Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Venus

    Da Frajla u pravu si, za zimu je zgodno… pogotovo ispod debljih dzempera itd.

    Manich drago mi je da si prezivila 😃 meni najgore sto taj spekulum ko da mi je nabila dvije metalne zlice oko cerviksa u meso, ah fuj fuj, al bar ti stapici nisu bolili ko papa test


    E pa isti osjecaj i meni je bio. I da nisam ni osjetila stapice sva sreca..  A kad za papu uzima onda oplacem koliko bude gruba sa stapicem onim. Sad sam mirna jer mi sljedeci put nece to gurat i do poslje poroda joj ne sirim noge barem ne za papu. Svejedno me malo boli sad poslje pregleda onak kao lagana menstrualna bol i stalno me tjera piskiti a i malac me mlati danas nisko pa mozda i zbog njega piskim cesto.. 

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    irma123

    Noemi1

    irma123

    Noemi1

    ayla

    Noemi1

    ayla

    Noemi1

    Aylakoliko kapi espumisana dajes? U svaku bocicu/prije svakog podoja ili rijeđe?

    Dajem 3-5 puta dnevno kako kada napravim prvo 60ml da popije to s kapima i onda joj pravim jos bez kapi, da bi sve kapi popila i mogu reci da je sada dobro nakon kapi navecer prije spavanja dajem obavezno da mi nebi cijelu noc urlikala a ujutro katkad dadem jer nakon snena mi se neda al sam cula da netreba ni podrignuti da ce se zrak razraditi al mojoj treba da podrigne jer se izbljuva

    Hvala ti 😊 cinilo mi se puno prije svakog podoja davat toliko kapi. Onda cu probat tako ujutro, popodne, navecer pa cemo vidjet kako ce bit.

    Ja sam pitala bila cure s ljetnih i jedna je rekla da daje na zlicicu posto doji pa o ti probaj ako dojis

    Jesam, prihvaca, cini mi se da mu se cak i svidjaju te kapi 😀 hvala puno 😘

    Nisam u toku pa ak mi moze netko objasnit cemu sluze te kapi?😁

    Espumisan baby kapi, to je protiv grceva. Mogu rec da pomazu 😊 imam o biogaiu al nista to ne valja. Ovaj espumisan mi se cini da pomaze.

    Koja je cijena kapi? Ak je dobro uzela bi i sebi pa da imam ak zatreba hehe


    50ak kn, 53-54kn, nisam sigurna 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar marinaaaa

    marinaaaa

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    Venus

    Marina u kojem si lidlu bila? I koliko su te vrece za spavanje?

    Kad vec spominjes strije, kakva je situacija kod svakoga? Ja sam se religiozno mazala Mustela stretchmark prevention kremom i Alverde mama gluck uljem, i na stomaku nista, a na donjoj polovici grudi ispod bradavica imam par onih tankih ljubicastih linija 😭😭 grudi su mi bas dosta narasle, imam eto jos bar mjesec fore pa valjda nece bit pogorsanja

    Na Braču :) 
    Vreće su 90 kuna, ja sam uzela od 0-6 mjeseci a ima od 14 do 28 ja mislim ili tako nešta,nisam sigurna. 

    Ja sam strije mazala obicnom johnsons baby noćnom kremom jer se lijepo upija a ostavlja onako vlažnu kožu ne masnu. A sada sam prešla na Alverdemama ulje za tijelo protiv strija iz dm-a odlično miriši malo je masnija ali upije se brzo. Ne mažem svaki dan, samo kad se sjetim :) 

  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Alverde mama ulje je predivno, tako lijepo mirise i bas cijelu kozu nameckam s njime. A ima i krema iz te linije Mama gluck, probat cu i nju. 

    Manich mene su drzali grcevi jos dan ipo nakon pregleda i bas sam se bila prepala, a poslije samog pregleda sam toliko bila problijedila i preznojila se i na rubu povracanja, da nisam smjela odmaknuti od wca i odma doma krenuti. Sreca bilo pa proslo

    Uzmi si magnezij il donat za grceve

    [lilypie.com]

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    Ja mazem svaki dan onim proizvodom biobaza mama i hvala Bogu jos nisam.nigdje popucala ali ko sto je netko tu napisao, pravo stanje vidjet cemo tek poslije…neke zene cijelu trudnocu nista.pa na kraju popucaju na porodu tako da nikad ne znas

    [lilypie.com]

  • Avatar Marija.Ika

    Marija.Ika

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Zasad strija nemam, a ne mazem se svaki dan, inace sam koristila kokosovo ulje, a sad neku kremu biobaza. Imam nekoliko tih ljubicastih crta ispod grudi, jesu to strije? 

    https://lbdf.lilypie.com/rMCkp2.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    Manich ak ti iduci put uzima bris za streptokok opet ce ti gurat stapic i onda nakon toga si mirna 😬
    Aurora njima u TA se uopce ne da raditi…svugdje ista situacija 😒 ko da smo mi jako sretne sto moramo dolaziti svako malo 🙄 

  • Avatar marinaaaa

    marinaaaa

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    Mene papa test i ostali brisevi nikad nisu zabolili niti bili neugodni. Neke sam radila kod privatnika neke kod svog ginekologa i nemam neugodnih iskustva s tim :) 

  • Avatar marinaaaa

    marinaaaa

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    Marija.Ika

    Zasad strija nemam, a ne mazem se svaki dan, inace sam koristila kokosovo ulje, a sad neku kremu biobaza. Imam nekoliko tih ljubicastih crta ispod grudi, jesu to strije?

    Jesu 🤷‍♀️

  • Avatar anemone

    anemone

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Ovo sta Aurora piše, mislim da je to na zalost situacija u cijeloj HR. Sve žene dođu razočarane s pregleda jer nista ne saznaš a cekas cijelo jutro. Šteta bas 😔

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.