Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    Eto i mene iz lidla. Bankrotirala 😂😨
    Ja se pripremila na guzvetinu i laktarenje, kad ono svega par ljudi oko tih kosara. Sokirana sam bila. I svega je bilo, svih velicina. Jos jedan sok 😂 I kod mene je bilo i grudnjaka, i majica za dojenje i haljina, tajica, a i za bebace je svega bilo. Lidl kod doma sportova, ako kome treba 😊

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Jules55

    Jules55

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    Ne znam ako je to vec bilo pitanje, ali zanima me kako ste ima izabrale i jesu li vam se ljudi miješali u to?

  • Avatar anemone

    anemone

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Jutros izgleda kolektivni posjet lidlu, u Dubravi je ostalo Mozda 4-5 grudnjaka, potkošulja nešto malo vise a stvari za dječicu dosta ali većih veličina, a njihove su opcenito malo vece. Vreća je bilo i lijepe su bas 😊
    Nego sta mi je presmiješno, ja sam si uzela čarape - štrample i to L, dakle 44 46 i jedva ih navučem na svojih velikih 164 cm i 72kg. Pa sta da rade žene normalne visine onda? Koji je to br onda za njih 🤦🏻‍♀️

    [lilypie.com]

  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Jutro cure, ja se rostiljala cijelo jutro koliko su me noge bolile, i to cijelom duzinom, i bokovi i bedra uh. Vise ni banana jastuk ne pomaze. Nama je sutra kontrola.

    Aurora meni je ista situacija s tlakom, cijelu trudnocu 100-90/60-55 i zadnja dva puta skoci kod doktorice kad se prepadnem i uznemirim sta ce mi rec, jel se cerviks jos kratio otvarao, ocu morat na steroide u bolnicu itd… nadam se da je ta prica u proslosti sad kako se blize sigurni tjedni

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Pliz savjet, jel ova Lidl vreca za spavanje dobra za zimu ili prelagana?

    [lilypie.com]

  • lalolitala

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    anemone

    Jutros izgleda kolektivni posjet lidlu, u Dubravi je ostalo Mozda 4-5 grudnjaka, potkošulja nešto malo vise a stvari za dječicu dosta ali većih veličina, a njihove su opcenito malo vece. Vreća je bilo i lijepe su bas 😊
    Nego sta mi je presmiješno, ja sam si uzela čarape - štrample i to L, dakle 44 46 i jedva ih navučem na svojih velikih 164 cm i 72kg. Pa sta da rade žene normalne visine onda? Koji je to br onda za njih 🤦🏻‍♀️


    Koj u dubravi? Ljubijska il poljanice?

    [lilypie.com]

  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    Kengurica

    Pliz savjet, jel ova Lidl vreca za spavanje dobra za zimu ili prelagana?


    Meni se cini dobra, ja ju uzela. Deblja je. Uzela sam recimo zimsku vrecu isto od buabe iz bubamare i ta je tanja od ove iz lidla. I full su mekane te iz lida, tako da bih ja preporucila. Mozda iskusnije zene imaju bolje misljenje, koje su koristile vrece vec 😊

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    Cure iz zagreba, u lidlu na sveticama imate satorsku prodaju. Sve ono sto nisu prodali kroz cijelu godinu je tamo po bagatela cijenama…ja sam sad bila s dragim kupili smo brdooooo stvari za nikakve novce…za bebe 3 komada carapica po 5 kn, hlacice 3 komada 20 kn, body 3 komada 20 kn, ma nema cega nema…isto tako za trudnice od grudnjaka po 20 kn do majica, topova, za kucu pomagala…kad udes tamo ima sto treba i sto ne treba ali je ogromma guzva i treba kopati. Mislim da traje danas, sutra i prekosutra to

    [lilypie.com]

  • Avatar anemone

    anemone

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    lalolitala ljubijska 🙂

    [lilypie.com]

  • irma123

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Noemi1

    ayla

    Noemi1

    ayla

    Noemi1

    Aylakoliko kapi espumisana dajes? U svaku bocicu/prije svakog podoja ili rijeđe?

    Dajem 3-5 puta dnevno kako kada napravim prvo 60ml da popije to s kapima i onda joj pravim jos bez kapi, da bi sve kapi popila i mogu reci da je sada dobro nakon kapi navecer prije spavanja dajem obavezno da mi nebi cijelu noc urlikala a ujutro katkad dadem jer nakon snena mi se neda al sam cula da netreba ni podrignuti da ce se zrak razraditi al mojoj treba da podrigne jer se izbljuva

    Hvala ti 😊 cinilo mi se puno prije svakog podoja davat toliko kapi. Onda cu probat tako ujutro, popodne, navecer pa cemo vidjet kako ce bit.

    Ja sam pitala bila cure s ljetnih i jedna je rekla da daje na zlicicu posto doji pa o ti probaj ako dojis

    Jesam, prihvaca, cini mi se da mu se cak i svidjaju te kapi 😀 hvala puno 😘


    Nisam u toku pa ak mi moze netko objasnit cemu sluze te kapi?😁

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.