Jesenske bebe 2020 -2. Dio ❤💙

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Napokon bas lijep poklon.. Prijavi bolove na viziti, nebi smjeli biti od epiduralne pogotovo ne tak jaki. A ovi kao trudovi, tu bi mogli biti Nachwehen i bole ko sam vrag jer se maternica vraca na mjesto. 
    Cure pitanje u vezi pupka
    Klari je otpao jutros al jos je malo zuto, jel tako bilo i kod vas? 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Ninche9

    Cure pitanje u vezi pupka
    Klari je otpao jutros al jos je malo zuto, jel tako bilo i kod vas?


    Da, malo žuto ali suho. I crno kroz dan-dva. Patronažna sestra je očistila štapićom za uši.

  • Deleted user

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Dobro jutro drage trudnice i mame 👋
    Baš me zanima koja nam je sljedeća bebica na redu 🙂
    Ugodan vam vikend svima, budite dobro i zdravo 🍀🤰🤱💕
    .
    Baš zanimljivo, trudnoće su nam bile sve manje-više slične a nakon poroda eto sve više različitih priča, iskustava. 
    Zanimljivo za čitati. Nego, nisam na vrijeme zabilježila, a natučemo tu brdo stranica dnevno pa da ne tražim, dajte mi molim vas ponovite koje su ono kapi protiv grčeva? 

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Pupak, meni je rekla da ce ovih dana otpasti i da nista ne diram, samo sa vodom okolo malo. Da moze zuto, malo krvi biti..
    Bas se sve razlikuje od Hr, tamo nisam smjela kupati bebu dok ne otpadne i ona je svaki dan nesto prckala po pupku.. Ovdje se pere normalno i nista se ne cisti/sprica.. 

  • Avatar Unakit

    Unakit

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Tina.Antares

    https://www.evitas.hr/twistshake-kuhalo-6-u-1-black [evitas.hr]

    ima li koja ovo kuhalo? sviđa mi se sto sterilizirati također pa bi ga čak i sad uzela, da ne opkuhavam u loncu.


    Tina, ako imas mikrovalnu doma jesi razmisljala o vrecicama? Meni je za sad to opcija, jedna vrecica traje do 30 steriliziranja po 90s.
    [ibb.co]

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Znam jer je cijelo vrijeme sa mnom i meni su donijeli flasicu…
    Samo da javim mi smo kod kuce, mazimo se 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Marija1207

    Marija1207

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    Di su bebiceee??
    Napokon-superr da ste kuci,sad se mazite,ljubite,pazite☺️☺️😍❤️
    Happymom-jesi bila na plodnoj?

    [lilypie.com]

  • Avatar Happymom

    Happymom

    Broj poruka: 253

    Prijavi adminu

    Marija1207

    Di su bebiceee??
    Napokon-superr da ste kuci,sad se mazite,ljubite,pazite☺️☺️😍❤️
    Happymom-jesi bila na plodnoj?


    Jesan..  i dalje nista, blago mlijecna
    Preksutra ponovo, napravili su mi i ultrazvuk, ima oko 3ipo kila 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Napokon 2804

    Znam jer je cijelo vrijeme sa mnom i meni su donijeli flasicu…
    Samo da javim mi smo kod kuce, mazimo se 😍


    Ooo kak je to lijepo! (Ja imam osjećaj ko da si jučer rodila! 🙈) uživajte i brz oporavak ti želim da uživate još i više. 🥰🍀
    I lijepo je da je bebica s tobom CIJELO VRIJEME i da su ti donijeli flašicu. Koja razlika naspram našeg rodilišta…. 

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Sanja*

    Napokon 2804

    Znam jer je cijelo vrijeme sa mnom i meni su donijeli flasicu…
    Samo da javim mi smo kod kuce, mazimo se 😍

    Ooo kak je to lijepo! (Ja imam osjećaj ko da si jučer rodila! 🙈) uživajte i brz oporavak ti želim da uživate još i više. 🥰🍀
    I lijepo je da je bebica s tobom CIJELO VRIJEME i da su ti donijeli flašicu. Koja razlika naspram našeg rodilišta….


    A da vam pricam da je bio u peleni samo cijelo vrijeme nisu ga oblacili jer ja svojom toplinom trebam njegovu toplinu regulirta. Doslovno je cijelo vrijeme bio meni u spavaćici, skidala ga sa sebe samo kad sam isla na wc. Oni ga cijelo vrijeme presvlacili nisam smjela sama, a dohranu je dobio jer sam ih jucer trazila da me puste kuci, da hocu otpusno pismo i za njega i za sebe.  Pa sam isla na razgovor da objasnim zasto zelim ici kuci i fino im rekla dijete je gladno, ne daju mu jest, idem kuci nahranit dijete. Nakon toga sam dobila flasicu… sisanje svaka sestra pokazuje drugacije… uopce mi se ne svida njihov pristup i nacin rada… ali za rodiliste njima bi digla spomenik,  zene koje su tamo od doktorica, babica, studenata, cak i anesteziolog i njegov asistent, svi su prekrasni, vedri, nasmijani, svaki trud su svi oni sa mnom prodisali, ma stvarno tu rijeci nemam…
    Sad cekamo papanje pa cemo oboje na spavanje 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.