Je li test pozitivan?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    blossom

    Lena90 jučer sam vidjela da pišeš i vidjela sam sliku…vidjela se druga crtica :) malo slabija ali tako je i meni bila
    No crta je crta…čestitam i sretno!


    Hvala ti najljepša.. :) Čitam puno o tim evaporacijskim linijama, i bediram se jer je prošlo tek 7 dana nakon boostera.. Danas nisam radila test, odlučila sam preskočiti.. Ujutro radim opet pa vam slikam :)

  • Deleted user

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    StizeBeba2020

    lena99

    krisi123

    krisi123

    lena99

    https://ibb.co/pZjPd1n [ibb.co]

    Napokon sam skužila kako ovo funkcionira sorry cure :)

    Dakle
    prvi brevacticid 1500ie na dan transfera (nedjelja)
    drugi isti nakon 3 dana (srijeda)
    ii danas nakon tjedan dana od drugog boostera ovo mi test pokazuje?

    https://ibb.co/pZjPd1n [ibb.co]

    Ne moze se vidjeti slika :/

    Pokusaj ponovo

    https://ibb.co/QDYbxSn [ibb.co]

    Hvala puno na odgovoru!!!! :) probaj sada pogledati molim te je li ok?

    E ovo je sad pozitivan test. Cestitam!! 😍


    Moze li biti od brevacticida od prije 7 dana sta mislis?

  • Ivevk

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    Pozdrav zene moje, nova sam ovdje..citam komentare pa se nadam da me mozete malo smiriti. 
    Situacija sljedeca.. Malo ce bit poduzi post, pa ako mi mozete kako pomoci savjetom ili nesto..
    Naime, zadnja menstruacija 20.07.
    Napravila test na dan sljedece menstruacije 17.08. u popodnevnim satima i test pozitivan. 
    Napravim sutra dan test sa jutarnjim urinom, na trakicu, test negativan (menga kasni, nema je)
    Napravim taj isti dan drugi test (blue digital koji pokazuje tjedne) ocita mi trudnocu 1-2 tjedna, test opet pozitivan. 
    Danas nakon 4 dana od izostanka menstruacije izvadim betu hcg, rezulat 23,5., dođem kuci napravim test (jer bi trebalo proci vec vise od dva tjedna od zaceca kako pokazuje ovaj blue digital test trudnocu po tjednima) i test negativan, a beta pokazala trudnocu. 
    U ponedjeljak idem opet vadit betu. 
    Da pojasnim.. Zanima me da li bi mogla bit normalna trudnoca, ali mala odnosno rana ili bi mozda mogla bit biokemijska ili vanmaternicna (obzirom da sam prije 5 godina imala vanmaternicnu).
    Bila na uzv, doktor kaze ne vidi se GV, ali ima nesto sto misli da mozda je GV (gestacijska vrecica?)
    Pomagajte, zelim culi vase misljenje… Luda sam vise🙄

    👩‍🦰34, 👨‍🦰37
    Dvije vanmaternicne (nemam jajovode) i jedan spontani…
    Imamo jedno malo ☀️👨‍👩‍👦❤️
    07/21 neuspjeli postupak
    Pauza do daljnjeg radi “sređivanja” unutarnjeg šava od carskog reza koji je popucao skroz..konzultacije po cijeloj RH..🙄🙈

  • Deleted user

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Ivevk

    Pozdrav zene moje, nova sam ovdje..citam komentare pa se nadam da me mozete malo smiriti.
    Situacija sljedeca.. Malo ce bit poduzi post, pa ako mi mozete kako pomoci savjetom ili nesto..
    Naime, zadnja menstruacija 20.07.
    Napravila test na dan sljedece menstruacije 17.08. u popodnevnim satima i test pozitivan.
    Napravim sutra dan test sa jutarnjim urinom, na trakicu, test negativan (menga kasni, nema je)
    Napravim taj isti dan drugi test (blue digital koji pokazuje tjedne) ocita mi trudnocu 1-2 tjedna, test opet pozitivan.
    Danas nakon 4 dana od izostanka menstruacije izvadim betu hcg, rezulat 23,5., dođem kuci napravim test (jer bi trebalo proci vec vise od dva tjedna od zaceca kako pokazuje ovaj blue digital test trudnocu po tjednima) i test negativan, a beta pokazala trudnocu.
    U ponedjeljak idem opet vadit betu.
    Da pojasnim.. Zanima me da li bi mogla bit normalna trudnoca, ali mala odnosno rana ili bi mozda mogla bit biokemijska ili vanmaternicna (obzirom da sam prije 5 godina imala vanmaternicnu).
    Bila na uzv, doktor kaze ne vidi se GV, ali ima nesto sto misli da mozda je GV (gestacijska vrecica?)
    Pomagajte, zelim culi vase misljenje… Luda sam vise🙄


    Pozdrav i ja sam nova, dobro došla :)
    Dakle, ako ti je beta viša od 5 to se smatra da si trudna, sad pitanje je kakva je trudnoća.. Nemoj se onda testovima zamarati, očito ti neki nisu dobro regirali.. Ja bih na tvome mjestu sačekala 2 dana pa ponovno vadila betu da vidiš raste li i onda ćeš sve znati.. A u međuvremenu pošto znam kako je čekati, predlažem ti chillanje na max, ako si blizu mora debela hladovina i uživanje.. iii da uzmi si cikle i ananasa :))

  • Ivevk

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    lena99

    Ivevk

    Pozdrav zene moje, nova sam ovdje..citam komentare pa se nadam da me mozete malo smiriti.
    Situacija sljedeca.. Malo ce bit poduzi post, pa ako mi mozete kako pomoci savjetom ili nesto..
    Naime, zadnja menstruacija 20.07.
    Napravila test na dan sljedece menstruacije 17.08. u popodnevnim satima i test pozitivan.
    Napravim sutra dan test sa jutarnjim urinom, na trakicu, test negativan (menga kasni, nema je)
    Napravim taj isti dan drugi test (blue digital koji pokazuje tjedne) ocita mi trudnocu 1-2 tjedna, test opet pozitivan.
    Danas nakon 4 dana od izostanka menstruacije izvadim betu hcg, rezulat 23,5., dođem kuci napravim test (jer bi trebalo proci vec vise od dva tjedna od zaceca kako pokazuje ovaj blue digital test trudnocu po tjednima) i test negativan, a beta pokazala trudnocu.
    U ponedjeljak idem opet vadit betu.
    Da pojasnim.. Zanima me da li bi mogla bit normalna trudnoca, ali mala odnosno rana ili bi mozda mogla bit biokemijska ili vanmaternicna (obzirom da sam prije 5 godina imala vanmaternicnu).
    Bila na uzv, doktor kaze ne vidi se GV, ali ima nesto sto misli da mozda je GV (gestacijska vrecica?)
    Pomagajte, zelim culi vase misljenje… Luda sam vise🙄

    Pozdrav i ja sam nova, dobro došla :)
    Dakle, ako ti je beta viša od 5 to se smatra da si trudna, sad pitanje je kakva je trudnoća.. Nemoj se onda testovima zamarati, očito ti neki nisu dobro regirali.. Ja bih na tvome mjestu sačekala 2 dana pa ponovno vadila betu da vidiš raste li i onda ćeš sve znati.. A u međuvremenu pošto znam kako je čekati, predlažem ti chillanje na max, ako si blizu mora debela hladovina i uživanje.. iii da uzmi si cikle i ananasa :))


    Lena99
    Vadim betu u ponedjeljak🙄
    Hvala na odgovoru i prijedlogu.. Kao da si znala.. 
    Spremam kofere i na more veceras, obzirom da su muz i djete otisli jucer popodne pa cu im se pridruzit, obzirom da sam jutros morala ici vadit betu hcg. 
    Nadam se samo da nije vanmaternicna… Ovo ostalo sve prihvacam🙈

    👩‍🦰34, 👨‍🦰37
    Dvije vanmaternicne (nemam jajovode) i jedan spontani…
    Imamo jedno malo ☀️👨‍👩‍👦❤️
    07/21 neuspjeli postupak
    Pauza do daljnjeg radi “sređivanja” unutarnjeg šava od carskog reza koji je popucao skroz..konzultacije po cijeloj RH..🙄🙈

  • Deleted user

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Pozdrav žene, nisam mogla dočekati jutro pa sam sad napravila test
    Dakle danas je 8 dana nakon brevacitcida 1500, je li ovo ostatak boostera ili pozitivan test sta mislite????

    https://ibb.co/rc3fm64 [ibb.co]

    https://ibb.co/Bw9t72d [ibb.co]

  • Deleted user

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    E i da ovo je dakle rađeno u 21,30h, nakon 10 mokraća danas :)

  • Avatar blossom

    blossom

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    test je pozitivan jer očitava bhcg
    sad koliko treba da ta injekcija ode iz tijela ne znam…pretpostavljam da je kod svakog individualno
    napravi sutra test u isto vrijeme kad si radila i ovaj prvi i usporedi jačinu crtica
    ali ako te sve to stresira - a stres nije poželjan - najbolje da pričekaš vrijeme kada trebaš vaditi betu
    od srca ti želim da bude velika <3

  • Deleted user

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Dobro jutro drage moje,

    evo prije posla sam pišnula, ovo testovi pokazuju.. :)
    Dakle, clear blue je totalno blue i clear, a ovaj gravignost mini jasna je crta..Sve se pokazalo u zadanom vremenu, clear blue odmah bio vidljiv plus nakon 20 sek… Šta mislite može li ovo biti ostatak brevacticida od prije 9 dana? Točno će biti 9 dana danas u 11.00 sati :P

    https://ibb.co/6tZ8gjj [ibb.co]
    https://ibb.co/jbxZQvF [ibb.co]
    https://ibb.co/K26ddcZ [ibb.co]

  • Deleted user

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Nisu ti rekli kolko dana treba da brevacticid ode iz organizma? Nemam iskustva s tim al si mislim, pa devet dana je već dosta vremena, nije? Mislim da bi to bila trudnoća 😏 ovo na clearblue je baš lijepa, jasna, debela crtica 😁 tj plusić!
    Ajd ponovi za dva dana pa javi al ja mislim da je to to! 🤞😉🍀

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.