Jesenske bebe 2020 -2. Dio ❤💙

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bosco

    Bosco

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    Ivana_Du

    Drage moje forumasice, u zaostatku sam 30 strana, pročitat ću naknadno.
    Samo da javim da nam je noćas malo prije 1 stigao Niko 💙💙 4400 gr/55 cm.
    Namučio je mamu dobro, bolje da ne pričam, nakon 24 h pokušaja prirodnog završili na hitnom carskom. Bogu hvala da je dobro 🙏 istina je da je sve to postalo nebitno u trenutku kad sam ga ugledala 💙


    Cestitam! Veliki decko :) zelim vam sve najbolje, brz oporavak! 💙🎁

  • SmileA

    Broj poruka: 608

    Prijavi adminu

    Ivana_Du

    Drage moje forumasice, u zaostatku sam 30 strana, pročitat ću naknadno.
    Samo da javim da nam je noćas malo prije 1 stigao Niko 💙💙 4400 gr/55 cm.
    Namučio je mamu dobro, bolje da ne pričam, nakon 24 h pokušaja prirodnog završili na hitnom carskom. Bogu hvala da je dobro 🙏 istina je da je sve to postalo nebitno u trenutku kad sam ga ugledala 💙


    Ivana_Du cestitam!!😃🌹Bome si se izmucila, ali evo najvrednije je u rukama🥰💙Niki zelim sretno i bezbrizno djetinjstvo, a tebi sto brzi oporavak!😘

    [lilypie.com]

    🌈💙👣🙏

  • Lullee

    Broj poruka: 208

    Prijavi adminu

    Cestitam mamice🎉🙏🥂❤️Kako je divno cuti da ste dobro i zdravo🙏🤗 puno srece u svim buducim izazovima💪🤗🤞

    [lilypie.com]

  • Avatar Vita26

    Vita26

    Broj poruka: 1298

    Prijavi adminu

    Ivana Cestitam 💋❤️❤️ajme kako divno svaki dan stize bebica ❤️

    https://lmtm.lilypie.com/WHczp2.png [lmtm.lilypie.com]

  • Avatar Talija

    Talija

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    Ajme Ivana! Prava beba! Moja nije takva nakon 2 tjedna a pratile smo se s terminom ☺️
    Zelim ti brz oporavak! Odmaraj! I sve najbolje Niki 😂🥰😘🎉🎊

    [lilypie.com]

  • Avatar AngelEyes

    AngelEyes

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    Hvala vam svima na čestitkama. 
    Vidim da je bio baby boom 🥰
    Rujanka, Crwena, Marta i Mini čestitam!!! 💕💕💕💕💕💕
    Ninche sretno, nadam se da vec grlis svoju bebicu 😘

    👩83.g. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑82.g. sve ok

    2016. tubarna (lapar., ode prvi jajovod)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (prirodna trudnoća)
    2022. spontani u 7tt
    2023. tubarna (lapar., ode i drugi jajovod)
    03/24 IVF, Cito ?

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Ivana_Du cestitam, brz oporavak… malenom sretno I bezbrižno djetinjstvo,  puno sreće, zdravlja, ljubavi 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar isabelagregorijan

    isabelagregorijan

    Broj poruka: 690

    Prijavi adminu

    Bok curke koje me se sjećaju 🥰♥️ 
    Čitam i ne vjerujem koliko bebica, vau!!! Čestitam svimaaa, jedva čekam da budem na vasem mjestu 😍 
    Ja sam samo dosla javiti novosti, moja curka napreduje, ima 2500 grama, cerviks nam je 26 mm i omekšan, uloziv za vrsak prsta, ali zatvoren, kaze dr nalaz uredan! 
    Mene panika ulovila jer jos nisam spremila torbu, a niti oprala i opeglala sve za bebu tak da sad moram brzo! 
    Za dva tjedna kreću kontrole u bolnici i čekamo svoj datuđ 🥰♥️ 
    Puse vam svima 😘😘♥️♥️

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar teica30

    teica30

    Broj poruka: 326

    Prijavi adminu

    Prvo Čestitam Ivana na bebici 🥰, bkme veliki dečko 🥰🥰
    Toplomjer - usni kod tako malih beba nema efekta, jer on mjeri temp sa bubnjića, a kod njjih su usi još jako male. Za prvih par mjeseci najtočnije vrijednosti dobiju se mjerenjem u guzi, a sa beskontaktnim čisto možda kontrole radi se može probati… Ali opet, ako je beba toplije bila obučena, samim tim ce i temp biti visa. Tako da kad god ništa sigurne, svakako provjerite u guzi. Ja cu za početak digitalni, i obavezno pročitati uputsva, jer svaki od njih ima drugačije računanje, uvjerila se dok sam radila u ambulanti. A za kasnije ćemo uzeti Braun za uho… Skuplji je, ali i najpouzdaniji. 
    Oticanje nogu meni oteknu ako sam cijeli dan na nogama, i uvijek jače desna, ali zanimljivo da mi oteknu prsti preko noći i onda do popodne splasnu … 

    [lilypie.com]
    👶🏻💗 25.10.2020. Beba I 🥰

  • Avatar Leia91

    Leia91

    Broj poruka: 255

    Prijavi adminu

    Ivana_du čestitam!! Svaka čast na velikom dečku 💙💙 Želim ti brz oporavak i da se što prije maziš sa svojom bebicom 🤗🤗

    Oticanje nogu i šaka. Prvo su mi počele naticati šake, trnu mi prsti, u jagodicama više skoro i nemam osjeta. Samo trnci prolaze. Noge su počele prije nekih 10 dana oticati. Dulje stajanje i hodanje ne dolazi u obzir jer mi zglobovi toliko nateknu da im je potrebno 2 dana da se vrate koliko toliko u normalu. I ako sjedim i noge vise isto natiču. Pokušavam se držati kauča i kreveta što više. Ako neštobi radim ili šećem to traje max pol sata pa onda noge u zrak. A za prste na rukama nisam našla rješenje. Jednostavno sam se pomirila da nemam pravog osjeta 😣😣

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.