Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Frajla

    Eh da, za tjedne, tj tromjesecja, negdje je ovako, negdje onako…. ne moze se 40 tjedana podjeliti na 3 🤪
    Uglavnom pisu da je prvo malo duze, a negdje bude zadnje….pa sad ovisi gdje gledate


    Sto je najzalosnije svugdje drugacije piše pa ako covjek ne kuzi samo ga jos vise zbuni njihovo racunanje. Zbog toga ja pjeske pa eto, i da dobro si rekla ispada da kao prvi mjesec traje 5 tjedana…
    Pa ti budi pametan sad 🤣

    [lilypie.com]

  • MonaL.

    Broj poruka: 378

    Prijavi adminu

    Po mojoj aplikaciji sa 27tt se ulazi u drugo tromjesečje

  • MonaL.

    Broj poruka: 378

    Prijavi adminu

    MonaL.

    Po mojoj aplikaciji sa 27tt se ulazi u drugo tromjesečje


    Pardon,treće 🙉

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    Jutro zene, bogme ste se raspisale ko lude…sto se tice pusenja, ja sam pusila 10 godina po kutiju, kad sam saznala da sam trudna sam prestala al mi dode zelja da zapalim i znala sam povuc par dimova dva puta mjesecno i mislim da to ne skodi bebici…na pocetku trudnoce nisam mogla ni primirisati cigareti ali sad me vuce tako da ne znam sta ce biti kad rodim ;) kolostrum mi ne curi ali sam citala da to kod svakog drukcije…dobro je kad curi, dobro je i kad ne curi tako..ja se samo nadam da cu imati mlijeka…sto se tice tromjesjecja koliko sa ja skuzila sa 27. Tjednom ulazis u 3. Tromjesjecje s tim da se mjeseci do 6. Mjeseca racunaju po 5 tjedana a onda nadalje po 4 tjedna…

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Hehehe jutro cure bas ste se raspisale i nek je nama veselo sa nasim curama… 😆🤣 Negooo da vam se malo zalim.. Zub me boli vec danima.. Imam dejt sa zubarkom 2.8 i zabb sam pitat jel mi smije dat inekciju jer ne podnosim bol kod zubara i imam strah ono tipa da kad sam prvi put isla vadit zub skoro pala u nesvjest hahahah al doslovno.. Kad sam bila zadnji put bila sam 10 tj trudna i ona je meni samo rekla da mi nesmije dat inekciju dok ne prodjem prvo tromjesečje pa se nadam da sada smijem inekciju jer bez toga sumnjam da cu izdrzat popravljanje zuba.. 

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Bilo kako bilo to računanje, meni je već dosta i tjedana i mjeseca i tromjesečja  Mislim, naravno da ne bih još jer nije vrijeme, ali sasvim mi je dovoljno ovih 7.mj trudnoće  Lijepo mi je bit trudna, ali me živcira što sve moram polako, bez naglih pokreta, ne mogu se sagnut…uglavnom sve znate 
    A kad me netko pita koliko mi je, kažem uvijek približno u mjesecima, mislim, nije da će netko ići računati mi tjedne i dane  
    Sad kažem da sam 7 mj i tak ću biti neka 2 tj, pa onda 7 i pol, pa skoro 8 i onda za mj dana 8 

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Manich

    Hehehe jutro cure bas ste se raspisale i nek je nama veselo sa nasim curama… 😆🤣 Negooo da vam se malo zalim.. Zub me boli vec danima.. Imam dejt sa zubarkom 2.8 i zabb sam pitat jel mi smije dat inekciju jer ne podnosim bol kod zubara i imam strah ono tipa da kad sam prvi put isla vadit zub skoro pala u nesvjest hahahah al doslovno.. Kad sam bila zadnji put bila sam 10 tj trudna i ona je meni samo rekla da mi nesmije dat inekciju dok ne prodjem prvo tromjesečje pa se nadam da sada smijem inekciju jer bez toga sumnjam da cu izdrzat popravljanje zuba..


    Pa odi ranije, ako te boli to je hitnoća onda! Još 2 tjedna čekati, da ti se ne počne jače kvariti pa će biti možda i više od popravka…ja sve popravljam “na živo” i nikad nisam dobila injekciju tak da ne znam o tome niš…neki mi kažu da sam luda što trpim, ali eto…

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Aurora sad si me nasmijala 🤣🤣🤣🤣 veselo je u ovoj grupi s dogodovstinama…
    Felicita a nisi vise pametan ni sam. Nesto sam bila citala i naisla na neki brand i kao kalkulator i ukucam svoj prvi dan zadnje menstruacije i kako sam bila u 20.tt tamo mi rekli da sam 22.tt, mislim se oni znaju bolje neg doktori izracunat 🙈 bar cu prije rodit…. Ne oslanjam se vise na ta racunanja…. 
    Nisam pusac ali oko mene su skoro svi pusaci, i ja razumijem da netko ne moze prestati u trudnoci, ali morate biti svjesni da i nagli prestanak pusenja vam je sok za tijelo, pa tako i malo srceko u vama. Niti jedan pametan doktor vam nece reci da prestanete, vec samo da smanjite pusenje. Zbog toga nemate potrebu imati griznju savjesti ako povucete koji dim jer vas to tijelo trazi ili je stresna situacija, pa se na taj nacin smirite. Vise ja imam griznju savjesti kad sam isla s pocetka da udovoljim pusacima u pusacki dio, iako se nisam dugo zadrzavala, “morala” sam ici negdje 🙄, i kad sam pasivni pusac… Sve sto ispusu, ja u sebe uvucem, ko onaj prociscivac zraka s filterom 🤣🤣🤣

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    E opet sam zab napisat… 
    Imate u Women secretu grudnjake za dojilje po 45kn u Ilici 🙋‍♀️

    [lilypie.com]

  • sunshine1

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Pozz zene, citam vas svakodnevno al nemam sta pametno napisat. 
    Manich, provjereno znam da mozes primit anesteziju za zub jer i sama idem za 10 dana kod zubara i pitala sam i ginekologa i zubara smijem li i smije se, a trudne smo tu negdje, ja sam 24tt.
    Jos nesto, citajuci tvoju situaciju kroz ovaj forum htjela sam ti nesto predlozit. Obzirom da jos uvijek ne znas spol djeteta, ako bude decko ja se javljam da ti proslijedim nesto robice od svog prvog djeteta obzirom da sada nosim curicu. Imam svakakvih velicina, nisam sigurna cega tocno i koliko jer je vec nesto proslijedjivano Al evo voljna sam ti pomoci ako te to nece uvrijediti. Meni roba ne treba i zauzima mi mjesto. Ako je voljan netko drugi uzet neka se javi :) 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.