Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Sanjchi sigurno je to. I meni ta razdvojenost jako teško pada. Nedavno sam napisala da vise ni do svojih ne idem bez njega 😂😂 ja sam kao vjerni psić, ne mogu zaspati ako ga nema 😂 Samo se trzam. A i on tako. Tražimo se po noći ako ne spavamo skupa. Pokrivamo duha pored sebe i slično 😂😂

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Sta na ovom mom tickeru piše 12 dana. Jel on poludio 😅😅😅

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Hope

    Hope

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Cure ja u mjesec dana nisam dobila ni deku,a kamoli kilu,se trebam zabrinut? Cijelo vrijeme mislim da beba dobiva najviše u zadnjih mjesec dana pa kak se to onda ne reflektira i na moju kilažu? Joooj 😶

    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Hope

    Cure ja u mjesec dana nisam dobila ni deku,a kamoli kilu,se trebam zabrinut? Cijelo vrijeme mislim da beba dobiva najviše u zadnjih mjesec dana pa kak se to onda ne reflektira i na moju kilažu? Joooj 😶


    Hope ni ja nisam dobila na tezini zadnja dva tjedna tako da nemas brige😉

    URL = https: //lilypie.com]

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Ma Sanjchi ne mislim da će te pustit duže kraja tjedna. To sto je taj doktor danas reka ne znaci da će sutra i tvoj potvrdit isto i micat taj datum termina. Meni to stvarno blesavo skroz jer termin se računa po datumu mjesečnice bas zbog pustih varijacija u začeću.
    Čekaj sutra svog doca i ovog zanemari.
    Hope ne znaci da ako ti stojiš na kilaži beba stoji. Te dvije stvari uopće nisu povezane. Beba ima svoj ritam dobivanja na kilaži bez obzira na mamu.
    U 1T zadnji mjesec sam izgubila kilo a beba je dobila u 3 tjedna 300g. Sad sam u zadnjem mjesecu valjda već u plusu neka 3 kg a beba u 16 dana samo 150g. U 8. mjesecu sam dobila isto neka 3kg a beba 1400g.
    Znaci ne stoji ni to da bebe dobivaju najviše zadnji misec.
    Koliko sa sican tvoja beba je imala dobru kilažu i bit će OK kad se rodi, neće morat u inkubator ili topli krevetić i ti je najvažnije. Tvoji kili nisu nikakav smjerokaz za bebine.
    A sto je beba manja lakši je porod. Manje bebe obično brzo dobivaju na težini i brzo rastu pa za par miseci neće se ni skužiti jel rodjena malo manja ili malo veća. 
    Samo nek je zdrava a kile lako nabacite. 😉
    Razumin te skroz jer se brineš. Evo meni je drugo i kili su mu skroz OK za porod (sad valjda 3200g) ali eto malo me kopka sto sad vise skoro i ne raste a zadnji je misec. Al doktor kaže da je sve u redu i da to nije nikakav problem pa ajd nastojim to tako gledat i brigu smanjit na minimum jer ja tu stvarno ništa ne mogu učiniti. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Hope

    Hope

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Bbrletic i mamuka hvala kaj ste me malo utjesile,sad mi je malo lakše,mislila sam da ak beba dobiva da moram i ja 😂 ahh… u petak je ultrazvuk pa ću ga bas pitat koliko je težak odprilike,Uff jako sam radoznala 😎😎 u 34tt mi je bio 2610,bucko moj ❤️

    [lilypie.com]

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Hope ahhh pa on je sad sigurno preko 3kg i znaci po kilaži spreman za porod bez ikakve bojazni da će ma kolik god izgubio na toj kilaži morat bit odvojen od tebe. Stvarno se nemaš oko čega brigati. 😉
    Inace kg nisu nikakav pokazatelj zdravlja, nek te to ne brine. Moja micica se rodila sa 3160g i stvarno je zdravo dite. Skupimo tu i tamo virozu neku i prehladu al Boze moj to je sasvim normalno. Najgore je bilo sto smo prošle jeseni skupili upalu pluća vjerojatno u vrticu i doktor je nije prepoznao pa smo se s tim mučili 2 miseca al inače to je to. I koliko se sican poslije te upale nismo nijedan antibiotik popili, a to će krajem miseca bit godinu dana.
    Dok od muževe sestre sin koji je 5 mj mladji od micice se rodio sa 4200g, bas obožava jesti i stvarno je debeljuco je stalno bolestan. Ima problema i sa dermatitisom i sa bronhitisom. Svaki misec je na antibiotiku, a nekad i 2 popije. Mislim da evo u ovoj godini samo u 7. mjesecu nije popio nijedan antibiotik dok je sad u 9. I 10. čini mi se čak po 2 popio.

    [lilypie.com]

  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Cure postala sam mamaaaa💕💕💕💕💕💕💕
    Danas tocno u 00:00 stigla nam je Mila😍😍😍
    Preedivna mala zdrava ljepotica,ljubav samo takva na prvi pogled😍😍😍
    Bilo je brzo,ali bolnooo..uf..
    Mi smo dobro,javim kad stignem sve detalje😊😊

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Anaaaaa, cestitkeee!!! Bas je znala izabrati tocan sat za roditi se!! ZIVJELA MILA I MAMA!! Kako si??? Kako je prosao porod? Koliko je trajao??

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    *sigurno preko 3kg mali..
    Sanjchi, kako je Mamuka objasnila, gestacijska termin i menatrualni je drugo.. da sam ja isla za gestacijskim prvo je bio 16.9. pa 22.9. pa 6.9… onda negdje su mi racunali po menatr.26.9.a negdje 27.9. pa ti budi pametan ahhahahahhhah ali preko 7D nisam cula da imaju obicaj pustiti vec poradjaju + ti imas problema s vodom..

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.