Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Leona29

    Mene opet copila ta menstrualna bol u nepravilnim razmacima i tjera me na wc 🙄🙄


    Odmaraj i vidi oce li proci ako nastavi odi dr

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    sara2019

    ayla

    sara2019

    ayla

    sara2019

    ayla

    Saro svaka čast razumim te u potpunosti i bol i sve, tvoje je jedino krace trajalo od moga al vjerujem da je bol ista 😣

    Je muz je rekao u jednom trenutku da je mislio da cu umrijet ali mi nije httio reci da me ne plasi🤣🤣🤣🤣🤣

    I ja sam imala taj osjecaj da sam gotova da padam u nesvjest

    Jeste jos u bolnici ili ste dosli kuci…mi smo bile 5 dana..u ponedjeljak ujutro rodila jucer tek izasli

    Juce sam tek rodila tako da jos nezz kada cu nadam se sutra il u utorak

    A 3 dan..prvi ako si rodila jucer ti ne racunaju..to je 0 dan..znaci po pravilu ako bude abd sve uredu u utorak..znam da je takvo pravilo u petrovoj za druge bolnice neznam..frendica mi je u bosni u sarajevu..tamo 24 h nakon poroda ides kuci sto mi je isto prerano ali bosna kao bosna to im je trosak..kazem frendici da ce za koju godinu bit rodi i odmah kuci sa onog stola🤣🤣🤣🤣🤣


    Ti si rodila u Petrovoj jel da? Ja cu isto u Petrovu pa me zanima kako si zadovoljna osobljem, sestrama  kakvi su uvjeti? Koji te doktor porodio?

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    sara2019

    Kazu setajte po hodniku pa cu vas zvati kad dodje vrijeme..obavili klistir.. od 2 ujutro do 4 setam hodnikom a glava mi pada od umora al bolovi me drze budnom..vidim da su mi trudovi na 2 min i da jedva disem izmedju njih..u 4 me stavljaju u boks i opet pregled isto kao i prije 3 sata samo prst otvorena a vec se gubim od bolova i umora.molim za epiduralnu kao malo dijete medjutim nista jer za nju trebam biti 5 cm otvorena znaci nikad😫🙁..oko 6 ujutro cujem doktoricu kako prica sa nekim i govori imamo jednu ali to jos nece.znala sam da za mene prica..u 8 ujutri vec na rubu snage tjelo mi se pocinje tresti i gubim se molim za vodu i trazim bilo sta samo da se porodim vise..moze i drip i carski samo nek me rijese ovoga i kopcaju mi drip koji je bio za poluditi ali od pola 9 do 9 sati zbaci svega pola sata otvara me do kraja i u 9 i 25 radam svoju curu..i sva bol nestaje u trenu..eto isto bolno iskustvo ali sad kad gledam cure moje mi smo toliko jake da nismo ni svjesne toga..🥰🥰🥰🥰


    Bome ste se i vas dvije namucile….svaka cast sto si sve izgurala
    otkud to da ste duze ostale? Jel beba morala na suncanje?
    Kod nas su zenu kojoj je bilo trece cak pustili dan ranije. Kako je doma uz dvoje hahara i bebu?


  • sunshine1

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Ima li neka od cura da zna, ili je voljan štonjuskat po internetu, jer ja ocito ne znam pronaći podatak, ugl zanima me s kojim modelima kolica se moze kombinirati Cybex cloud q autosjedalica? 

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    sunshine1

    Ima li neka od cura da zna, ili je voljan štonjuskat po internetu, jer ja ocito ne znam pronaći podatak, ugl zanima me s kojim modelima kolica se moze kombinirati Cybex cloud q autosjedalica?


    https://strolleria.com/collections/strollers-compatible-with-cybex-cloud-q-infant-car-seat [strolleria.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar LollyBB

    LollyBB

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Pozdrav, cure, evo i mene. Imala sam punu kuću zadnjih par dana, a sada je mama tu, uskočila mi s pranjem robice i posteljine. Moram priznati, u pravi čas. Vidim da mi je ovaj zadnji mjesec teži. Jedan dio dana budem ok, a onda mali krene mlatiti, a tek kad po živcu nekom opali, ne mogu mrdnuti. 
    Julie, jesam li dobro shvatila na tečaju, za Merkur bismo trebale imati jednu torbu za rađaonicu, jednu za ostatak boravka?

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Drage zenice koje uskoro ceka porod.. Imate li i koristite li pilates loptu? Ja sam je imala ali mi se probila i bas je mislim nabaviti.. 

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Lolly da. Ja nosim ručnu torbu za rađaonicu i manji kofer za sobu

    [lilypie.com]

  • Avatar Angelina

    Angelina

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Ako zelite iskustva s poroda, tko ima fejs mozete uci u grupu Trudnice 2018/2019/2020. Tamo cete stvarno naci jako puno prica iz svih rodilista jer je grupa ogromna i svaki dan netko rodi. Nemam nista protiv foruma, ali tu se nikad nece tako pisati, tamo ipak odmah idu i pitanja i odgovori i ima puno vise informacija pa eto vidite.

    [lilypie.com]

  • Avatar LollyBB

    LollyBB

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Julie

    Lolly da. Ja nosim ručnu torbu za rađaonicu i manji kofer za sobu


    Tenks! Tako sam i mislila nešto spakirati.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.