Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    😂😂😂. Nadimak ti je lokomotiva.

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    😂😂😂😂😂 nek je nama zabavno 🙈🙈🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar Dinah

    Dinah

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Netko je spomenuo curenje kolostruma i jastucice za dojilje, pa evo divotica koje su sto put bolje (uz to i ljepse) od jednokratnih. Koristit cu iste vec treci put  ima puno teta sivalica, ove su mi jedne od drazih. Koga zanima, neka skicne. 
    https://m.facebook.com/photo.php?fbid=2206933922695283&id=140644429324253&set=a.141235155931847&source=54 [m.facebook.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    😂😂😂
    Bas tako Julia 😊

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Meni ne curi da ja kuzim neko mlijeko ili da imam fleke, ali imam stalno zuckasto skoreno na bradavici.

    [lilypie.com]

  • Breskvica

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Cao cure, vidim da se pitate gdje su neke cure sa popisa, ja sam jedna od onih koje vas svaki dan prate i citaju, ali se ne javljam 🙈
    Par puta sam htjela, ali vi predjete toliko tema u par stranica, da se onda na kraju i ne javim, a i nisam iz Hr, pa u dosta tema (o raznim naknadama, porodilistima i sl) ne mogu bas sudjelovati. 😄 
    Ja sam u 32tt, osjecam se super i bebica je super, hvala Bogu, za sada sve ide kako treba 😊😊
    Drago mi je i da ste sve vi okej i super su vam teme, sve sto me do sada zanimalo vi ste pisale, tako da se nisam ni morala javljati 🙈 
    Oprostite na duzem postu, pozdrav svima! 😆

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Deja1988

    Jutroooo 😁 😁
    Ajme ove cigare me nasmijale do bola 🤣 🤣 🤣
    Meni isto curka kolostrum, ali neprimjetno…. skuzim samo skoreno na bradavici..
    Da, ima jakoo puno cura na popisu koje se nisu javile dugo… Par nas je tu koje smo stalno aktivne😁
    Gdje su mi 🦉? ☺️


    Tu smo 🙋‍♀️
    Dobro jutreko…. 

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Deja pa ti usla u trece tromjesečje….. 👏👏👏
    Cestitam 🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    Jutro! 
    Dinah, nis ne znam o bolnici niti o bilo cemu jer sam ja vec par god u Rovinju i tek za 2 tj idem u Ck di cu roditi i ostat neko vrijeme…da li za stalno ili ne, to cem vidjeti. Odakle si? Ja Belica 😊
    Manich znam da cisti hibiskus ne smijemo, potice kontrakcije, ali ko sto Deja kaze, u ostalim vocnim c.ga ne bi trebalo biti puno….a opet nije da bi ga popila na litre 🤔

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Jutro cure 🌞.
    Kengurica to zuto je skoreni kolostrum, nakon tusiranja lagano skidaj rucnikom da oslobodis kanalic. Meni isto ne curi, bude mi kap na majici, a nekim curama jastucici trebaju za dojenje jer im bude fleka. Ugl, sve je pod normalno 😉

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.