Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Jutro cure, 
    Julie  nakon ucestalih snova na kraju ce ti u radjaoni prokinuti vodenjak 🤣🤣.

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    luce35

    Jutro cure,
    Julie nakon ucestalih snova na kraju ce ti u radjaoni prokinuti vodenjak 🤣🤣.


    To si i ja mislim 😂🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Julie, tebi podsvijest radi 100 na sat😁. To iscekivanje je cudo jedno.
    Leona nam se ne javlja, nadam se da je sve ok🥰


    Bome da, imam neki feeling da bi to trebalo uskoro. Nocas si stavila u krevet jednu onu nepropusnu podlogu, kao ako mi pukne vodenjak u noci 😂🙈
    Danas imam te neke lagane menstrualne bolove, mislim da sam sve to u glavi slozila i da zato imam te simptome. Kao kad cekas plus pa te love “trudnicki” simptomi. 
    Luda glava……evo ja peglam sto imam malo za slucaj da odem iako dragi ima majica da moze moze biti miran citav mjesec, ali ne, ja to moram sad rjesiti  😂🙈

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Julie

    Aurora87

    Julie, tebi podsvijest radi 100 na sat😁. To iscekivanje je cudo jedno.
    Leona nam se ne javlja, nadam se da je sve ok🥰

    Bome da, imam neki feeling da bi to trebalo uskoro. Nocas si stavila u krevet jednu onu nepropusnu podlogu, kao ako mi pukne vodenjak u noci 😂🙈
    Danas imam te neke lagane menstrualne bolove, mislim da sam sve to u glavi slozila i da zato imam te simptome. Kao kad cekas plus pa te love “trudnicki” simptomi.
    Luda glava……evo ja peglam sto imam malo za slucaj da odem iako dragi ima majica da moze moze biti miran citav mjesec, ali ne, ja to moram sad rjesiti 😂🙈


    A Julie jos malo ces ti nama doci s lijepom vijesti 🥰
    Ti si ko zecica kad prije mladih sprema gnijezdo 🤣🤗

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    E Julie jesi oprala kosicu? 🙆‍♀️

    [lilypie.com]

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    Jutro, kod mene je nekako obrnuto…kad sam ja mirna mirna je i beba a kad se krecem onda je on aktivan :) ne osjetim ga tijekom cijelog dana, osjetim ga par puta u danu bas da jako bubne i migolji se…mislim da nema pravila za to..sto zena, sto razlicitih trudnoca, kod svake od nas je drugacije

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    ReginaP

    Mene najviše brinu svekar i svekrva. Stalno se najavljuju da će doci kad se dijete rodi, ali nikako da se izjasne jel misle doci odmah ili kasnije i koliko misle ostat. Problem je sto sam se ja dogovorila s mamom da dodje kod nas kad rodim i ne zelim nju koja mi je dosla pomoci i biti uz mene slat da ide spavati kod sestre ili tete zato sto su ovi dvoje odlucili doci.. a opet ne mogu im reci da ne mogu doći


    Zast ne mozes reci da nema mjesta? Pa i hotelu ti kazu ako nema vise slobodnih kreveta 🤪
    Meni se dogadalo da ih se vise najavi za isti vikend, pa kazem da dolazi xy. Tko prvi do djevojke njegova 


  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Ahahahahahaha, kosa je oprana i gnijezdo je spremno 🐰🤪

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Julie

    Aurora87

    Julie, tebi podsvijest radi 100 na sat😁. To iscekivanje je cudo jedno.
    Leona nam se ne javlja, nadam se da je sve ok🥰

    Bome da, imam neki feeling da bi to trebalo uskoro. Nocas si stavila u krevet jednu onu nepropusnu podlogu, kao ako mi pukne vodenjak u noci 😂🙈
    Danas imam te neke lagane menstrualne bolove, mislim da sam sve to u glavi slozila i da zato imam te simptome. Kao kad cekas plus pa te love “trudnicki” simptomi.
    Luda glava……evo ja peglam sto imam malo za slucaj da odem iako dragi ima majica da moze moze biti miran citav mjesec, ali ne, ja to moram sad rjesiti 😂🙈


    Ja sam nocima spavala na toj podlozi
    Na kraju mi ga prokidali na porodu 🤪


  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    Jutro! 😊
    Ja zaspala tek oko 1 jer eto, kad pricate o pokretima, on je opet bio budan do tada, a onda me oko pol 2 probudio wc pa negdje oko 3 grmljavina pa taman zaspem pa wc 😂 
    Meni se isto zna dogoditi da samo vidim migoljenje, a ne osjetim 🤔 ali vec par dana je ubojit 😅 Cak mi je drago sto je posteljica sprijeda jer bih imala masnice po trbuhu 🤣🤣🤣 
    Ja sam isto pocela zabrijavati s tim vodenjakom i sluznim svaki put kad idem na wc 😅 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.