Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar october30

    october30

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Ayla cestitam!
    lala3 mene isto zadnjih dana neke vrucine peru, pogotovo tijekom noci
    Manich super su ti tete u savjetovalistu za dojenje, to su isto patronazne, one su ti u Domu zdravlja, ali imaju i telefonsko savjetovanje, fb i mail
    http://www.obz.hr/index.php/zdravstvo/tim-za-dojenje [obz.hr]

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Jutreko
    Jeja kud si požurila, sutra je tek punih 35 tt
    Moja dijete je po novom odlucilo spavati do 8, prek tjedna naravno, vikendom ranije ustane🤦🏼‍♀️
    Pa dok ja sredim nas dvije, odvedem ga do vrtica i dovucem se doma bude vec pol 10. Onda moram malo odmoriti jer me leda vec bole i tak ode pol dana….a bitno da sam imala velike planove o pospremanju


  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    october30

    Ayla cestitam!
    lala3 mene isto zadnjih dana neke vrucine peru, pogotovo tijekom noci
    Manich super su ti tete u savjetovalistu za dojenje, to su isto patronazne, one su ti u Domu zdravlja, ali imaju i telefonsko savjetovanje, fb i mail
    http://www.obz.hr/index.php/zdravstvo/tim-za-dojenje [obz.hr]


    Hvala draga… Sve cemo savjete uvaziti osim onih nevalja ti mljeko hehhe.

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Jutroo curke ja naravno nista nisam spavala nocas ali nisam htijela ni uzimat mob u ruke jer bi do jutra tipkala s vama.. Vidim Ayla i Noemi ne odustaju od nocnog tipkanja. 😍❤️ Ayla drago mi je zbog bebice i krstenja neka odmara sada a i ti s njom… Eh da spremanje ja sam prije koji tjedan bila tako hiperaktivna i sve bi ja spremila okrenula naglavacke ali sam sve odgadjala jer rano mi je isprljat ce se jos sve cekat cu jos koji dan pa cu onda.. A sada mi se vise nedaaaaa nistaaaa kad vidim da moram usisat i oprat podove meni kosa skoci na glavi.. Uglavnom nek sam se ja hvalila za herpes kao nije strasan ovaj put eto mi sad na! Tako se prosirio da mi je gornja usna sva otecena i bolna uzasno da cu na kraju zavrsit kod doktorice jer je jakoo upaljeno a ona kremica koju imam nista ne pomaze. Izgledam kao severina sve me sramota tak hodat po gradu neznam kak bi izgledalo da se nasminkam i stavim ruz hahhahah nemrem to nikako drugacije sakrit. Nemogu zaljepit one flastere jer mi trebaju 3 komada da prekrijem koliko je to.. 😱😱😱😱😭😭😭😭😭 Isuse nadam se da mi to nece izbijat kad rodim pa necu si dijetetu smjet pric 😔😔😔

  • Jeja4

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    Pikulica19

    Jeja4

    Jutro,
    Iduci puni mjesec je taman nekih tjedan dana prije mog termina.
    I onako stalno imam neki feeling da cu se ranije poroditi. Cini mi se da mi se trbuh jos spustio a mala se nekako umirila zadnje dane, tek se s vremena na vrijeme javi i zna me uplasiti toliko da mrdam trbuh i svasta nesto dok se ne javi a sutra tek 36 tj.
    Nocas mi nije smetao pun mjesec, spavala relativno ok iako premalo, jos sam pospana ali moram malu voditi u vrtic pa cu se onda jos vratiti na spavanac.

    I meni se full umirila da vise nit slatko niti cedevita niti ista ne pomaze par puta mi doslo da nazovem bolnicu ali uvijek mi se pokaze piramidica na trbuhu i blago okretanje da mi kaze da je tu i onda opet nista duze vrijeme , a lezat ne mogu vise jer kad lezecim na boku i kihnem svaki zivac u kicmi osjetim i sve me onda zaboli od rebara do guzice 🙈
    ….
    Moram se pohvalit da od sutra prestajem piti Duphastone nakon 8 mjeseci sto su samnom u dobru i zlu 🥳


    Tak je i moja. Vec sam pomislila ici jutros ginicu ali mi se ipak javila kad sam.legla. Malo odapavala i sad se isto par puta javila. Bas me to uplasi.
    Neka si se rijesila duphastonea, ja ga pila do prije mjesec i pol, tj 7 mj trudnoce. Zadnji popila na moru.

  • Jeja4

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    Mm je bio jucer i prekjucer vrijedan. Kupili smo u ikei nove tepihe za boravak, oribao je i usisao podove, sve to postavio, premjestio stari tepih iz boravka u spavacu, sve ocistio, imao neki rijedak napadaj vrijednosti 😂. Jos da ga natjeram da prozore i vrata opere….😂

  • Avatar HarryPotter

    HarryPotter

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Ooo zene evo i menee.. Jutros sa ctg'a i pregleda… Uf nakon ginek. Supanja dolje, osjecam se totalno razvaljeno, uzas je ono.. 
    Plodna uredna i protoci, jedan prst ulo. U cet opet ctg i uzv. Pa cemo vidjetii. 
    Sad idem doma i leci da se odmorim od ovog pregled, uf.. 
    Cekam svog djecakaa🎶

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    TeBa

    Jutroo 😊
    Aylacestitam malenoj na krstenju 🥰

    Jel koja od vas koje ste rodile dobila menstruaciju mozda? Zadnjih par dana osjecam blage bolove u trbuhu kao sto mi se dogodi prije nego cu dobit, budem obavezno jedan do dva dana ful ljuta na cili svit i samo cekam neku sitnicu da se posvadam, a i jucer mi se pojavilo malo krvarenje, dakle ne obilno kao kod menstruacije vec dosta manje.. pretpostavljam da je, ali nisam vec ocekivala, bas mi nije falilo to sve 😂


    Hvala 🥰🥰 ja jos nisam bilo je nesto krenulo i stalo

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    october30

    Ayla cestitam!
    lala3 mene isto zadnjih dana neke vrucine peru, pogotovo tijekom noci
    Manich super su ti tete u savjetovalistu za dojenje, to su isto patronazne, one su ti u Domu zdravlja, ali imaju i telefonsko savjetovanje, fb i mail
    http://www.obz.hr/index.php/zdravstvo/tim-za-dojenje [obz.hr]


    Hvala 😘

  • sunshine1

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Zene koje ste rodile, da li mozete aktivnost beba u trbuhu povezati sa ponasanjem nakon rodjen ja? Odnosno mame cije su bebi e u trbuhu bile jako aktivne i to, da li su i nakon poroda takve? Ono ne spavaju bas itd. Jer prva trudnoca beba mi je bila bas mirna, rijetko se javljala i evo i dan danas je mirno dijete, medjutim sve me strah sta me ceka s drugim jer ovo ne miruje nikako pa cisto iz znatiželje pitam😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.