Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Jutro i od mene
    Noć je bila baš nikakva, mali se stalno budio. U nekom trenu je muž čak prvi skočio preko mene, tješi ga kao, ja pogledam, a ovom se zaglavila noga između rešetkica  Reko pa izvuci mu nogu. I jutros me pita kak sam ja to vidila i da on ništa ne vidi, ni di je dijte, već napipa otprilike 
    Križam dane do godišnjeg, još samo 2 tjedna…


  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Andrea21

    Manich- hvala draga! :)


    Nema na cemu.. Ja ti se vecinom oslanjam na prirodne ljekove jer nisam nikad bila jedna od onih koja je trcala odma kod doktora.. Uvijek sam prvo trazila ljek kojim mogu sama pokusat smanjit nesto. 

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    sara2019

    felicita28

    sara2019

    ayla

    sara2019

    ayla

    sara2019

    ayla

    Saro svaka čast razumim te u potpunosti i bol i sve, tvoje je jedino krace trajalo od moga al vjerujem da je bol ista 😣

    Je muz je rekao u jednom trenutku da je mislio da cu umrijet ali mi nije httio reci da me ne plasi🤣🤣🤣🤣🤣

    I ja sam imala taj osjecaj da sam gotova da padam u nesvjest

    Jeste jos u bolnici ili ste dosli kuci…mi smo bile 5 dana..u ponedjeljak ujutro rodila jucer tek izasli

    Juce sam tek rodila tako da jos nezz kada cu nadam se sutra il u utorak

    A 3 dan..prvi ako si rodila jucer ti ne racunaju..to je 0 dan..znaci po pravilu ako bude abd sve uredu u utorak..znam da je takvo pravilo u petrovoj za druge bolnice neznam..frendica mi je u bosni u sarajevu..tamo 24 h nakon poroda ides kuci sto mi je isto prerano ali bosna kao bosna to im je trosak..kazem frendici da ce za koju godinu bit rodi i odmah kuci sa onog stola🤣🤣🤣🤣🤣

    Ti si rodila u Petrovoj jel da? Ja cu isto u Petrovu pa me zanima kako si zadovoljna osobljem, sestrama kakvi su uvjeti? Koji te doktor porodio?

    Gle iskreno neznam sta bih ti rekla🙄
    Od doktora tko me porodio isto neznam jer sam dosla u 1 ujutro a rodila u 9 i izmjenjali su se a iskreno od bolova nit sam pitala za ime nit me bilo briga samo da me napokon porode..doktorica je bila neka mlada iskreno da sam je srela negdje na hodniku ili van bolnice mislila bi da je neka nebitna s obzirom na ponasanje ali to je moj stav prema njoj.od doktora muskih bili su neki mladji ali samo u prolazu pored boksa tako da neznam ni tko su ni sta su..sestre na odjelu su bile sve iznad ocekivanja..maximalno voljne za bilo kakvu pomoc i oko beba i oko nas..sa starijim i mladim sinom sjecam se bile su nepristupacne tj odbojne nisi ih smio za nista zvat ili nedo bog previse ispitivati zato sam sad bila ugodno iznenadjena..bebu mozes imati kod sebe preko noci ili one uzmu sebi o tebi ovisi..ja sam se max odmarala zadnje dvije noci sam trazila da mi je ostave..ali ujutro oko 4 opet ih uzmu sebi..po danu ako zelis izaci zovnes da uzmu bebu i mozes van..klopa ok..ja sam bila u sobi sa jednom curom znaci soba dva kreveta.cura je otisla sutradan tako 

    [lilypie.com]

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu


    Hvala ti na informacijama :) sad bar okvirno znam sto i kako ide. To za sestre sam cula da su jako sustetljive i da su na usluzi sto je bitno. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Pikulica19



    Sunshine evo ja sam upravo dns kupila Maxi Cosi Zelia kolica i dobila te adaptere imas u Areni jos sutra 20% popusta na kolica ako placas Masterom ili Maestrom, a od 20.08. ce biti 15% na autosjedalice.
    Kako sam ih vozila do stana bas sam odusevljena s njima 🥰

    Ne zaboravi ih registrirati za doživotnu garanciju , imaš 3 mjeseca od kupovine


  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Jutro cure… Ja ustala sa nekim mucninama neznam koji mi vrag mozda bebac stisnuo zeludac ili sto.. Valjda ce proc da mogu doruckovati.. 

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Jutro ☀️

    [lilypie.com]

  • Iva2

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Jutroo! 😍
    Gonekolog mi je rekao da je bebici abdomen manji za 2 tjedna nego sto bi trebao biti, a niti 10 dana prije mi je soc.ginekolog rekao da su mjere tocno kakve trebaju biti. Je li moguce da je ovaj zadnji krivo izmjerio?🙈
    Mozda se samo tjesim, al me muci kako je bebica u 10 dana pala s mjerama, tj samo abdomen.
    U srijedu mi je pregled jer je rekao da to moramo pratiti, al evo.. Daleko mi je srijeda😏

  • MonaL.

    Broj poruka: 378

    Prijavi adminu

    Iva2

    Jutroo! 😍
    Gonekolog mi je rekao da je bebici abdomen manji za 2 tjedna nego sto bi trebao biti, a niti 10 dana prije mi je soc.ginekolog rekao da su mjere tocno kakve trebaju biti. Je li moguce da je ovaj zadnji krivo izmjerio?🙈
    Mozda se samo tjesim, al me muci kako je bebica u 10 dana pala s mjerama, tj samo abdomen.
    U srijedu mi je pregled jer je rekao da to moramo pratiti, al evo.. Daleko mi je srijeda😏


    Ja imam sličnu situaciju. Kod privatnika mi je beba po mjerama taman,a u bolnici od početka veći za 10 ak dana. Također im se razilaze mišljenja u vezi plodne vode,jednom malo jednom taman. Vjerojatno je do uzv uređaja,nemam drugog objašnjenja..Nemoj brinuti ni  da je tako,to su male oscilacije koje su mislim ok. Bitno da dobiva na težini,da nije zastoj u razvoju.

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Frajla

    Pikulica19



    Sunshine evo ja sam upravo dns kupila Maxi Cosi Zelia kolica i dobila te adaptere imas u Areni jos sutra 20% popusta na kolica ako placas Masterom ili Maestrom, a od 20.08. ce biti 15% na autosjedalice.
    Kako sam ih vozila do stana bas sam odusevljena s njima 🥰

    Ne zaboravi ih registrirati za doživotnu garanciju, imaš 3 mjeseca od kupovine


    Da da znam hvala ti 😉, samo mi nece formular otvorit prek moba za ispunit pa cu kad se laptop vrati ili kod nekoga preko kompa….
    Deja svakako javim 🥰

    Zene koje idu s autom u Vinogradsku, u kojem je najbolje vremenu ici na preglede da se nadje parking? 😒

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.