Jesenske bebe 2020 -2. Dio ❤💙

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Ako se sjećate ja sam uvijek rado stavljala slike veša kak se suši. Pa evo još jedne 🙂
    [ibb.co]

  • vitae

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Tina, možda glupo pitanje 😃 ali ona fotka što si stavila (ml. mlijeka potrebni bebi)-je li to po obroku ili danu? 

    [lilypie.com]

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1058

    Prijavi adminu

    Sanja*

    Ako se sjećate ja sam uvijek rado stavljala slike veša kak se suši. Pa evo još jedne 🙂
    [ibb.co]


    Puno toga lijepog se krije u jednoj slici. 😍 Matija, ispod njega maca i veš. ❤️❤️❤️

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    [tickerfactory.com]

  • ZuMama

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Cure imam pitanje… jel jos neko imao ili ima valunge ili napadaje vrucine u zadnjim tj trudnoce? Ja se znam ponoci preznojit, a i tokom dana me opere vrucina tak da se hladim s lepezom🙈. Ne kuzim… pa nije vise tak vruce vani, a ja u trenucima gorim🔥😂

    [lilypie.com]

  • Avatar keksic

    keksic

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    ZuMama

    Cure imam pitanje… jel jos neko imao ili ima valunge ili napadaje vrucine u zadnjim tj trudnoce? Ja se znam ponoci preznojit, a i tokom dana me opere vrucina tak da se hladim s lepezom🙈. Ne kuzim… pa nije vise tak vruce vani, a ja u trenucima gorim🔥😂


    Ooo da, bilo mi je užasno, kupala sam se u vlastitom znoju

    [lilypie.com]

  • Avatar Tejic

    Tejic

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Jesenica ja sam tocno vec alergicna na izjave doktora, nije vam to nista i sve je to normalno. A onda ispadne ajoj di ste bili kaj ste radili… pa da ste na vrijeme obratili paznju mozda se moglo sprijeciti 😤 mi hvala bogu nusmo dosad imali nekih problema, al kaj god pitam patronaznu sve je normalno i dobro sam tak nastavite, cisti se, nisu grcevi itd.. a onda mi sljedeci put dode i kaze jooj a da to su vam onda grcevi… e ovo ocistite tak i tak,  ovo malo masirajte…i mora vam vise dobivati na kilazi, ovo nije bas dobro. Tak da vec mi ih je sad lagano dosta. Dijete moram sad doslovno sopati svakih 2 sata ili mu moram povecati kolicinu al opet kaj da radim kad po obroku pojede izmedu 60 i 100ml i nece vise. 
    *
    Tina da da u Vz sam ja. Ako imas kakav dobar kontakt kome se javiti da pomogne oko oporavka, dapace moze. 
    Bosco tocno tak, dobro kazes, ti komentari vise zvuce ko prcanje u zdrav mozak. A to je ono kaj mi najmanje treba sad.
    Sanja divna fotkica, i vidim maca se sprijateljila 😁 moja jos uvijek drzi distancu i ne priblizava se 😀
    Ana meni su za te kapi rekli poceti ih koristit nakon 2tj starosti a kad smo se upisivali kod pedijatrice i pitali odmah za kapi, rekla je da nema potrebe tak rano, da ce nam ih prepisati na prvom sistematskom pregledu s mjesec dana (a to ce biti iduci petak). 

    [lilypie.com]

  • MissKris

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    ZuMama

    Cure imam pitanje… jel jos neko imao ili ima valunge ili napadaje vrucine u zadnjim tj trudnoce? Ja se znam ponoci preznojit, a i tokom dana me opere vrucina tak da se hladim s lepezom🙈. Ne kuzim… pa nije vise tak vruce vani, a ja u trenucima gorim🔥😂


    Meni se to isto dogada, kuham se nekad da mislim da cu poludit od vrucine sto nije tipicno za mene jer sam inace zimogrozna. 😉

    [lilypie.com]

  • Avatar Matea02

    Matea02

    Broj poruka: 165

    Prijavi adminu

    Ej cure. Gdje ste naručivale komplete za izlazak iz rodilišta? I koje veličine? 

  • Avatar Matea02

    Matea02

    Broj poruka: 165

    Prijavi adminu

    ZuMama

    Cure imam pitanje… jel jos neko imao ili ima valunge ili napadaje vrucine u zadnjim tj trudnoce? Ja se znam ponoci preznojit, a i tokom dana me opere vrucina tak da se hladim s lepezom🙈. Ne kuzim… pa nije vise tak vruce vani, a ja u trenucima gorim🔥😂


    Evo upravo mi je tako haha lice, uši i vrat gore da je to strašno a preko nogu imam deku jer mi zebu 🙄 pa ti budi normalan 😂

  • SmileA

    Broj poruka: 608

    Prijavi adminu

    ZuMama

    Cure imam pitanje… jel jos neko imao ili ima valunge ili napadaje vrucine u zadnjim tj trudnoce? Ja se znam ponoci preznojit, a i tokom dana me opere vrucina tak da se hladim s lepezom🙈. Ne kuzim… pa nije vise tak vruce vani, a ja u trenucima gorim🔥😂


    ZuMama kod mene ista stvar, napadaji vrucine preko dana, oko 6 ujutro, i preko noci znojenje..tako da ocito hormoni rade svoje😂

    [lilypie.com]

    🌈💙👣🙏

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.