Jesenske bebe 2020 -2. Dio ❤💙

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1078

    Prijavi adminu

    Ivana čestitam! 🎊🎊🎊 Žao mi je da je porod bio težak, ali bitno da je Niko sada s tobom. ❤️❤️❤️

    Toplomjeri- vidim da je po većini vas najbolje uzeti obični digitalni i onda kasnije eventualno ušni. Mislim da ću ipak odustati od beskontaktnog. 

    Demetria- drago mi je da je i tvoj pregled uredno prošao . Joj sad si me podsjetila da sam zaboravila pitati doktora ima li moj bebač kosicu. Pratimo se nas dvije u stopu. 😍 Uskoro dolazi red i na nas. 🤗

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Halila

    Halila

    Broj poruka: 642

    Prijavi adminu

    Baby Boy i Ivana Du čestitam na bebicama! Želim vam brz oporavak, a bebama prije svega puno zdravlja! ❤

    Ostale cure, čestitam na uspješnim pregledima! Moj je u ponedjeljak i jedva čekam. Počela me zdjelica rasturati, jedva hodam danas.. ona se spustila nekako nisko baš pa mi pritisak radi, još k tome mi je i raspoloženje bezvezno danas. Lijena sam strašno i samo se vučem po stanu cijeli dan. Bit će bolje sutra… valjda!
    Sve nas je manje trudnica, imam osjećaj da ćete sve rodit prije mene, di sam ja još od poroda… 😁

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1078

    Prijavi adminu

    BabyBoy2

    Pozdrav svima!
    Nama je jutros stigao Filip, oboje smo dobro! 🤗🤗


    Čestitaaam! 🎊🎊🎊

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar samanta_98

    samanta_98

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Čestitam curama koje su rodile! ☺️🥰
    Želim brz oporavak i što više maženja sa svojim bebicama! 🤗
    🔵
    Toplomjeri - imam još od prije onog živinog i onog šta imitira živu. Pokazali su se kao najpouzdaniji i najtočniji. Imala sam i digitalni (u dm-u kupila) i nije dobro mjerio temperaturu pa sam ga bacila.. 

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    BabyBoy2

    Pozdrav svima!
    Nama je jutros stigao Filip, oboje smo dobro! 🤗🤗


    Čestitam na rođenju Filipa 💙 uživajte 😘

    Lista terminuša nalazi se na 1028 stranici.
    Lista rođenih nalazi se na 1073 stranici.

  • Avatar 2020

    2020

    Broj poruka: 273

    Prijavi adminu

    Čestitke svima!!! 🎉🎉🍀❣️🥰 Kad god uđem puno novih beba ima 🥰🥰 želim vam sve najbolje!! 💓
    Čestitke i na dobrim pregledima, ma joooj divno!!
    **
    ana1305 mislim da je spomenula isti problem, i ja sam se jučer probudila s upaljenom sisom, ajme meni, svaki korak me bolio.. Vidim spava mi se nenormalno i zamantana sva, kad ono 37.5 C, mislim da od djetinjstva nisam imala povišenu temp. Ugl, spasio me kupus!! 3 puta sam se omatala s folijom i stavljala nove listove kupusa na grudi, popila lupocet, izdajala se i stavljala bebu na bolnu sisu, danas sam ko nova. A bilo je naravno prvo drama kad sam počela čitat na netu, mastitis ovo ono.. Izbedirala se žešće.. Eto da znate ako vam se desi, kupus!! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Marija1207

    Marija1207

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    Čestitam na bebicama! Neka su nam žive i zdrave,a vama šta brži oporavak 😘😘
    Da se ja javim,danas sa pregleda,nalaz isti kao i prosli put nista se nije dodatno otvaralo,i dalje je cervix 1/2 ,1 prst prohodan,slj kontrola je plodna voda dan nakon termina 2.10, a malena procjenjena na oko 3700

    [lilypie.com]

  • Avatar Tejic

    Tejic

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Uh malo sam u zaostatku 🙈
    Redom.
    Teica30 evo budan je i ne place i ne grci se, da 3put kucnem u drvo oa se stvarno nadam da je ti radi kapi i da bude oke sad. Probali smo na zlicu i lijepo to ide al mi se cini ko da pola ostane na zlici, kolko god ina mala bila 🙈
    SmileA slazem se da svaka info bude korisna i dobro dode da smo sve skupa pa da se mozete i unaprijed pripremiti. 
    Nagib u kreveticu - cure ja prvi put sad cujem za to. Nitko mi to do sad nije spominjao. Znam da ga moram mijenjati s jednog na drugi bok i povremeno preko dana smije u na ledima spavati, al nikak  e odmah nakon hranjenja. Al za nagib neznam..dajte me malo informirajte? Zast nagib i kak ga postici?
    Ivana_Du cestitaaam !!💙❤💙☺

    [lilypie.com]

  • Avatar Unakit

    Unakit

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Ivana Du I Baby boy, cestitke, zelimo vam brz oporavak a vasim deckima zdravlje i srecu 💗
    Divno da su svi pregledi prosli dobro danas 😃
    Isabela, super vijesti da je sve ok, curica je bas fino napredovala 🥰
    Ja sam jutros zavrsila zidnu dekoraciju, trebala mi je ura da uglavim 60 djelova. Robica je juce oprana, danas sam skidala po kile etiketa I slagala, pegla sveki u nedjelju. To mi je bilo umjesto dva dana fizikalne, evo drzim ugrijan jastuk izmedju lopatica. 
    Mirnu vecer zelim 😊
    [ibb.co]

  • Avatar Tejic

    Tejic

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Toplomjeri - imamo onaj za uho. A sad vidim da pisete da taj nije bas precizan kad su bebe tak male oa cu ici u ljekarnu i prositi neki koji moze za tak male 😊
    *
    BabyBoy cestitam i brzi oporavak ti zelim !! ❤💙❤
    *
    Sve ostale curke, cestitke na urednim pregledima i puno srece koje ste u terminu i pred porodom 🥰🥰
    **
    Isabela jako mi je lijepo i drago vidjeti kad se javis 🥰 bitno da je sve okej i da lijepo napredujete dan po dan ❤
    *
    2020 hvala na savjetu za kupus, dobro za znati ak zatreba 😊 ja se jako puno izdajam i smbas me strah te upale i da se slucajno ne izdojim do kraja pa da se ne zacepe mlijecni kanalici.
    Jucer sam stavljala prvo tople obloge i nakon tog odradila masazu cicke kruznim pokretima i razbila kvrzice i nakon tog se izdojila na pola pa opet ponovila postupak masaze  i jos jednom izdojila koliko je islo i nakon toga hladne obloge, Purelan mast na bradavice i to je to. Bas mi je lakse bilo. Jedino sto sam lijena to raditi svaki dan 🙈🙈 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.