Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Pikulica19

    Frajla

    Pikulica19

    Kakvi su ti rucnici za bebe? Jesu deblji il oni full tanki?
    Jer zna xy puta pisat da je 100% pamuk za posteljinu i plahte i ono dodjem a pod prstima vidim da nije i onda okrenem odmah etiketu i vidim da uistinu nije 😒

    75x75 cm, to je stvarno malecko 🙄
    Je da stavis bebu dijagonalno, ali za par mjeseci su ju neces moci zamotati u njega

    I mislila sam se, to za negdje prvih par mjeseci… Trazila sam 110x110 ali tesko da nalazim tu velicinu…


    Ja sam nedavno uzela iz ethereal onaj jedan sto imaju 100x100 i malog od cca 80 cm bez problema umotam. A dobar mu je jos i njihov 90x90
    Nisam vidala vece te s kapuljacom


  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Venus

    A one pidjamice - zuta i plavo bijela? Na slici mi izgledaju ko da je neki flis i deblji materijal?

    Ma meni nista puno od tog napeto kad sma na kraju sad, mislim ta potkosulja za dojenje da bi dobro doslo, iako nije inace problem i od obicne potkosulje skinut naramenicu 😀 grudnjaka imam 3 tako meksa, nezn mozda jos jedan taj. I za bebu mi je super to dva bodija za 35kn

    Na jesen/zimu su te potkusulje za dojenje posebno zgodne jer dignes majicu, otkopcas potkusulju i leda/stomak ti nisu goli.
    Za skinuti naramenicu od obicne potkusulje moras izvuci ruku iz majice. Zene s vecim grudima vjerojatno mogu i prebaciti samo preko ruba obicne potkusulje, ovima s manjima to ne ide bas 😏
    Naravno, nit je nuzno imati ju, niti treba kupovati sto komada dok ne vidis kako ce ici dojenje…
    ali eto, meni su bile bas prakticne, preko ljeta sam bila u njima po doma, preko zime su mi bile potkusulje, a veci dio godine sam i spavala u njima


  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Eh da ja bila na brisevima prezivjela sam 🙄😒 guranje onog cuda je proslo tak da me ustipnula uredno i samo rekla kak joj je tesko namjestat to kod trudnica al bila je brza i njezna sa stapicima u srijedu ili cet nalaz.. Gledala me i ovako kaze zatvorena sam sve je super.. Za 3 tjedna idem ponovo pa ce onda uzet bris i za streptokok.. 

  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Da Frajla u pravu si, za zimu je zgodno… pogotovo ispod debljih dzempera itd.

    Manich drago mi je da si prezivila 😃 meni najgore sto taj spekulum ko da mi je nabila dvije metalne zlice oko cerviksa u meso, ah fuj fuj, al bar ti stapici nisu bolili ko papa test

    [lilypie.com]

  • irma123

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Noemi1

    irma123

    Noemi1

    ayla

    Noemi1

    ayla

    Noemi1

    Aylakoliko kapi espumisana dajes? U svaku bocicu/prije svakog podoja ili rijeđe?

    Dajem 3-5 puta dnevno kako kada napravim prvo 60ml da popije to s kapima i onda joj pravim jos bez kapi, da bi sve kapi popila i mogu reci da je sada dobro nakon kapi navecer prije spavanja dajem obavezno da mi nebi cijelu noc urlikala a ujutro katkad dadem jer nakon snena mi se neda al sam cula da netreba ni podrignuti da ce se zrak razraditi al mojoj treba da podrigne jer se izbljuva

    Hvala ti 😊 cinilo mi se puno prije svakog podoja davat toliko kapi. Onda cu probat tako ujutro, popodne, navecer pa cemo vidjet kako ce bit.

    Ja sam pitala bila cure s ljetnih i jedna je rekla da daje na zlicicu posto doji pa o ti probaj ako dojis

    Jesam, prihvaca, cini mi se da mu se cak i svidjaju te kapi 😀 hvala puno 😘

    Nisam u toku pa ak mi moze netko objasnit cemu sluze te kapi?😁

    Espumisan baby kapi, to je protiv grceva. Mogu rec da pomazu 😊 imam o biogaiu al nista to ne valja. Ovaj espumisan mi se cini da pomaze.


    Koja je cijena kapi? Ak je dobro uzela bi i sebi pa da imam ak zatreba hehe

  • Avatar marinaaaa

    marinaaaa

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    Evo i ja bila u lidlu, ostala samo tri grudnjaka za dojenje uzela jedan jer je jedini bio moj broj i uzela sam vrecu za spavanje, preslatka je i cini se bas kvalitetna i mekana :) lidl pun trudnica bas lijepo za vidjetii. 🤗
    Prije lidla bila na pregledu, 37 tjedan, uzeo mi bris,pregled opet za 10 dana. Kaze da je sve super, ja nigjdje nisam ispucala, nijedna strija ništa, super se osjećam 🤭 i evo sutra za Split kupiti kolica, inace sve radim u zadnji cas,pa nastavljam tradiciju :)

  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

     Marina u kojem si lidlu bila? I koliko su te vrece za spavanje?

    Kad vec spominjes strije, kakva je situacija kod svakoga? Ja sam se religiozno mazala Mustela stretchmark prevention kremom i Alverde mama gluck uljem, i na stomaku nista, a na donjoj polovici grudi ispod bradavica imam par onih tankih ljubicastih linija 😭😭 grudi su mi bas dosta narasle, imam eto jos bar mjesec fore pa valjda nece bit pogorsanja

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Ja od pocetka mazem tijelo Alverde kremom sa uljem sezama, i badema. Masna je ali ne previse i dugo je koza sjajna i nahranjena. Nemam niti jednu striju srecom 😊

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Frajla

    Pikulica19

    Frajla

    Pikulica19

    Kakvi su ti rucnici za bebe? Jesu deblji il oni full tanki?
    Jer zna xy puta pisat da je 100% pamuk za posteljinu i plahte i ono dodjem a pod prstima vidim da nije i onda okrenem odmah etiketu i vidim da uistinu nije 😒

    75x75 cm, to je stvarno malecko 🙄
    Je da stavis bebu dijagonalno, ali za par mjeseci su ju neces moci zamotati u njega

    I mislila sam se, to za negdje prvih par mjeseci… Trazila sam 110x110 ali tesko da nalazim tu velicinu…

    Ja sam nedavno uzela iz ethereal onaj jedan sto imaju 100x100 i malog od cca 80 cm bez problema umotam. A dobar mu je jos i njihov 90x90
    Nisam vidala vece te s kapuljacom


    Nisam vidjela da imaju 100x100, najveci su im 90x90 🤔…ali pitat cu mozda bi htjeli vece napravit ili samo nemaju trenutno na zalihama svakako cu njihov uzet jer je premekan 😍

    [lilypie.com]

  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    Meni su se nedavno pojavile strije na lijevom boku, valjda od silnog lezanja na toj strani 😅 izgledaju ko male munje.. mislim da Ce se tek nakon poroda pokazat jel ih ima gdje dalje

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.