Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    lala3

    Da ne ostanem duzna i pricu s poroda 😊.. Termin bio 17.11. međutim odlucili se inducirati porod zbog problema o kojima sam vec pisala.. Uglavnom petak ujutro 15 do 10 mi ukljucuju indukciju, otvorena bila 4 prsta prije toga, bez bolova bez icega. Sat vremena indukcije ja ne osjetim nikakvu bol, dolazi dr kaze moramo pojacati da krenu bolovi, oko 11 krecu bolovi, sve jace i jace, oko pola 12, dr me pregleda jer je htjela ptobusiti vodenjak, međutim u tom trenutku on spontano odlazi, kaze ona super.. Trudove prodisavala uredno, cak ih i brojala sedam udisaja i izdisaja da prođe jedna kontrakcija.. Oko 12 bolovi vec jaki skroz, dolazi dr a ja vec sve zvijezde brojim, pregleda me kaze 6 otvorena, ja joj trazim bilo sta da olaksa bol 🤣, kaze ona epiduralna, rekoh moze samo sto prije 🤣.. Dolazi anesteziolog sa svojim pitanjima ja vec spremno na sve, sve je super samo dajte, haha i eto oko pola 1 primim epi i odahnem… Cudan osjecaj vidis da se unutra nesto desava ali bol ne osjetim.. Oko pola dva dolzi babica, ja joj kazem imam osjecaj da cu kakiti i ona me pregleda kaze uh super idemo na sto, tamo pređem, oni se svi skupili ali ne ide, ja ne mogu da tiskam, kaze babica hajmo izaci lakse ce joj biti i tako je i bilo, svi izssli samo me babica pratila i ja zacas uspijem istiskati do pred kraj kad ona zove dr i eto 15 do 2 se rodila princeza, nisam sjecena, nisam pucala, sve super, uglavnom predobro je proslo…


    Oo super, vec si napisala pricu 😊 drago mi je da je dobro proslo sve 😁 sad mozes uzivat lijepo u svojoj bebici 😍

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    lala3

    Hvala Ajla i Aurora i da u BiH sam i vjeruj i taj jedan dan ke mnogo u bolnici 🙃.. da mala je bas poput sestre duga a vitka, haha, tako da joj sve moze duzinom ali joj je siroko 😊.. muz kaze mala za tebe se ne moze ni kupiti nista kad si mrsavica, a duga..
    Jejacestitam, pa cu dok nađem vremena prelistati i str koje nisam.. Vidim tamo zara se nije javila i ivana koliko se sjecam od tih aktivnijih… imate 😘 od nas dvije


    I ivana je rodila 15.11. dosle su doma 😊  ja sam ti insajder 😜

    [lilypie.com]

  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    lala3

    Poz cure, nikako da nađem vremena da se javim… Stigla nam je jos jedna ljepotica u petak 15.11. 3,550 i 56 duga.. Prelijepa, mama je vec zaljubljena u nju 🌞🌞🌞, predivna mi je.. Dojenje nam je lijepo krenulo, mlijeko nadoslo, par puta stavila lisku od kupusa da malo umanji napetost, i eto bitno je da je super pocelo 🤗🤗.. Jucer isla na kontrolu kod pedijatra, sve super, stolica vec zuta skroz, a ona izgubila svega 110 gr od rođenja, to je znak da je sita, a i ovako je poprilicno mirna, vjerovatno je zasad zadovoljna 😊..
    Cestitam curama koje su u međuvremenu rodile jer stvarno nemam pojma ni ima li vise koga ovdje… 😘


    Čestitam 🥰

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Na tecaju nam je doktor rekao da usporava porod epiduralna, al da je po njemu bolje sporije i s manje boli nego brže pod groznom boli (ne brzo, brzo je san svake rodilje). Meni je epiduralna dosla u dvije doze, dvije sprice tako da ja ne kuzim to smanjuju epi. Dobila kao neku braunilu u kicmu i prvu spricu pustili unutra i odagnala bol. Smanjila trudove i na ctg pa dobila drip. Uglavnom, kasnije dobila i spasmex jer kaze dr da se brze otvaras ak si zgrcen, a ja navodno jesam bila. Izmasirala me vaginalno i u sekundi sam se jace otvorila. Kasnije krenuli muski trudovi i pitala ja za drugu spricu epi i i nju mi stavili i to je to bilo sto se epi tice. Svejedno mi se javio nagon za tiskanje i trudovi postali nepodnosljivi, cca nakon sat vremena od druge epi.

    [lilypie.com]

  • Jeja4

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Vidim trudnice se ne javljaju…curke, hocemo onda drugi podforum otvoriti?


    Moze, mislim da smo tu vise manje sve rodile koje smo pisale

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Vidim trudnice se ne javljaju…curke, hocemo onda drugi podforum otvoriti?


    Moze 😊

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Vidim trudnice se ne javljaju…curke, hocemo onda drugi podforum otvoriti?


    Moze 👍 brze ce ucitavat

    [lilypie.com]

  • Avatar LollyBB

    LollyBB

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Lala&Jeja, čestitam od srca!
    Jeja, nemoj ni pokušavati sjediti normalno, ako te boli. Ajme kad se sjetim te boli…
    Brz oporavak svim curama, a što se tiče novog podforuma, može. 

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Samo da Lali cestitam!

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Jeja cestitam ti 😘❤️  oprosti na zakasnjenju.. Ja nikako da procitam sve imam 200 strana zaostataka.. Pusa od mene i Liama.. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.