Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Hahahahahaha Sanjchi kad bude 10 nećeš tipkat na mob tako dok nam pišeš znamo da nije strašno 😂
    Samo polako. Bit će to onda danas sve gotovo. I eto nije  1.11. 😉
    Svako koliko imas trudove?

    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    A neznam, ne gledam na razmak, a i ovako mi se cini da nisu pravilni…meni bitno da boli😂


    Sanjchi svakih sest sati ces ga dobit al bitno je da djeluje probaj hodat sto vise😘bit ce sve ok

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Sanjchi - ma jel se to sezam otvara?! :D :D :D Držim figeeee! 

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Najiščekivanija beba klokanice stiže uskoro 😊🤗
    Ja išla kod svih soc gin po uputnice za rodilište i ctg. Odman san tražila D1 za ctg da ne dolazim svako par dana jer ne znam bas da će ovaj tako brzo.
    Osim bolova u preponama apsolutno ništa drugo me ne boli. Nije ni prvi put pa je vodenjak puka, al ovaj put bi volila vidit i kako je to bez dripa pa se nadam trudovima bez pucanja vodenjaka.
    Al isto torbu u cetv nosim sa sobom za slučaj da ostanemo u bolnici. I muza pripreman na sok terapiju (porod). “Malo” je preplašen. 😅😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Evo ja bila u TA. I dalje zacementirana. Radili su mi bris na streptokok. Sljedeća kontrola za tjedan dana i prvi ctg. Držim fige Sanjchi! 

  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Ana čestitke, a Sanchi sretnoooooo ❤️❤️❤️

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Znaci to je to. Kod nas tu uvik idu u paru bebe. Hoće danas biti 3??🤗

    [lilypie.com]

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Aaa ko je sad sljedeći na redu???
    Sanjchi jesu pojačali trudovi?

    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Sanjchi drzi seeee🤗

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Evo nas s pregleda sve je uredno, i dalje sam samo 1 prst otvorena, nadala sam se da cu se jos malo otvoriti al dobro ima jos vrimena…. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.