Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar lala3

    lala3

    Broj poruka: 492

    Prijavi adminu

    Cure drage nije me bilo nekoliko dana i vidim puno novosti 🤗
    Inace redovno citam, ponekad se javim, ali sad stvarno moram 😁.. cestitke curama koje su rodile, svaka cast.. Ajla nisam mogla prestati citati te zaostale str kad sam vidjela da se nesto pocelo događati 😍.. cestitam od srca, pogotovo nakon svega sto si prosla, sad ce to brzo da se naviknes, da prođu ti svi bolovi, onda ce svakim danom biti lakse… 
    Pikulica i moj suprug nije tu, evo bas je jucer otisao i stvarno je tesko, sama sam sa dvoje djecice, mada sto se tice bolnice, ni moji ni njegovi nisu daleko, mogu uskociti da pomognu, pricuvaju ovo dvoje starije, mada je meni frka, panika kako cu stici do bolnice, udaljene vise od sat vremena, meni treca beba, sad sam prst otvorena, a tek usla u 7 mjesec… sto se tice dragog, on je stvarno predivan, pazljiv i vec sad je dogovor, ako porod krene ranije, on sjeda na.prvi avion i brzo kuci 😊
    Drugi porod kad je krenuo, pocelo boljeti, meni u glavi je bio takav strah, a onda kao da mi je neko sapnuo, nemoj se bojati, izdrzi to i upoznat ces svoju dugo cekanu bebacu, devet mjeseci cekas da dođe i taj trenutak i stvarno je psihicki bilo puno lakse… 
    Ajla  sto se tice bebe broj 2, ne razmisljaj sad o tome i drugi porod ide brze 🤫

  • Deleted user

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Help. Ima li koja od vas problem s uraslim noktima na nogama ili gljivicama takoder. Ne znam sto da radim. Help.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    lala3

    Cure drage nije me bilo nekoliko dana i vidim puno novosti 🤗
    Inace redovno citam, ponekad se javim, ali sad stvarno moram 😁.. cestitke curama koje su rodile, svaka cast.. Ajlanisam mogla prestati citati te zaostale str kad sam vidjela da se nesto pocelo događati 😍.. cestitam od srca, pogotovo nakon svega sto si prosla, sad ce to brzo da se naviknes, da prođu ti svi bolovi, onda ce svakim danom biti lakse…
    Pikulicai moj suprug nije tu, evo bas je jucer otisao i stvarno je tesko, sama sam sa dvoje djecice, mada sto se tice bolnice, ni moji ni njegovi nisu daleko, mogu uskociti da pomognu, pricuvaju ovo dvoje starije, mada je meni frka, panika kako cu stici do bolnice, udaljene vise od sat vremena, meni treca beba, sad sam prst otvorena, a tek usla u 7 mjesec… sto se tice dragog, on je stvarno predivan, pazljiv i vec sad je dogovor, ako porod krene ranije, on sjeda na.prvi avion i brzo kuci 😊
    Drugi porod kad je krenuo, pocelo boljeti, meni u glavi je bio takav strah, a onda kao da mi je neko sapnuo, nemoj se bojati, izdrzi to i upoznat ces svoju dugo cekanu bebacu, devet mjeseci cekas da dođe i taj trenutak i stvarno je psihicki bilo puno lakse…
    Ajlasto se tice bebe broj 2, ne razmisljaj sad o tome i drugi porod ide brze 🤫


    Hvala ti, danas sam puno bolje polako bljedi slika poroda 💕

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Andrea21

    Help. Ima li koja od vas problem s uraslim noktima na nogama ili gljivicama takoder. Ne znam sto da radim. Help.


    Mene cesto pati urastanje nokta doduse samo na jednom noktu zajebano je i bolno ali uspijem nekako rijesit to.. Za gljivice na noktima sam cula da je ful dobar bijeli luk da ih sprijeci da se sire dalje a od ovih preparata iz ljekarne sam probala samo kapi one neke po 50 kn.. Sve to moras koristit jakoooo dugo da bi ih se zapravo rijesio skroz ja ih imam na jednom noktu ali samo na desnom rubu i zasad se ne sire.. 

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    sunshine1

    Ima li neka od cura da zna, ili je voljan štonjuskat po internetu, jer ja ocito ne znam pronaći podatak, ugl zanima me s kojim modelima kolica se moze kombinirati Cybex cloud q autosjedalica?


    Svaka kolica za koja imas za kupiti adaptere za maxi cosi 😉
    Maxi cosi, kiddy i cybex imaju iste utore. Npr maxi cosi sa svojim kolicima daje adaptere i pise da vrijede za njhove sjedalice, a naravno da nece napisati da vrijede i za druge
    Evo recimo prvi koje sam otvorila, pogledaj si listu sjedalica na koje odgovara, to znaci da sve te sjedalice imaju iste utore i da tak vrijedi i kod drugih
    https://www.magicbaby.hr/mima-adapter-za-modular-maxi-cosi-autosjedalicu.html [magicbaby.hr]


  • Deleted user

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Manich- jesi probala to s bijelim lukom? Joj i meni je samo jedan nokat problem i to palac on i urasta i gljivice su ga napale i to vec dosta dugo mucim muku vise od godinu dana. Koristila sam nailner 2u1 marker neki vrijeme i taman kao da su otisle, kasnije u trudnoci sam prestala koristit ( iako je to na bazi mljecne i limunske kiseline ali ima nesto za posvjetljivanje pa sam prestala na neko vrijeme). A sad mazem kokosovo ulje po cijele dane, pa valjda ce biti od neke koristi. Barem da se ne sire dalje po noktu….

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Andrea21

    Manich- jesi probala to s bijelim lukom? Joj i meni je samo jedan nokat problem i to palac on i urasta i gljivice su ga napale i to vec dosta dugo mucim muku vise od godinu dana. Koristila sam nailner 2u1 marker neki vrijeme i taman kao da su otisle, kasnije u trudnoci sam prestala koristit ( iako je to na bazi mljecne i limunske kiseline ali ima nesto za posvjetljivanje pa sam prestala na neko vrijeme). A sad mazem kokosovo ulje po cijele dane, pa valjda ce biti od neke koristi. Barem da se ne sire dalje po noktu….

    Ja sam bijeli luk probala kad mi se upalilo to sto je urasao nokat.. Zgnjecila ga i zamotala prst preko noci.. Izvuklo upalu i sutradan dobro namocila u slanoj vodi i lagano uspjela izvuc iz nesa nokat.. Bitno ti je da redovno rezes nokat i nikako ne rezat cosak nokta onak u koso vec rezes ravno nokat jer tako jedino tjeras da raste ravno i da se ne zabija.. Probam nac na netu neke fore koje sam ja isprobala pa ti posaljem link da vidis.. Ali ako vec imaa tu olovku nastavi mazat to ne steti bebi sigurno male su to kolicine a bolje da sprijecis daljne sirenje gljivica. 

  • sunshine1

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Frajla

    sunshine1

    Ima li neka od cura da zna, ili je voljan štonjuskat po internetu, jer ja ocito ne znam pronaći podatak, ugl zanima me s kojim modelima kolica se moze kombinirati Cybex cloud q autosjedalica?

    Svaka kolica za koja imas za kupiti adaptere za maxi cosi 😉
    Maxi cosi, kiddy i cybex imaju iste utore. Npr maxi cosi sa svojim kolicima daje adaptere i pise da vrijede za njhove sjedalice, a naravno da nece napisati da vrijede i za druge
    Evo recimo prvi koje sam otvorila, pogledaj si listu sjedalica na koje odgovara, to znaci da sve te sjedalice imaju iste utore i da tak vrijedi i kod drugih
    https://www.magicbaby.hr/mima-adapter-za-modular-maxi-cosi-autosjedalicu.html [magicbaby.hr]


    Znaci da trazim kolica na koja mogu montirati maxi cosi adaptere, a ne cybex AS 😂 Hvala puno Frajla.
    Planiram uzet neka 1u1 kolica iz razloga sto se ova autosjedalica cloud q moze razvuci u lezeci položaj pa bih nju koristila umjesto kosare. Tako da ne bih previse novaca davala za kolica, pokusavam naci nesto do 3000kn medjutim bezuspješno, Al mozda iz razloga sto sam trazila na pogrešan nacin.. Frajla ako imas kakav prijedlog kolica, u tom cjenovnom razredu, da ljube te adaptere, cekam ❤️

  • Deleted user

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Manich- e bas ti hvala. :) iako meni vise smetaju te gljivive nego to urastanje, ali obojeg bi se htjela rijesiti. A znas sto, pitala sam i doktora i ginekologa i ove u ljekarni i nitko mi nije dao zeleno svijetlo da s icim mazem nokat za gljivive kao sve nesto moze nekako stetit blabl….cak ni canespor lokalna krema za to, bas nista 

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    DijMar i moj je kao i tvoj nazalost…
    Felicita, DijMar, lala ma jake smo mi zenice imamo drage ljude uz sebe….
    Deja hvala ti, znas svakako da mozes i ti na mene racunati 🥰😘
    Andrea imala sam neke tockice s pocetka nisu bile nit gljivice nit ista vec su se na noznom i to samo jednom prstu pojavile vise kao vodeni mjehurici rekli su mi da je to od znoja… A sad si tesko i carapu obucem nisam bas u mogucnosti prislonit stopalo ocima jer sam kratkovidna…  Sto manje vidim, manje me brine 😂
    … 
    Sunshine evo ja sam upravo dns kupila Maxi Cosi Zelia kolica i dobila te adaptere imas u Areni jos sutra 20% popusta na kolica ako placas Masterom ili Maestrom, a od 20.08. ce biti 15% na autosjedalice.
    Kako sam ih vozila do stana bas sam odusevljena s njima 🥰

    Jedva cekam sutra uzv da vidim koliko je dobila moja pisulinka 💕, sudeci po mojoj dobivenoj tezini i trbuhu sigurno kilu i pol 😂

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.