Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Kengurica meni ti isto curka, ali nije sad u potocima primjetim najvise na grudnjaku kad se skori prije tusiranja i vidim da su mi dosta nekako masne bradavice…. Sve je to normalno
    Prilikom “igre” muza je i u lice pogodilo 🤣 neka malo i mi njih gadjamo ne samo oni nas…. 

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Deja1988

    Pikulica19

    Deja pa ti usla u trece tromjesečje….. 👏👏👏
    Cestitam 🥰

    Daaaa☺️ Hvalaaa🤗 Sad ces i ti zamnom, brzo ce to doci🥰🥰🥰🥰


    Daaaaaa jos malo 🥰

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    E kaj nije Deja usla u 3. tromjesečje kad je napunila punih 27 tjedana, a ušla u 28. tjedan? Baš sam sinoć išla to malo skužiti jer sam ja punih 22tt, a usla u 23. tjedan i guglala i u 23. tt si ušao u 6. mjesec trudnoce odnosno punih si 5 mjeseci trudan.
    Tako mislim da je i s tromjesečjem, da kad završi punih 27tt, a udješ u dvadesetiosmi si ušao u 3. tromjesečje. 

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Kengurica

    E kaj nije Deja usla u 3. tromjesečje kad je napunila punih 27 tjedana, a ušla u 28. tjedan? Baš sam sinoć išla to malo skužiti jer sam ja punih 22tt, a usla u 23. tjedan i guglala i u 23. tt si ušao u 6. mjesec trudnoce odnosno punih si 5 mjeseci trudan.
    Tako mislim da je i s tromjesečjem, da kad završi punih 27tt, a udješ u dvadesetiosmi si ušao u 3. tromjesečje.


    Ima nesto i u tome ali ja ti npr gledam da je ciklus trudnoce od 40tjedana gotov kad napunis 40.tt a ne kad udjes u taj tjedan. Ili naravno zavrsava kad rodis al o tome nije rijec sad vec o tjednima…
    Kazu da je ulazak u 13.tt zadnji tjedan prvog tromjesečja, znaci shvatila sam da kad imas punih 13tt da si usao u drugo tromjesecje…. 

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Ali ja bih jos rekla da je od 12-13tt kao i izmedju 27-28tt prekretnica izmedju dva tromjesjecja 🤣 medjuprostor…

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    E Kengurica s 20tt si 5mj trudna, a s 24tt ti si trudna 6mj 🤣🥰

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    A ne da mi sliku zalijepiti tamo gdje ja gledam. Pise 23.-27. weeks si u šestom mjesecu. Znaci punih 5 trudna. 
    Stavila sam u google, i am 22 weeks pregnant, how many months i am 😂😂😂😂 Uglavnom taj ludi google nadje odmah teme na to pitanje i vecinom pise, usli ste u 6. mjesec. Znači punih sam 5 i 4 jos imam do kraja sto i odgovara terminu. 
    Vidi se da me nesanica muči. 🤪

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Jutreko
    Ajme jesam se nacitala, vidim sve dobile inspiraciju 👍
    Naravno, slabo sam zapamtila 🙈 jedino sam umrlo od smjeha na aylu lokomotivu 😂😂😂😂
    Sto se pusenje tice ja nikad nisam pusila, muz ne pusi i kod nas se ne pusi…pa nisam relevantna. Ja gledam izbjegavati zadimljeno, al odem na kavu nekad gdje se pusi. Malog isto maksimalno izbjegavam voditi gdje se pusi, tak sam nedavno pocela i onda budemo stvarno kratko.
    Rucnik iz ethereala sigurno nisam platila 180 kn 😱, uzela sam bambusov, doduse prije nego su dignuli cijene, na sajmu i bio je tako 120-130
    Netko je pitao da se vozi da lezi na zadnjem sjedalu-ne, ne i ne. U autu se sjede i veze pod obavezno.
    Rijetko tko sjede u auto i planira se sudariti, a opet se dogada svakodnevno
    Evo jedan primjer (samo 13 km/h!)
    https://www.facebook.com/1585908631667250/videos/2050497605208348/?app=fbl [facebook.com]


  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Eh da, za tjedne, tj tromjesecja, negdje je ovako, negdje onako…. ne moze se 40 tjedana podjeliti na 3 🤪
    Uglavnom pisu da je prvo malo duze, a negdje bude zadnje….pa sad ovisi gdje gledate


  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Kengurica

    A ne da mi sliku zalijepiti tamo gdje ja gledam. Pise 23.-27. weeks si u šestom mjesecu. Znaci punih 5 trudna.
    Stavila sam u google, i am 22 weeks pregnant, how many months i am 😂😂😂😂 Uglavnom taj ludi google nadje odmah teme na to pitanje i vecinom pise, usli ste u 6. mjesec. Znači punih sam 5 i 4 jos imam do kraja sto i odgovara terminu.
    Vidi se da me nesanica muči. 🤪


    Da ali trudnicki tjedni i mjeseci nisu isto kao i kalendarski… 
    40tjedana koliko trudnoca traje ti je 10 trudnickih mjeseci
    Sa punih 4 tjedna ti si zaokruzila prvi mjesec trudnoce, jer prvi tjedan nije puni tjedan vec si usla…
    Deja je usla u trece tromjesecje jer je zaokruzila drugo s zavrsetkom 27.tt

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.