Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Luce i Hedgehog imate još vrimena za otvaranje tako da ne brinite. Bit će sve super! 😉
    Sanjchi jel bar osjećaš da su trudovi jači? Jesu pratili otvaraš li se?
    Pa bolje bi bilo da je danas al ako bude i sutra nije greda, dalje od tog neće 😊😉

    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Oooo napokon Sanjchi, ako Luce ne dobije zuticu doma ste u petak ili sub ovisi kad rodis! Zelim ti svu srecu ovog svijeta i da bude sto brze i bezbolnije! Samo hrabro! Idemo Luceeee 💪💪💪❤️


    [lilypie.com]

  • Avatar maca1510

    maca1510

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    Samjchi sretno al mala ke vec toliko zafrkana da ce ti namjerno izac iza ponoci 😂😂 vec se vidi da je prava mala skorpija! Ma samo da sve dobro,brzo i sta bezbolnije prode! 
    luce super za pregled, sta kaze mamuka ima jos vrimena za otvaranje,jos malo uzivaj u komadu 😀
    Mamuka a mislim da se ti blizis samom vrhu popisa 😀 pripremaj muza haha, moj svaki dan kad zove pita oce li to,ja kazen e bome neces se izvuc od poroda, makara morala stisnit noge da ne izade prije 😂😂 
    On se jadan nada da ce to proc bez njega e bome nece 😂😂

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu
    Evo nas 7 tjedana i 2 dana 😊


    [lilypie.com]

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Aurora Una je bas divna 😍
    Maca moj muž planira ic u Berlin po moje auto. Reko nema šanse da sad ideš, kući ostaješ pa taman ja za misec dana rodila. Auto mi je sad najmanja potreba.
    Kao neće dok ne rodim al vidim na njemu da bi danas isa samo da smugne 😂
    U ned smo pričali malo pa vidim da se bas pripa. Rekla san mu pa nećeš ti radjat nit će tebe bolit, nemaš se čega bojat. Al nije mu bas neka utjeha bila. Još će na kraju oko njega svi letat a ja ću sama rodit 😂
    Pa mislin da se tvoj muž neće bas lako izvuc. Njega bi sad jedino još jedna Irma mogla spasit 😂😂
    Jeste izvadili potvrdu za tatu?

    [lilypie.com]

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Aaaa pa ako danas rode Sanjchi i Ivanaivica onda sam prva ja na redu i Hope odman dan iza mene!! 😵😵😵
    Djizsss nisam bas to tako mislila 😅

    [lilypie.com]

  • Avatar maca1510

    maca1510

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    I ja mislim da ce i u mom slucaju bit da ce imat vise posla oko njega nego oko mene 😂😂 ja sam rekla ako ne budes moga izdrzat ok ,izac ces vanka ali ces bar mali dio dozivit,iako mi se cini da cu ga prije ja sama izbacit ako mi pocmu zivci skakat 😂😂😂 nisam jos izvadila potvrdu, idem na pregled 8.11 pa cu se spustit do bolnice i tad to sredit. Jeste vi izvadili? Netko je tu reka mislim Luce da su joj rekli da dode bar 8.11 da vidi radaonu i to,znam da si ti vec upoznata s tim al iskreno ja to zelim zaobic😂 pricala mi je cura u bolnici da je tako isla s muzem vidot radaonu i neka zena taman radala ,on se jadan s vrata samo izvrnia i odusta od poroda s njom. Nebi bas volila gledat nekoga di rada 10 dana prije nego sta to mene isto ceka

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Hahaha Mamuka, ajme tako i moj, ali mene najviše živcira okolina koja kada ga pita jel misli prisustvovati porodu maltene izruga kada on kaže da. Onda oni ajme svaka čast.  I onda je on sad počeo govoriti da valjda hoće. Bas to sto ti kažeš. I ja sam njemu rekla: nit ces proživljavati bol, nit ces gledati dolje 😂, niti ista, uostalom ja ga sama nisam napravila. Samo trebaš tamo biti uz mene. Ja uopće ne kužim tu zastarjelu sklopku u glavi. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Sanjchi Pa tebi trudovi vec na 100 😮

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Ma znam da ima jos vrimena al isto bi volila da to ide malo po malo nego da moram na drip bez epi u st… 
    Maca ja sam spominjala kad smo ima tjedan dana isli vadit potvrdu da dodjemo  8.11. U 13 jer je dobra tema porod i dojenje a moze se ko zeli posli vidit radjaona…
    Sanjchi bome u tebe se to pokrece mogla bi ti danas imat svoju curu u rukama 😁

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.