍 i ja presretna zbog nalaza, a pripremala sam se na svasta… 😁😁😁

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.