Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kzeli

    kzeli

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Manich

    Frajla

    felicita28

    Mislim da ima tih 3d i 4d ultrazvuka preko ponude dana za 250 kuna i to bas cesto budu ponude

    Bas sam ja to htjela napisati, bude na tim ponudama i crno jaje i sl, pa bacite oko
    Rosso sigurno niie jedini koji radi
    A sad ovo za 20 i 30 tjedan, postoje razlozi zasto se onda rade jer se vide neke stvari koje prije i kasnije ne mogu vidjeti, ali mogli su to malo takticnije objasniti
    Moj savjeti ti je ako vec dajes tolike novce privatniku da odes oko 20 tjedna jer se tada radi i anomaly scan kada se svasta moze vidjeti, pa rijesis dvije muhe jednom udarcem. Pogotovo jer sam dobila dojam da tvoj gin i nije bas detaljna
    Nikakvo objasnjenje nisam dobila zasto sada odjednom nemogu ici kad ja zelim na 3D ukoliko ja to svejedno placam. Jer kao sto sam napisala isla sam sa prijateljicom prije par godina kod istog doktora i ona je bila u 16tom tjednu i 


    Manich idi kod dr Matkovica vidjel sam da ti je netko predlozio njega , ne idem osobno al on je odlican i da nema njega puno bebica ne bi ni bilo zbilja strucnjak 😉 
    A sto se tice te tvoje prehlade to je i mene patilo na pocetku prije nego dam saznala da sam trudna i tako negdje u istom tjednu kao i ti to valjda dok se tjelo navikne na plod i na pad imuniteta probaj vise odmarat mislim da ti je to kljucno za sve. Bte prvih skoro 2 mjeseca mi je temp stalno bila preko 37 i nisam povezivala to s nicim i na kraju trudnjaca 😁

    [lilypie.com]

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Mene sinoc sinusi ulovili, cijelu noc nos zacepljen, grlo boli, u biti malo natekne od sinusa, bol u glavi. Cijelu noc drzala blazinice sa svinjskom masti na celu ali morat cu jos, malo su me gadnije ulovili. Nadam se da necu opet na antibiotiku zavrsiti.
    Samo kaj sam u subotu navecer bila s malom ispred zgrade, da se poigra, puhalo je a ja bez kape i eto ti. Danas sam kao da me Sava izbacila a moram popodnr u petrovu po nalaze od senzibilizacije. Ne moram napomenuti da mi je Petrova na drugom kraju grada.

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    ayla

    Julie

    ayla

    Julie

    Julie

    Jutro svima, ja sam nekoliko tjedana išla samo jednom u noći piškiti i to mi je ok dok sad dva puta s tim da me u noći probudi isijas sto mi je koma 😕 al nesanica vise nema (požaliti ću sto sam se pohvalila s ovim 😂)
    Felicita danas ću juhu od rajčice, đuveđ i neku salatu uz to, nema mesa da se očistimo malo od ovih dva dana prije 😂
    Evo da se nadovezem na jucerasnju poruku…… tu je nesanica 😂😂😂😂
    Od sad na dalje ne spominjem tu rijec ni u ludilu 🙈 od 3 ne mogu zaspat 🙄
    Znam kako ti je 🙈

    Nocne ptice. 😂🙈

    😂😂 Bome bas, meni je ovo vec dosadilo svako malo ja nemogu spavati, dr mi reko da uzmem normabel da popjem sve mi se cini da cu morat..


    Ja zaspim brzo ali se cesto budim, sto radi wc-a, sto ovako

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    renata.koscec

    ayla

    Julie

    ayla

    Julie

    Julie

    Jutro svima, ja sam nekoliko tjedana išla samo jednom u noći piškiti i to mi je ok dok sad dva puta s tim da me u noći probudi isijas sto mi je koma 😕 al nesanica vise nema (požaliti ću sto sam se pohvalila s ovim 😂)
    Felicita danas ću juhu od rajčice, đuveđ i neku salatu uz to, nema mesa da se očistimo malo od ovih dva dana prije 😂
    Evo da se nadovezem na jucerasnju poruku…… tu je nesanica 😂😂😂😂
    Od sad na dalje ne spominjem tu rijec ni u ludilu 🙈 od 3 ne mogu zaspat 🙄
    Znam kako ti je 🙈

    Nocne ptice. 😂🙈

    😂😂 Bome bas, meni je ovo vec dosadilo svako malo ja nemogu spavati, dr mi reko da uzmem normabel da popjem sve mi se cini da cu morat..

    Ja zaspim brzo ali se cesto budim, sto radi wc-a, sto ovako


    Bome ja jedva zaspem uzas

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Jutro, ja se budim necu jer nikako mi ne ide spavanje na boku, vrat mi se ukoci. Pokusala sam na stomak al grudi me toliko bole da je neizdrzivo lec na njih. Danas cu poci kupiti jastuk za dojenje pa pokusati s njim. 

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Jutroooo  evo malo ulja na vatru hehe ja spavam odlicno jos uvijek! Vise se cak ni ne budim na ledjima, a lijevi bok mi najvise odgovara. Do 2 puta wc po noci (ali zato po danu visim tamo cesto) i jedino me decko zna probudit kad me zove, al to je najcesce rano ujutro pa ja natrag zaspim  (ipak je vec mj dana na terenu pa ajde nek mu bude, ali kad dodje bebica onda mi njega zovemo hahah)

    Uglavnom, mozda je nekome neugodno o tome, ali ja sam za sve otvorena i nema srama - dosta hrane mi radi plinove ili je malo pojacano normalno u trudnoci, ne znam. Isto tako sam unazad par tj primjetila da mi malo smrdi iz pupka, nis drugo, nema crvenila ni svrbezi tako da moram svakih par dana stavljat baby puder u njega. Dakle, ima li jos koja zrtva? 

    [lilypie.com]

  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    Curke, ima li koja da se “bori” s herpesom na usnici? Naime, ja sam se užasno naživcirala i sekirala neki dan na poslu, radi pritiska s projekta i eto danas se probudim s herpesom naravno.. e sad, od kad mi je prvi put buknuo herpes na tom mjestu, kao da mi nikada ne prolazi, znači uvijek je onak kao neka mrljica, drugačije je boje od ostatka usnice. Ima li koja iskustva kako se toga riješiti? 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • DaVoS

    Broj poruka: 51

    Prijavi adminu

    Manich mislim da ako nemaš ozbiljnih problema, pobačaja, mrtvih beba u ranijim trudnoćama nema potrebe da ideš kod Rossa. To je sve jako skupo jer on ima nekakav stroj, jedini takav u evropi navodno, i smatram da bez nekakve potrebe ne trebas trošiti novac. pogotovo jer imam prijateljicu koja je bila kod Rosse na pregledu i nisu nikako uspjeli uloviti spol…. čak su se i zadržali jako dugo ali nisu uspjeli. Mislim da ako imas urednu trudnoću možeš slobodno na redovan 3D i svakako čekaj bar 17 ili 18tj minimalno jer ako vec plaćaš nek ti se obavi i pregled koji jeste bitan. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Frajla, nisam zapamtila, zasto ti je trudnoca rizicna? Zbog male razlike između trudnoca?
    Manich, evo ja sam sa 16 tjedana isla na 3d i jos se sa sigurnoscu ne moze reci spol jer se do 20.tjedna spustaju testisi. Kasnije ti isto postoji mogucnost da neces vidjeti spol jer to ovisi i o polozaju bebe. Dr. Matkovic je predivan ginekolog koji je strucniji od Rosse iako Rosso ima noviju tehnologiju i on je tak9đer strucan. No, dr. M. ipak ima puno vise iskustva. Pa radije odi oko 20. tjedna ili kasnije kod dr.Matkovica ako ne vjerujes bas svojoj gin. No, ako je samo zbog spola, ne isplati se placati dodatno. Uzv i pregled su kod dr M 300kn.
    Sto se tice uskrsnje trpeze, imala sam samo takav apetit i najela se ko budala. Danas se vagala i do sad sam samo 3kg dobila pa sam sretna jer sam ocekivala jedno 5 u plusu.


    Hvala ti za savjet za dr matkovica sestricna je isla kod njega i zadovoljna je. Ma ja sam htijela taj 3D jer sam vidjela kako izgleda i bilo mi je ljepo ali sada mislim da cu odustati od svega toga i cekati da mi moja doktorica kaze kad cemo sljedeci uzv raditi. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    mc_zgb

    Curke, ima li koja da se “bori” s herpesom na usnici? Naime, ja sam se užasno naživcirala i sekirala neki dan na poslu, radi pritiska s projekta i eto danas se probudim s herpesom naravno.. e sad, od kad mi je prvi put buknuo herpes na tom mjestu, kao da mi nikada ne prolazi, znači uvijek je onak kao neka mrljica, drugačije je boje od ostatka usnice. Ima li koja iskustva kako se toga riješiti?


    Herpes? Hahahah ja i on smo najbolji drugari od pocetka trudnoce i evo sad sam prehladjena kisem kasljem grlo boli i naravno jutros Herpes iskocio.. To mi je vec treci otkad sam trudna. Mislim da je to sve jer nam je slabiji imunitet . Ja sam prezivjela 4 osobe sa gripom pored sebe i nista mi nijw bilo zato me sada kad su svi zdravi uhvatilo tako da mi se ne ustaje iz kreveta. Sva sreca temp nemam.. Ovo bi trebalo proc za dan dva tako inace kod mene bude.. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.