Jesenske bebe 2020 -2. Dio ❤💙

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar keksic

    keksic

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Ivana, čestitam i dobrodošao Niko! Velik dečko, nek se sada mama što prije oporavi i uživa u njemu 😊
    Isabelagregorijan, krasne vijesti! Cura je već super veličine 😁

    [lilypie.com]

  • SmileA

    Broj poruka: 608

    Prijavi adminu

    isabelagregorijan

    Bok curke koje me se sjećaju 🥰♥️
    Čitam i ne vjerujem koliko bebica, vau!!! Čestitam svimaaa, jedva čekam da budem na vasem mjestu 😍
    Ja sam samo dosla javiti novosti, moja curka napreduje, ima 2500 grama, cerviks nam je 26 mm i omekšan, uloziv za vrsak prsta, ali zatvoren, kaze dr nalaz uredan!
    Mene panika ulovila jer jos nisam spremila torbu, a niti oprala i opeglala sve za bebu tak da sad moram brzo!
    Za dva tjedna kreću kontrole u bolnici i čekamo svoj datuđ 🥰♥️
    Puse vam svima 😘😘♥️♥️


    Isabelagregorijan sjecam te se, kako ne😁tu smo s terminima negdje, drago mi je da si dobro, da je sve u redu, curka odlicno napreduje, bome lijepa kilazica🥰💜 i drago mi je da si se javila🤗
    Sto se tice robice ja sam isto tek krenula s pranjem, i planiram sljedeci tjedan polako torbu sloziti, nikad se ne zna, pogotovo jer u zadnje vrijeme imam neke kontrakcije i lagane bolove..Imam pregled sad u utorak, isto cu onda biti ko ti sad 34+1 pa me bas zanima koja je kod nas kilazica☺️cerviks mi je na zadnjem pregledu u 30-om tjednu bio 27, pa cemo sad vidjeti kakvo je dalje stanje

    [lilypie.com]

    🌈💙👣🙏

  • MissKris

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    SmileA

    Ivana_Du

    Drage moje forumasice, u zaostatku sam 30 strana, pročitat ću naknadno.
    Samo da javim da nam je noćas malo prije 1 stigao Niko 💙💙 4400 gr/55 cm.
    Namučio je mamu dobro, bolje da ne pričam, nakon 24 h pokušaja prirodnog završili na hitnom carskom. Bogu hvala da je dobro 🙏 istina je da je sve to postalo nebitno u trenutku kad sam ga ugledala 💙

    Ivana_Du cestitam!!😃🌹Bome si se izmucila, ali evo najvrednije je u rukama🥰💙Niki zelim sretno i bezbrizno djetinjstvo, a tebi sto brzi oporavak!😘


    Cestitkeeee, pravi veeeliki i dugacki decko! 😊💙svaka cast mamice! 👏👏👏👏

    [lilypie.com]

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Ljetne i jesenske bebe II dio
    LoMa 15.9. Luka  (rođ.10.7.) Petrova
    Mana_Mare 20.8. Hana  (rođ.01.8.) ST
    Bulba 23.9. Toma  (rođ.06.8.) Petrova
    Bananupidami 05.9. David  (rođ.19. 8.) RI
    Butterfly 05.11. Erin  (rođ.20.8.) RI
    Samomarina 06.09. Mia  (rođ.27.8.) ST
    Dinosaurus 26.9. Lea  (rođ.27.8.) ZD
    Princess Mimi 06.9. Leo  (rođ.29. 8.) Sv.Duh
    Slatke_brige 22.8. Leon  (rođ.01.9. ) ČK
    LUX 30.8. Curica  (rođ.04.9. )
    Ela32 08.9. Nika  (rođ.05.9. ) VK
    Tashee 08.9. Lovro  (rođ.06.9. ) Vinogradska
    2020 25.9. Bruna  (rođ.06.9. ) DU
    Skakavac 27.8. Dečko  (rođ.07.9. ) ST
    Celaena 28.8. Nikola  (rođ.08.9. ) Merkur
    Mamino zlateko 08.10. Matej  (rođ.08.9. ) ČK
    Mara1992 05.9. Franjo  (rođ.09.9. ) SB
    Tejić 05.9. Leon  (rođ.09.9. ) VŽ
    StizeBeba2020 17.9. Mia  (rođ.10.9. ) Merkur
    Kokica37 26.9. Lara  (rođ.11.9. )
    Talija 17.9. David  (rođ.12.9. ) Zabok
    Keksic 19.9. David  (rođ.13.9. ) Petrova
    Zel 30.9. Dečko  (rođ.13.9. ) Merkur
    Enana 17.10. Curica  i Dečko  (rođ.16.9. ) Sv.Duh
    Sif 03.10. Jonas  (rođ.18.9. ) VŽ
    Ana1305 11.9. Emeli  (rođ.18.9. ) VT
    Onka 21.9. Mateo  (rođ.20.9. ) Sv.Duh
    Sanja* 19.9. Matija  (rođ.21.9. ) KC
    Mjesecina 11.9. Lovro  (rođ.21.9. ) Merkur
    Rosha 27.9. Noa  (rođ.22.9. ) Petrova
    Starfish 23.9. Nika  (rođ.22.9. ) Merkur
    Mc_mouse 19.9. Frane  (rođ.23.9. ) VT
    Crwena 08.10. Toma  (rođ.23.9. ) Petrova
    Rujanka 20.9. Juraj  (rođ.24.9. ) Merkur
    Marta14 20.9. Aurora  (rođ.24.9. )
    Mini_mouse 22.09. Eva  (rođ.24.9. ) OS
    Ivana_Du 17.9. Niko  (rođ.25.9. ) DU

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • ivy88

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Koliko bebica.. predivno..cestitke 😊♥️ 
    Uskoro cemo valjda i mi.. jucer 39 tj, cerviks u nestajanju, otvorena 1-2 prsta.. 

    [lilypie.com]

  • Baby.nb.3

    Broj poruka: 342

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima!
    Nama je jutros stigao Filip, oboje smo dobro! 🤗🤗

    💔💔💔 3 missed ab
    💙 prva mrva
    💙 šašavko
    💔💔 2 missed ab
    baby.nb.3 loading - proljeće 2024. 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Mini_mouse i Ivana_Du čestitam cure na vašim malenim štrucama ljubavi, neka su vam živi i zdravi i brz oporavak želim….

    nada23

    Evo da prijavim još jedan uredan pregled od jutros. Mali ima 3400 g i skroz sam zatvorena. Naručena na kontrolu 6.10 ako prije ne rodim. 😊 Torbe sam jučer spakirala. Još samo da očistim kuću i bit ću spremna. 😊


    Ti i ja se pratimo u dan…. meni idući pregled za tjedan dana isto jer mi 06.10. termin  Torbu nisam još spremila i sad me malo trta ali spremiti ću je tek iza zadnjeg predavanja u nedjelju….
    *
    Pregled:
    Još 11 dana a već imamo kosicu i teški smo 3200-3300g i taman se bebica spremala prazniti mjehur pa nismo dugo gnjavili s uzv-om 🙈🐙
    Nikako da se javim imala sam baš vesel dan danas, odmah iza pregleda popila kavu s mužem, naša mala tradicija iza svakog pregleda da on pogleda snimku jer ne može ući.
    Onda na tečaj relaksacije i disanje za porod pa na šišanje i onda kupnja madraca…na kraju se odlučili na madrac iz bubamare s džepičastim oprugama….
    I sad idem zaspati jer mi ovo ludo vrijeme stalno mrda tlak a i moja mala hobotnica je nešto vesela, 
    cijeli dan ne prestaje s guranjem…

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    BabyBoy2

    Pozdrav svima!
    Nama je jutros stigao Filip, oboje smo dobro! 🤗🤗


    čestitam…stavim sutra listu, moguće da će biti još bebica a vole bebe doći kad ja stavim listu :)

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • ZuMama

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    BabyBoy2

    Pozdrav svima!
    Nama je jutros stigao Filip, oboje smo dobro! 🤗🤗


    Cestitam🎉🎂🎊👶

    [lilypie.com]

  • ZuMama

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Demetria

    Mini_mouse iIvana_Dučestitam cure na vašim malenim štrucama ljubavi, neka su vam živi i zdravi i brz oporavak želim….

    nada23

    Evo da prijavim još jedan uredan pregled od jutros. Mali ima 3400 g i skroz sam zatvorena. Naručena na kontrolu 6.10 ako prije ne rodim. 😊 Torbe sam jučer spakirala. Još samo da očistim kuću i bit ću spremna. 😊

    Ti i ja se pratimo u dan…. meni idući pregled za tjedan dana isto jer mi 06.10. terminTorbu nisam još spremila i sad me malo trta ali spremiti ću je tek iza zadnjeg predavanja u nedjelju….
    *
    Pregled:
    Još 11 dana a već imamo kosicu i teški smo 3200-3300g i taman se bebica spremala prazniti mjehur pa nismo dugo gnjavili s uzv-om 🙈🐙
    Nikako da se javim imala sam baš vesel dan danas, odmah iza pregleda popila kavu s mužem, naša mala tradicija iza svakog pregleda da on pogleda snimku jer ne može ući.
    Onda na tečaj relaksacije i disanje za porod pa na šišanje i onda kupnja madraca…na kraju se odlučili na madrac iz bubamare sdžepičastim oprugama….
    I sad idem zaspati jer mi ovo ludo vrijeme stalno mrda tlak a i moja mala hobotnica je nešto vesela,
    cijeli dan ne prestaje s guranjem…


    Demetrija super za pregled😀 bas je postena bebica…👶 ❤💙

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.