Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    Ah, nikako nismo zadovoljne. Ja se cesto sjetim stiha od P. Preradovica
    “Ljudskom srcu uvijek nešto treba,
    Zadovoljno nikad posve nije:
    Čim željenog cilja se dovreba,
    Opet iz njeg sto mu želja klije.”

  • Avatar Angelina

    Angelina

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Manich, ako je razlog za taj 3D/4D samo da saznas spol mislim da zbilja ne trebas za to davati novce.
    Mislim ja opcenito nisam za 3D/4D jer se niti ne vidi nista posebno vise, ali dobro to je samo moje misljenje. Izbor je na tebi, ja sigurno ne bih isla 🙂

    [lilypie.com]

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    renata.koscec

    felicita28

    Zato kad se nase bebice budu ritale unutra cemo biti mirnije i bez ultrazvuka jer ce nas bebice podsjecati da su dobro.. jedva cekam i to :) ja jos malo 18. Tjedan pa nista, ali posteljica mi je sprijeda pa koliko citam i to ima veze jer onda bebu kasnije osjetis. Mene moja stvarno narucuje svaka 4 tjedna ali i to mi nekad bude previse za cekati tako da vas razumijem cure, ali opet kako kazem kad krenu lupkati nece trebati ultrazvuk da znamo da su dobro

    Joj, i tu bude muke, tamo iza 22 tj, znalo se dogoditi da par dana bude mirnija, slabo se javlja, pa pipaj trbuh, mrdaj, jedi slatko da se pokrene, pa kad se javi, olaksanje….nikad mira 😊


    Hahaha a vjerujem, za sebe sam sigurna da cu nac  neki razlog zasto bi se trebala brinuti. Al evo ja sad blizu 18. Tjedna, ja ne znam kakav je vama svima osjecaj ali ja uopce nemam osjecaj da sam trudna i da se nesto dogada…nesto kao malo trbuh raste, al nista spektakularno…

    [lilypie.com]

  • Breskvica

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    DijMar

    Drage moje, ja ne znam sto se dogadja, ali ulaskom u 5.mj preko noci mi se pojavila zelja za slatkim! Prva 4 mj ni primirisat, a od jucer se ubijam…samu sebe tjesim da je samo privremeno i ako se ne poslozim u glavi nabit cu kile samo tako, a bome i secer


    Ista sam takva. Sada sam 19+4 tt i otkako sam ušla u peti mjesec toliko mi se slatko jede, a do tada apsolutno nisam imala potrebu (a inače sam uvijek bila slaba na slatko i često nemam granicu kad je to u pitanju)… Ali eto pokušavam da se kontrolišem, da ne bi pretjerala… :) 

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu
    Evo i ja napokon bila na pregledu, sve je ok, beba odgovara mjerama.
    Jedino sto mi je napisala “nadzor nad visokorizicnom trudnocom” 🤦🏼‍♀️🙈
    Jooooj da, brige vam nikad ne staju, sad ko u magli, pa kasnije ne mice se dosta, pa onda kad se rodi ovako 🤪


  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    Breskvica

    DijMar

    Drage moje, ja ne znam sto se dogadja, ali ulaskom u 5.mj preko noci mi se pojavila zelja za slatkim! Prva 4 mj ni primirisat, a od jucer se ubijam…samu sebe tjesim da je samo privremeno i ako se ne poslozim u glavi nabit cu kile samo tako, a bome i secer

    Ista sam takva. Sada sam 19+4 tt i otkako sam ušla u peti mjesec toliko mi se slatko jede, a do tada apsolutno nisam imala potrebu (a inače sam uvijek bila slaba na slatko i često nemam granicu kad je to u pitanju)… Ali eto pokušavam da se kontrolišem, da ne bi pretjerala… :)


    Daaaa ista stvar! Prije trudn mi je to najteze bilo zaobilazit i bas sam bila sretna kako mi na pocetku nije falilo…ali da, sve je u glavi 

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Julie

    Jutro svima, ja sam nekoliko tjedana išla samo jednom u noći piškiti i to mi je ok dok sad dva puta s tim da me u noći probudi isijas sto mi je koma 😕 al nesanica vise nema (požaliti ću sto sam se pohvalila s ovim 😂)
    Felicita danas ću juhu od rajčice, đuveđ i neku salatu uz to, nema mesa da se očistimo malo od ovih dva dana prije 😂

    Evo da se nadovezem na jucerasnju poruku…… tu je nesanica  😂😂😂😂
    Od sad na dalje ne spominjem tu rijec ni u ludilu  🙈 od 3 ne mogu zaspat 🙄

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Julie

    Julie

    Jutro svima, ja sam nekoliko tjedana išla samo jednom u noći piškiti i to mi je ok dok sad dva puta s tim da me u noći probudi isijas sto mi je koma 😕 al nesanica vise nema (požaliti ću sto sam se pohvalila s ovim 😂)
    Felicita danas ću juhu od rajčice, đuveđ i neku salatu uz to, nema mesa da se očistimo malo od ovih dva dana prije 😂
    Evo da se nadovezem na jucerasnju poruku…… tu je nesanica 😂😂😂😂
    Od sad na dalje ne spominjem tu rijec ni u ludilu 🙈 od 3 ne mogu zaspat 🙄

    Znam kako ti je 🙈

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    ayla

    Julie

    Julie

    Jutro svima, ja sam nekoliko tjedana išla samo jednom u noći piškiti i to mi je ok dok sad dva puta s tim da me u noći probudi isijas sto mi je koma 😕 al nesanica vise nema (požaliti ću sto sam se pohvalila s ovim 😂)
    Felicita danas ću juhu od rajčice, đuveđ i neku salatu uz to, nema mesa da se očistimo malo od ovih dva dana prije 😂
    Evo da se nadovezem na jucerasnju poruku…… tu je nesanica 😂😂😂😂
    Od sad na dalje ne spominjem tu rijec ni u ludilu 🙈 od 3 ne mogu zaspat 🙄
    Znam kako ti je 🙈


    Nocne ptice. 😂🙈

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Julie

    ayla

    Julie

    Julie

    Jutro svima, ja sam nekoliko tjedana išla samo jednom u noći piškiti i to mi je ok dok sad dva puta s tim da me u noći probudi isijas sto mi je koma 😕 al nesanica vise nema (požaliti ću sto sam se pohvalila s ovim 😂)
    Felicita danas ću juhu od rajčice, đuveđ i neku salatu uz to, nema mesa da se očistimo malo od ovih dva dana prije 😂
    Evo da se nadovezem na jucerasnju poruku…… tu je nesanica 😂😂😂😂
    Od sad na dalje ne spominjem tu rijec ni u ludilu 🙈 od 3 ne mogu zaspat 🙄
    Znam kako ti je 🙈

    Nocne ptice. 😂🙈


    😂😂 Bome bas, meni je ovo vec dosadilo svako malo ja nemogu spavati, dr mi reko da uzmem normabel da popjem sve mi se cini da cu morat.. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.