Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    mc_zgb

    haha ma one se uvijek idu gurati, di treba i di ne treba 🤦 zato cu radije pricekati da krene vrucina da se one povuku u svoje odaje 😂
    Jel itko kupovao u lidlu njihovu posteljinu? Vidim da imaju za bebace posteljinu, pa me zanima kakva je


    Ja sam kupovala ima vec skoro godina i dalje mi je omiljena, crno bijela nit je izgubila boju nit kvalitetu i ugodna mi je, kao da u sebi ima pamuk i saten, iako pise da je samo pamuk i da u to vrijeme sam i plahtu kupula ista stvar 🥰. Dok sam jednom mamu poslala po plahtu pisalo je da je 100%pamuk i kad mi je donijela katastrofa ono 100% poliester. Rekla sam joj samo koju uzet pa nije obracala kakva je, pa sam od nje dobila plahtu pamuk/saten na 🎁
    Najbolje ti je procjenit na licu mjesta a ne se navodit sta pise… 
    I btw. posteljina mi bolja 100 puta od one iz posteljina.hr….

    [lilypie.com]

  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    Pikulica19

    mc_zgb

    haha ma one se uvijek idu gurati, di treba i di ne treba 🤦 zato cu radije pricekati da krene vrucina da se one povuku u svoje odaje 😂
    Jel itko kupovao u lidlu njihovu posteljinu? Vidim da imaju za bebace posteljinu, pa me zanima kakva je

    Ja sam kupovala ima vec skoro godina i dalje mi je omiljena, crno bijela nit je izgubila boju nit kvalitetu i ugodna mi je, kao da u sebi ima pamuk i saten, iako pise da je samo pamuk i da u to vrijeme sam i plahtu kupula ista stvar 🥰. Dok sam jednom mamu poslala po plahtu pisalo je da je 100%pamuk i kad mi je donijela katastrofa ono 100% poliester. Rekla sam joj samo koju uzet pa nije obracala kakva je, pa sam od nje dobila plahtu pamuk/saten na 🎁
    Najbolje ti je procjenit na licu mjesta a ne se navodit sta pise…
    I btw. posteljina mi bolja 100 puta od one iz posteljina.hr….


    E super, hvala za info. Budem onda probala pod prstima kakva je. Izgleda lijepo, vidjet cemo 😊

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Dinah

    Dinah

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    ayla

    Dali postoji operacija za podizanje mjehura, vjerujem da ti nije lako 😔 nisam ni ja nesto aktivna sport me ne zanima 😂😂


    Joooj ja zaspala, oprosti!
    Rekla mi je gin da postoji operacija, neko podvezivanje ak sam dobro shvatila. Ali tek kad necu vise radjati. :/ a nekako mi to nije opcija, nadam se da cu uspjeti u ovoj trudnoci zadrzati ga ‘na mjestu’. Al eto opet nisam revna i redovita ccc

    Cure, hvala na dobrodoslici 🤗😍

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Aurora vjerovala ili ne, brokula je na meniju svako jutro 🙈
    Probala sam sa nekim sendvicima i sl al nista od toga…brokula je brokula 😂

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Jutro
    Vidim raspisale se vi o novcekima… meni to nikad nece biti jasno kako se sta izracunava 🙈
    Meni sad na bolovanju za malog racunaju 2500 kn samo 😭 nemam pojma do kad ce tako.
    Pikulica, ti bi trebala imati 2328 (tj 70% osnovice) kroz svih 12 mjeseci, bar prema trenutnim propisima.
    Ayla, za tebe mislim da ide prosjek place za prvih 6 mj, a za drugih da neces dobiti puni iznos, nego ce ti nesto oduzeti jer si prijavljena na nepunu satnicu… a minimum kojo ti mogu isplatiti je 2328 kn.
    Btw. Jel zna netko za onih 5600 sto se spominjalo da ce biti od nagodinu, jel to izglasano ili je ostalo samo na prici?


  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Netko je pitao za minimalan iznos komplikacija, ne sjecam se tko, al to je 831kn valjda (ako nemate 9mj kontinuiranog staza ili 12mj u zadnje 2 god. Minimum na porodiljnom je 2300 - 2400 tak nekak, ako imate manje od godinu dana kontinuiranog radnog staza ili manje od 1.5god prekinutog radnog staza u zadnje dvije godine. 😒

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Frajla, nije izglasano ni to, a ni onih 1000 € po novorođencetu 
    E da, gdje kupit grudnjak za dojenje? (kad ste vec spomenule bakice u lidlu 😂😂😂😂) Kolko kosta cca? Koliko komada mi treba? I koja velicina? Za broj veci neg u trudnoci ili? 

    [lilypie.com]

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Frajla

    Jutro
    Vidim raspisale se vi o novcekima… meni to nikad nece biti jasno kako se sta izracunava 🙈
    Meni sad na bolovanju za malog racunaju 2500 kn samo 😭 nemam pojma do kad ce tako.
    Pikulica, ti bi trebala imati 2328 (tj 70% osnovice) kroz svih 12 mjeseci, bar prema trenutnim propisima.
    Ayla, za tebe mislim da ide prosjek place za prvih 6 mj, a za drugih da neces dobiti puni iznos, nego ce ti nesto oduzeti jer si prijavljena na nepunu satnicu… a minimum kojo ti mogu isplatiti je 2328 kn.
    Btw. Jel zna netko za onih 5600 sto se spominjalo da ce biti od nagodinu, jel to izglasano ili je ostalo samo na prici?


    Navodno je izglasano

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Mene sveki jutros nasekirala, ne ona ko ona, nego mi je rekla da je sogorici krivo kaj ja uzimam auto. Pa u pi…materinu, prvo nije njen nego svekrvin a drugi, sama kaze da hoce pjesice do grada (ima 2 km do centra). Skoro sam zaplakala jutros od jada. Da mogu, isla bi pjesice, ali fizicki ne mogu u grad, po gradu i nazad. Mislim da cu se u nedjelju vratiti u Zg.

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Julie

    Jutro ☀️ ide li netko u Lidl danas? Ja bi uzela dvoje tajica al ocito ce dragi negdje usput jer mi se ne da ustati 😂


    Ja evo bila kod nas.. Zaspala sam pa sam usla u lidl u 8:15 jedvaaaaa nasla dvoje ocito da je beli pun trudnica ili bi bolje objasnjenje bilo da se babeeee trgaju za t tajice jer im pase sto su visoke.. Poludila sam toliko su bezobrazne da su mi iz ruke trgale a ja jednoj ladno kazem vidim i vi ste se je*** bez zastite ko ja i istrgnem joj iz ruke tajice i jos dobacim ima ovdje zena kojima to zaista treba ona zinula ko babuska u mene a neka zena mi dobaci pored svaka vam cast. Kravetine bezobrazne. Jutros sam ne naspavana a i boli me dolje toliko da jedva hodam i onda mi tako baba dodje pod ruku 😡😡😡😡 dobro da ju nisam zveknula ima srece sto je sutila. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.