Je li test pozitivan?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Sanja*

    Nisu ti rekli kolko dana treba da brevacticid ode iz organizma? Nemam iskustva s tim al si mislim, pa devet dana je već dosta vremena, nije? Mislim da bi to bila trudnoća 😏 ovo na clearblue je baš lijepa, jasna, debela crtica 😁 tj plusić!
    Ajd ponovi za dva dana pa javi al ja mislim da je to to! 🤞😉🍀


    Ne znam, zato i pišem ovdje, znam da ima žena koje su bile u istoj situaciji pa se nadam da će netko nešto napisati iz iskustva.. Pa evo kako god bude u ponedjeljak, jer u ponedjeljak radim betu, znat će i ostale cure za ubuduće.. tako da dobro nam svima dođe nečije iskustvo :) Hvala ti na odgovoru :)

  • burkica4

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Podrav drage zene,nova sam ovdje,znaci ciklusi su mi od 29-34 dana,trenutno mi je 35 dan ciklusa..napravila sam test,ali ne prvim jutarnjim urinom..ja bih rekla da je negativan,ali me zbunjuje ova “flekica” sa lijeve strane,pa na momente kao da vidim jaaaaako blijedu liniju..sta vi mislite? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    burkica4

    Podrav drage zene,nova sam ovdje,znaci ciklusi su mi od 29-34 dana,trenutno mi je 35 dan ciklusa..napravila sam test,ali ne prvim jutarnjim urinom..ja bih rekla da je negativan,ali me zbunjuje ova “flekica” sa lijeve strane,pa na momente kao da vidim jaaaaako blijedu liniju..sta vi mislite?


    Slika??

  • burkica4

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    zašto mi javlja grešku kad hoću sliku staviti? :(

  • Deleted user

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    https://imgbb.com/ [imgbb.com]

    moraš tu otići i upload -ati i kopiraj link 

  • burkica4

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/sQ3sB5m [ibb.co] evo ga, hvala

  • Deleted user

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    burkica4

    https://ibb.co/sQ3sB5m [ibb.co] evo ga, hvala


    Da vidi se ovdje nešto, ali mi je nekako preblizu ove tetsne linije.. ne znam nisam sigurna da je ovo pozitivan test iskreno…

  • burkica4

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu
    ja bi isto rekla da je negativan..da je ovo neka slučajna mrljica uglavnom nemam nikakvih simptoma, osim što su me prije jedno tjedan dana baš jako boljela leđa, lumbalni (donji) dio..a i s obzirom da su mi ciklusi od 29-34 dana, možda sam test napravila prerano i još ga nisam radila prvim jutarnjim urinom…sačekat ću dan dva pa ponoviti test..
  • Alea

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    burkica4

    ja bi isto rekla da je negativan..da je ovo neka slučajna mrljica uglavnom nemam nikakvih simptoma, osim što su me prije jedno tjedan dana baš jako boljela leđa, lumbalni (donji) dio..a i s obzirom da su mi ciklusi od 29-34 dana, možda sam test napravila prerano i još ga nisam radila prvim jutarnjim urinom…sačekat ću dan dva pa ponoviti test..


    U svakom slucaju ponovi test :)

  • burkica4

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Alea

    burkica4

    ja bi isto rekla da je negativan..da je ovo neka slučajna mrljica uglavnom nemam nikakvih simptoma, osim što su me prije jedno tjedan dana baš jako boljela leđa, lumbalni (donji) dio..a i s obzirom da su mi ciklusi od 29-34 dana, možda sam test napravila prerano i još ga nisam radila prvim jutarnjim urinom…sačekat ću dan dva pa ponoviti test..

    U svakom slucaju ponovi test :)


    ja ću ponovit za dan -dva a vi navijajte za mene

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.