Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Suncokretica

    Suncokretica

    Broj poruka: 896

    Prijavi adminu
    Jutro cure! 
    Ja sam sinoć užasno spavala, budila se par puta u noći , u 4 u noći najviše i nikako zaspat. Al dobro, nadoknadit ćemo…
    nina36, ja sam se naručila za uzv. Za vađenje krvi ne trebaš al to ćeš sve obaviti u 1 danu… Dolores je imala uzv nalaz od svoje doktorice, al ako trebaš sve onda ih nazovi prije. Ja sam bila kod dr Večeka.
    I_me i Sanjchi, baš ste nam lijepe s tim bušicama 
    Vidim da smo sve bile aktivne jučer. Mi smo isto ali po dućanima hehe. Došla sam doma crknuta nakon svega 
    U bubamari imaju popust 20% na krevetiće i komode pa smo išli pogledati i odmah uzeli, mislili smo samo ići pogledati ali već dugo gledam sve stranice i Bambino namještaj mi se najviše sviđa, univerzalan je i lijep. A tražili smo krevetić s ladicom što se teže nađe. Evo slikica:

    I onda mi muž kaže ajmo još u west gate pogledati za kolica u Babyland kad smo već usput. Ja sam već bila umorna ali ajde bar da to vidimo, nismo planirali kupovati. Na kraju smo ipak odlučili uzeti jer je cijena bila super. Dvoumili smo se između Eurocartovih par modela i Bebetta, meni je Bebetto prvi upao u oko a i dosta ljudi ih hvali i jako su zadovoljni. Kažu da im se najviše prodaju Bebetto kolica, a najprodavaniji model im je Holland. Na kraju kad smo pogledali njih par, odlučili i njih uzeti i kolica su prekrasna. Prevagnula sam jer su se pokazala praktičnija i kvalitetnija od Eurocartovih. Žena nam je sve živo demonstrirala kako se stavlja, otkopčava, dijelove koje imaju.
    Samo ću reći da se s Eurocartovim više namučila dok je sve stavljala i mijenjala, dok je Bebetto toliko praktičan i brz da je  nas oduševio. Proveli 2-3 sata tamo gledajući i isprobavajući 
    Na kraju se odlučili za Bebetto Holland 3 u 1, dobili ih za 3900 kn ove boje:

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Bok cure … evo i ja vam se pridruzujem ;) ne znam bas koristiti forume (ovo mi je prvi put) ali brzo cu se ja uhodati … trenutno sam 15+4 i ocekujemo curicu 10.11.2017 i jedva cekamo … to nam je prva i jako zeljena i dugo ocekivana trudnoca 

    [lilypie.com]

  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Suncokretica jesi saznala spol? Ne mogu naci onaj nas popis a bas me zanima jer imamo termin na isti dan. 😉

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1616

    Prijavi adminu

    Drage cure,

    Voljela bih pisati o svim lijepim stvarima o kojima citam ovdje…ali ne veselim se nicemu vise.
    U fazi sam selidbe kod decka, svi smo bili hepi, pogotovo i moji doma, s obzirom da su me nakon dugo vremena vidjeli sretnu, bila sam u kratkom braku prije i jako su mi svi zamjerali razvod, vracanje roditeljima etc
    Ja uopce vise ne znam sto da mislim nakon sto sam prije koji dan saznala za laz koju su od mene krili starci od decka i on…

    Nije mi tolika stvar tematika problema nego laganje, pogotovo jer je od prije bio pritisak da ‘sto prije napravimo svadbu’ a bilo mi je cudno kako me roditelji od decka tako lijepo prihvacaju, kako su liberalni (masa staraca bi bila protiv razvedene ‘snahe’), bile su mi cudne sitne lazi od decka, neke nelogicnosti zbog kojih sam lagano pucala…tek sad kuzim razlog tih muljanja.
    Ispricavam se sto postam svoje osobne probleme na ovu temu.
    Trebam savjet jer cekamo bebu, imam podvojene osjecaje…bojim se da ce dijete biti nesretno jer ima debile od roditelja.
    Ja se grizem zbog svojih odluka i nemam dobar osjecaj u ishod ove situacije.
    Ako imate kakav savjet…molila bih
    Veliki pozdrav

  • Deleted user

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Riana

    Bok cure … evo i ja vam se pridruzujem ;) trenutno sam 15+4 i ocekujemo curicu 10.11.2017 i jedva cekamo … to nam je prva i jako zeljena i dugo ocekivana trudnoca


    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Suncokretica, sve mi se jako svida!! Kolica najvise 😊 super ste soping obavili!

    Riana, dobrodosla! 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Yel zao mi je sto je takva situacija, ali nisam tocno shvatila koju laz su krili od tebe? Znam da je tesko ovako javno o svojim problemima ali kad ne postoji private ovdje na ovom forumu pa moramo ovako preko foruma. 😡

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Yel

    Drage cure,

    Voljela bih pisati o svim lijepim stvarima o kojima citam ovdje…ali ne veselim se nicemu vise.
    U fazi sam selidbe kod decka, svi smo bili hepi, pogotovo i moji doma, s obzirom da su me nakon dugo vremena vidjeli sretnu, bila sam u kratkom braku prije i jako su mi svi zamjerali razvod, vracanje roditeljima etc
    Ja uopce vise ne znam sto da mislim nakon sto sam prije koji dan saznala za laz koju su od mene krili starci od decka i on…

    Nije mi tolika stvar tematika problema nego laganje, pogotovo jer je od prije bio pritisak da ‘sto prije napravimo svadbu’ a bilo mi je cudno kako me roditelji od decka tako lijepo prihvacaju, kako su liberalni (masa staraca bi bila protiv razvedene ‘snahe’), bile su mi cudne sitne lazi od decka, neke nelogicnosti zbog kojih sam lagano pucala…tek sad kuzim razlog tih muljanja.
    Ispricavam se sto postam svoje osobne probleme na ovu temu.
    Trebam savjet jer cekamo bebu, imam podvojene osjecaje…bojim se da ce dijete biti nesretno jer ima debile od roditelja.
    Ja se grizem zbog svojih odluka i nemam dobar osjecaj u ishod ove situacije.
    Ako imate kakav savjet…molila bih
    Veliki pozdrav


    Yel, ne znam sto bi ti savjetovala kad ne znamo oko cega su lagali. Naravno da nam to ne moras govoriti jer je to osobna stvar. 

    Meni ne bi bilo drago da mi se laze, ali opet, ovisi o tezini lazi.

    Mozda da porazgovaras sa svojima ili nekim u koga imas povjerenja da te savjetuje, ako se dvoumis da li bi trebala zapocet zajednicki zivot s deckom…

    Nadam se da ce se sve uspjesno rijesiti 😙

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1616

    Prijavi adminu

    Cure hvala na komentarima.
    Laz je bila u vezi skole i posla.
    Sto znaci da ne postoji nista od toga.

  • Deleted user

    Broj poruka: 1616

    Prijavi adminu

    Ne osudjujem ljude koji nisu imali priliku zavrsiti skolu.
    Problem je skrivanje, laganje, obmanjivanje.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.